Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

והפעם > פוסט על מאזדה 2 - מפרספקטיבה נשית

שימו לב! השרשור הזה בן 4582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://malkabakvish.blogspot.com/2011/07/blog-post_06.html

בלוג רכב לגברים ונשים גם יחד 8)

..פידבקים מכל סוג יתקבלו בברכה

ענת מאוויס

[email protected]

https://www.facebook.com/AnatAvis

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"A הכירו את N - (ניוטרל) - אם לא התגלשתם מגן חובה, זה הזמן להכניס ל - N ולהתדרדר (לא מומלץ לנהגים עם קשיי קשב וריכוז שרגילים לגיר אוטומטי, * לתשומת ליבכם, בהילוך N הברקס נחלש משמעותית)."

חוץ מנהגים עם קשיי קשב וריכוז, זה גם לא מומלץ למי שנוהג כחוק.

שכן לנסוע בN זה משהו שנוגד את תקנות התעבורה.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי NINJMNKY

צודק בהחלט, סייגתי את ההמלצות לחיסכון בדלק - חלקן בגדר הלצה.

ענת מאוויס

NINJMNKY[/u];3117778]"A הכירו את N - (ניוטרל) - אם לא התגלשתם מגן חובה, זה הזמן להכניס ל - N ולהתדרדר (לא מומלץ לנהגים עם קשיי קשב וריכוז שרגילים לגיר אוטומטי, * לתשומת ליבכם, בהילוך N הברקס נחלש משמעותית)."

חוץ מנהגים עם קשיי קשב וריכוז, זה גם לא מומלץ למי שנוהג כחוק.

שכן לנסוע בN זה משהו שנוגד את תקנות התעבורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרסומון במסווה של בלוג.

עיצוב איטלקי ללוח השעונים?! מאיפה הבאת את זה? לוח השעונים של המאזדה הזאת דל, קמצן במידע וללא ספק טוען רציני לכתר הלוח המכוער ביותר.

צבע הכסף המבריק שאותו כל כך שיבחת משווה לרכב לוק זול ומצועצע, וכעבור זמן מה הוא גם מתקלף וחושף את האמת העירומה: זה לא באמת משטח אלומיניום נחשק, זה פלסטיק שחור וזול. ומצועצע.

גם ההתייחסות לגבי יכולת המזגן לקרר את איזור הרגליים תמוהה: עוד לא יצא לי לשבת ברכב שהאופציה הזאת לא קיימת בו ולא פועלת בהצלחה.

מבלי להיכנס לאתר של אויס, אני מהמר על כך שיש להם (או עומדות להיות) מאזדה 2 רבות למכירה, ואיכשהו צריך לחזק את השוק שלהן כדי לקבל תמורתן מחיר טוב.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אלעד,

אני מרוצה מהתגובה שלך, ושמחה לקבל ביקורת.

הבלוג הזה קם מיוזמתי, ועל כלי הרכב שכתבתי, גם נהגתי לראשונה.. לכן, חוות הדעת היא אולי "תמימה" יותר.

ככל שנהגתי על יותר כלי רכב, כך למדתי להשוות טוב יותר ולהבין את טיב הרכב באמת.

בקשר לאוויס, אין אפילו צורך בגילוי נאות, אני עובדת בחברה כמנהלת מדיה חברתית.

העלתי היום פוסט חדש בסדרה על מאזדה 3 (עוד מאזדה אתה שואל? זה מה שהיה פנוי במלאי..).

אשמח לשמוע מה דעתך.

http://malkabakvish.blogspot.com/2011/07/blog-post_13.html

ענת

https://www.facebook.com/AnatAvis

פרסומון במסווה של בלוג.

עיצוב איטלקי ללוח השעונים?! מאיפה הבאת את זה? לוח השעונים של המאזדה הזאת דל, קמצן במידע וללא ספק טוען רציני לכתר הלוח המכוער ביותר.

צבע הכסף המבריק שאותו כל כך שיבחת משווה לרכב לוק זול ומצועצע, וכעבור זמן מה הוא גם מתקלף וחושף את האמת העירומה: זה לא באמת משטח אלומיניום נחשק, זה פלסטיק שחור וזול. ומצועצע.

