Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מוח גיר ל פאסאט 2006 FSI 2.0

hanna
שימו לב! השרשור הזה בן 4597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי פאסאט מודל 2006 מסוג FSI 2.0 טפטרוניק

אני מרגיש בזמן האחרון מכה בהעברת הילוכים מהילוך שני לשלישי אז אמרו לי שהמוח של הגיר התקלקל

יש לי שתי אופציות או להחליף את המוח בעלות של 8000 שקל או לשפץ את המוח הקיים בעלות של 3500 שקל ואחריות לחצי שנה.

האם מומלץ לשפץ את המוח ?

יש מישהו שהמליץ לי להחליף את כל ה גיר כי המכה הזאת מקלקלת את הגיר (השיניים נשחקים) ואני בדלמה לא יודע בדיוק מה צריך לעשות האוטו שלי עם קילומטרז' 75000

מה אתם ממליצים לי לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חכם כבעל נסיון, אל תשפץ (אני שיפצתי), מוסך רון נתן לי בזמנו הצעה של 6500 כולל מעמ וכולל שמן ופילטר,

זה אותו מוח בדיוק אז תבדוק איתו באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד למוסך אדמונד ובאמת שיש המון כבוד, הם שיפצו את המוח שלי, ועשו עבודה טובה בסה"כ כמו גם היחס של בעל המוסך יורם היה עשר, מאוד נחמד ואדיב ודאג להסביר לי על כל שלב ועל הגיר עצמו,

אבל רק לאחר השיפוץ גיליתי שההפרשים אינם כה גדולים בין חדש למשופץ כיוון שיש הוצאות נלוות שלא כלולות בעלות השיפוץ כגון שמן חדש ופילטר ולאחר חודש שוב שמן חדש.

אם הייתי מחזיר את הזמן אחורה הייתי מחליף למוח חדש, אבל שוב, מוסך אדמונד היו מקצועיים מאוד ואם ההפרש הכספי הוא משמעותי עבור פותח האשכול אז המוסך שלהם באמת מהווה אופציה מצויינת ומומלצת בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לתגובות החמות בנוגע למוסך אדמונד, ורק רוצה להוסיף שמוסכים רבים - מורשים או לא - מפנים את הרכבים אליו לשם טיפול בתיבות של קונצרן vag.

על ההפרשים בין חדש למשופץ יש צורך לעמוד לפני שמבצעים את העבודה, אבל כמו שכבר הומלץ - תפנה לרון אפילו בהודעה פרטית ותברר איתו מה עלויות התיקון. מה שבטוח הוא שאל תבצע שום פעולה במוסך הורשה כי זה חסר טעם, אצל רון תוכל לקבל חלפים באותה רמה היינו מקוריים או oem, שירות טוב בהרבה ומחיר נמוך ביחס למוסך מורשה היבואן.

בהצלחה וחזור לעדכן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רק לאחרונה התחלת להרגיש דפיקות בהעברת ההילוכים, סביר שלא נגרם עדיין כל נזק.

יחד עם זאת, כאשר מורידים את אגן השמן לתחילת התיקון, אפשר לאבחן האם נגרם נזק לגיר או שעדיין לא.

לעניות דעתי, לאחר 75000 קמ, סביר מאוד להניח ששיפוץ בלוק שסתומים יספיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספי, מה כולל תהליך שיפוץ בלוק שסתומים בתיבה מסוג 09G טיפטרוניק ?

האם השיפוץ כולל החלפת כול הסולונואידים או/גם בדיקה ותיקון מעברי שמן בבלוק.

אנא הסבר בבקשה.

למי שלא יודע מה זה בלוק שסתומים מוזמן להציץ בתמונה המצורפת.

untitled.JPG

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספי, מה כולל תהליך שיפוץ בלוק שסתומים בתיבה מסוג 09G טיפטרוניק ?

האם השיפוץ כולל החלפת כול הסולונואידים או/גם בדיקה ותיקון מעברי שמן בבלוק.

אנא הסבר בבקשה.

למי שלא יודע מה זה בלוק שסתומים מוזמן להציץ בתמונה המצורפת.

הקפצה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשיפוץ הבלוק אנוחנו בוקדים את הסולנואידים, את מעברי השמן בבלוק, את השסתומים והקפיצים, כדי לוודא שכאשר נרכיב את הבלוק חזרה נשיג את התוצאה הטובה ביותר הניתנת להשיג.

בד"כ בשיפוץ הבלוק נפתרות כל בעיות הדפיקות בהעברת ההילוכים, אך יש גם פעמים בהם הדפיקה נובעת מחופש גדול שנוצר במצמדים בתוך הגיר. לצערי לא כל שיפוץ בלוק פותר את כל התקלות במאה אחוזים, אך יחד עם זאת, במקרה של דפיקות הנובעות מבעיות במערכת העברת הכח, גם בלוק חדש לחלוטין לא יפתור את הבעיות. יתר על כן, במקרה בו השחיקה בגיר רבה, וזמן מה לאחר שיפוץ הבלוק מתעוררות בעיות עקב שחיקה בתוך הגיר, קל לנו לבוא לקראת הלקוח בעלות השיפוץ, מאחר וחלק גדול מהמחיר נגבה עבור העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...