Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קהילה ישראלית לסימולטור LFS?

AvivSegal
שימו לב! השרשור הזה בן 4180 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניסית גם לבדוק בקהילות ב gamer ו vgames?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי האתר לא קיים כשנה פלוס, בזמנו הייתי המייסד של האתר.

אם אתה צריך עזרה בנוגע לLFS, אנסה לעזור בזמני החופשי :)

JEP.

האמת חבל, עד שקיבלתי הגה GT .

חיפשתי ליגות ישראליות ולא מצאתי, למה התפוגג העיניין בזמנו היה די פעיל אם אליפויות ועוד.

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אפשר לקבוע פה

יום שעה ותאריך לאיזה מירוץ?

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר אלי?

תבוא פעם למרכז מה קרה?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, מדבר אליך!

והמרכז זה קקה!

אם אני רוצה לנהוג מוקף בחוליגנים על ההגה, אני פשוט אקים קהילת נהגים שיראלית בLFS!

טוב, לא משנה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות לשחק אונליין בלי לקנות את המשחק?

מירוץ אונלין אפשרי רק בגרסה המלאה שעליה שילמת. זה סימולטור מפיתוח עצמאי של כמה מפתחים ובסכום הזעום שהם מבקשים עבור הרישיון זה פשע לפרוץ את הסימולטור שלהם. מבלי לדבר על זה שהסימולטור שלהם יותר מציאותי מכל סימולטור/משחק אחר שאני מכיר.

vw-golf כתב:

זו פאקינג מדינה דמוקרטית, זה לא שהוא הרים יד על מישהו, אז חלאס, סתמו פיות!!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו כמו 120 שקל לפי מה שאני זוכר, או 24 פאונד.

http://www.lfs.net/

יש שם דמו עם מעט מכוניות ורק מסלול אחד אבל המשחק עצמו שווה את הקניה בלי שום ספק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מירוץ אונלין אפשרי רק בגרסה המלאה שעליה שילמת. זה סימולטור מפיתוח עצמאי של כמה מפתחים ובסכום הזעום שהם מבקשים עבור הרישיון זה פשע לפרוץ את הסימולטור שלהם. מבלי לדבר על זה שהסימולטור שלהם יותר מציאותי מכל סימולטור/משחק אחר שאני מכיר.

כן יש לי את המשחק (פרוץ), ואני מכיר את הסיפור.

אחרי הפעם הראשונה ששיחקתי בו לא הצלחתי לשחק בשום משחק מרוצים אחר, כל דבר היה נראה כמו ארקייד לילדים קטנים יחסית אליו.

ולמרות כל הערצה שלי אל המשחק והמפתחים- אני עדיין חייל :)

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4180 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...