גם ההתייחסות לגבי יכולת המזגן לקרר את איזור הרגליים תמוהה: עוד לא יצא לי לשבת ברכב שהאופציה הזאת לא קיימת בו ולא פועלת בהצלחה.

מבלי להיכנס לאתר של אויס, אני מהמר על כך שיש להם (או עומדות להיות) מאזדה 2 רבות למכירה, ואיכשהו צריך לחזק את השוק שלהן כדי לקבל תמורתן מחיר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענת היקרה,

אין פסול בכך שאת רוצה לנהל בלוג שעוסק ברכב, כמו גם שאין פסול בכך שאת מתפרנסת מהיותך מנהלת מדיה חברתית באוויס.

יחד עם זאת, כאשר את משתמשת בבלוג שלך במטרה לקדם את המוצרים של המעסיק שלך מבלי שנתת בגוף הבלוג גילוי נאות (משתמש מזדמן לא יטרח לבדוק את הפרופיל שלך, וגם אם כן, לא תמיד הוא יעשה את ההיקש המתאים), יש כאן טעם לפגם.

לעניין חווית הנהיגה הראשונית: טל שביט הי"ד, שאיש אינו יכול להטיל ספק בהיותו כתב רכב ואדם שנשם תחבורה גם בעת שנפח את נשמתו, גם היה בתהליך של כתיבת כתבה על אופנוע עליו הוא רכב לראשונה בחייו. לצערנו, את הכתבה הזאת אף אחד מאיתנו כבר לא יזכה לקרוא, תודות לאותו נהג גולף חסר אחריות שקיפד את חייו של טל על לא עוול בכפו.

כאשר כותבים על רכב, לרוב זה יהיה לאחר המפגש הראשון של הכותב איתו. את לא יוצאת דופן בתחום הזה, כולם עובדים כך.

אם נתייחס לסיקור שלך על מאזדה 3, להלן כמה ציטוטים נבחרים:

אצתי רצתי להתיישב על כס הנהג ולהתרשם ממה שיש לה להציע: האבזור במבט ראשון משדרג את פנים הרכב, עד כדי רכב מנהלים. תא הנהג מודגש בפס 'עץ' חום כהה (מפלסטיק) המזכיר שולחן משרדי, תיבת הילוכים טיפטרוניק בוהקת ומרשימה כאשר ההילוך הידני בה הפוך! (כדי להגביר הילוך מושכים את המוט מטה), אז מה עוד? - מקום להניח 2 כוסות (!) ועוד תא מכובד לפיצ'עפקס, בנוסף לתא כפפות גדול.

ברוח הדברים הללו, גם אני רוצה לכתוב על הפיאט 500 שלי:

דלתה הרחבה והכבדה של ה-500 הזמינה אותי להיכנס פנימה, ואני נעניתי לה בשקיקה. או אז גיליתי שהחגיגה שמתחוללת לה בחוץ ממשיכה בפנים ביתר שאת: את מרכז לוח המחוונים מעטרים לא פחות משלושה מתגים, השולטים על איתות החירום, אור הערפל האחורי ומצב תגבור ההגה. תיבת ההילוכים היא רובוטית בעלת חמישה הילוכים ומצמד בודד, ומהווה את הצעקה האחרונה בתחום התיבות הרובוטיות! לכך מתווסף גם תפעול מעניין וייחודי של התיבה, כאשר לשם הורדת הילוך יש להסיט את המנוף למעלה, ולהעלאת ההילוך להסיט... ניחשתם נכון: למטה. ייחודיות ויוקרה, כבר אמרנו?

מול הנהג ניצבים בגאון מד הסל"ד ומד המהירות, משולבים זה בזה ומזכירים בצורתם רולטה, רמז לכך שה-500 היא הרכב החביב על עשירי מונטה קרלו הפוקדים את בתי הקזינו שבה חדשות לבקרים.

להשלמת אבזור הנוחות הנדיב, מצויידת הבמבינה הקטנה בלא פחות מארבעה!!! מחזיקי כוסות ומאפרה שניתן למקמה בכל אחד מאותם מחזיקי כוסות, למען הנוחות המירבית.

