Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם הייתם חושדים במישהו שגרם לכם לנזק ברכוש (ברכב) כיצד הייתם פועלים?

ba323f
שימו לב! השרשור הזה בן 4592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אספר בקצרה את הסיפור שלי ותייעצו לי מה לעשות.

לפני כשלושה שבועות התחלתי לעבוד במקום עבודה חדש, לאחר מספר ימים ניקבו את הצמיג ברכבי בדופן הצמיג, משמשע הצמיג פסול לנסיעה, הצמיגים אצלי חדשים לחלוטין ויחיסת יקרים.

אחד העובדים במקום העבודה לא כ"כ מחבב אותי בלשון המעטה תמיד היה בנינו קצר מהיום הראשון שלי שם, למעשה זה איזה ילד טמבל בן 19 מבני המיעוטים שעובד שם זמן רב.

אתמול, שוב ניקבו את אותו הצמיג בדופן, הצמיג פסול לנסיעה ויש להחליפו, עשו חריר זעיר בדופן בעזרת כניראה בורג דק או מחט.

כעת החשד שלי עולה עוד יותר כלפי אותו אדם, כיצד אוכל לתפוס אותו, ז"א יש איזה "טריק" שאוכל למשל לשאול אותו משהו כדי שיענה לי משהו ולפי זה אוכל לדעת, או יעלה את החשד כלפיו?

האם הגשת תלונה במשטרה תעשה משהו, הרי זה פעם שניה שזה קורה וזה חתיכת נזק 400ש"ח להחלפת צמיג בגלל איזה טמבל כניראה שגורם לזה.

הרכב מאוד יקר עבורי ואני תמיד שומר עליו ומטפח אותו, הוא זה הגבול מבחנתי שאפשר לפגוע בו, לכן אמשח לקבל ייעוץ מה אפשר לעשות איך "לתחקר" את המקרה כדי להגיע לאותו אחד שניקב את הצמיג.

מחר אני יעשה בירור כי שמעתי שבאיזור התעשיה שאני עובד בו התקינו ברחובות מצלמות אבטחה ויתכן ואוכל לצפות בחומר אני פשוט מברר את העניין הזה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שעות אתה נמצא בעבודה כל יום? אולי תשקול לרכוש את המצלמה שמותקנת בתוך הרכב (שהדרישה שלה קפצה במיליוני אחוזים אחרי שירשור אחד פה בפורום) וכך לתפוס את הבנאדם "על חם".

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שתחנה במקום אחר שבו יש יותר תנועה של רכבים ואנשים או לרכוש מצלמה לרכב כמו שאמר זה שמעלי.

לצערי גם אני סובל מונדיזלם ברכבי ועד עכשיו לא מצאתי פיתרון חוץ מלהחנות את הרכב בחוץ מול המרפסת שלי.

אני גם שוקל לרכוש מצלמה לרכב שתצלם.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעית: מצלמה.

יש מצלמות ניידות קטנות (עט מצלמה, שעון מצלמה, MP3 "דמי" מצלמה) שעובדות עם סוללה (טעינה לרוב דרך USB). המחירים (ב DX) מ 11$ ועד כמה עשרות (50-60$ ואולי אף יותר).

אם יש חשש, תזמין 2 שונות ו"תזרוק" אותן באוטו שיצלמו כל אחת כיוון אחר.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמה צריכה לצלם 10שעות רצופות אלו שעות העבודה שלי כל יום.

אני באמת ירכוש את המצלמה הזו המצאה גאונית שפותרת בעיות רבות.

גילתי שבאיזור תעשיה שבו אני עובד פרוסות מצלמות אבטחה ברחובות, אני צריך לברר אם ברחוב שבו אני מחנה אם קיימת מצלמה ואם ניתן לגשת לחומר המצולם ואיך זה מתבצע אם ע"י המשטרה או כל אחד יכול לבקש לצפות בחומר המוקלט.

אני פשוט חם לתפוס את אותו אחד שהתעסק לי ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין אותך בהחלט גם אני מחכה ליום שאוכל לתפוס את זה שעושה לי נזקים ברכב.:evil:

המצלמות האלו לרכב הן בכלל מסוגלות להקליט 10 שעות ומעלה עם הבטריה הנטענת?

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...