נראה מטופש, נכון? לרוע המזל, האתר היחיד שאני מכיר שמאכלס טקסט ברמה כזאת מכיל בתוכו את המילה "טורבו". שלא תדעי מצרות.

אין לי עניין להמשיך לצוטט קטעים מהמבחן שלך, ולו רק מפני שלמרות כל מה שכתבתי, אני עדיין רוחש לך כבוד.

ועוד נקודה אחת קטנה אך משמעותית, אם רצונך באמת להתמקצע בתחום הכתיבה על רכב: מה שנמצא מול הנהג הוא לוח המחוונים. הוא מכיל בתוכו אמצעים שונים שמספקים לנהג חיווי על פרמטרים שונים הקשורים ברכב.

לוח מכוונים לא קיים בשום רכב שמוכר לי.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Like

תודה אלעד, לקחתי לתשומת ליבי.

ענת היקרה,

אין פסול בכך שאת רוצה לנהל בלוג שעוסק ברכב, כמו גם שאין פסול בכך שאת מתפרנסת מהיותך מנהלת מדיה חברתית באוויס.

יחד עם זאת, כאשר את משתמשת בבלוג שלך במטרה לקדם את המוצרים של המעסיק שלך מבלי שנתת בגוף הבלוג גילוי נאות (משתמש מזדמן לא יטרח לבדוק את הפרופיל שלך, וגם אם כן, לא תמיד הוא יעשה את ההיקש המתאים), יש כאן טעם לפגם.

לעניין חווית הנהיגה הראשונית: טל שביט הי"ד, שאיש אינו יכול להטיל ספק בהיותו כתב רכב ואדם שנשם תחבורה גם בעת שנפח את נשמתו, גם היה בתהליך של כתיבת כתבה על אופנוע עליו הוא רכב לראשונה בחייו. לצערנו, את הכתבה הזאת אף אחד מאיתנו כבר לא יזכה לקרוא, תודות לאותו נהג גולף חסר אחריות שקיפד את חייו של טל על לא עוול בכפו.

כאשר כותבים על רכב, לרוב זה יהיה לאחר המפגש הראשון של הכותב איתו. את לא יוצאת דופן בתחום הזה, כולם עובדים כך.

אם נתייחס לסיקור שלך על מאזדה 3, להלן כמה ציטוטים נבחרים:

ברוח הדברים הללו, גם אני רוצה לכתוב על הפיאט 500 שלי:

נראה מטופש, נכון? לרוע המזל, האתר היחיד שאני מכיר שמאכלס טקסט ברמה כזאת מכיל בתוכו את המילה "טורבו". שלא תדעי מצרות.

אין לי עניין להמשיך לצוטט קטעים מהמבחן שלך, ולו רק מפני שלמרות כל מה שכתבתי, אני עדיין רוחש לך כבוד.

ועוד נקודה אחת קטנה אך משמעותית, אם רצונך באמת להתמקצע בתחום הכתיבה על רכב: מה שנמצא מול הנהג הוא לוח המחוונים. הוא מכיל בתוכו אמצעים שונים שמספקים לנהג חיווי על פרמטרים שונים הקשורים ברכב.

לוח מכוונים לא קיים בשום רכב שמוכר לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

האמת שזה היה דיי משעשע לקרוא את בלוג הפרסומת הזה:-)

מצחיק לראות מה מלהיב נשים במכוניות (לוח שעונים מוזר, מתקן כוסות וכו')

מה שגם כל המכוניות שנבחנו בעלות האיבזור הפשוט ביותר שיש.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SlowRide

אילו כלי רכב מעניינים אותך/אתכם?

את כלי הרכב לבלוג אגב, אני בוחרת לפי ה"דיבור" בפורומים..

ענת

האמת שזה היה דיי משעשע לקרוא את בלוג הפרסומת הזה:-)

מצחיק לראות מה מלהיב נשים במכוניות (לוח שעונים מוזר, מתקן כוסות וכו')

מה שגם כל המכוניות שנבחנו בעלות האיבזור הפשוט ביותר שיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני דווקא מתעניין ברכבים שכבר אי אפשר להשכיר. אולי תכתבי משוב על פיאט אונו?:-D

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...