Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו שמע על מערכת מולטימדיה תואמת מקור VW של חברת TARGET?

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 2254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוצעה לי המערכת הנ"ל ונראית יחסית סבבה.

השאלה היא מי היצרן שלה, כי TARGET זה כנראה סתם שם שמדביקים בארץ.

יש למישהו ניסיון איתה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב נקמיצ"י מה שלומך ?

TARGET בגדול מיובא לארץ על ידי שמיר שמנהל חברה בשם "יוזב" (אין לי שמץ של מושג מה משמעות השם :shock:) ונמצא בטירת הכרמל ליד חיפה

סך הכל זה ייצור סיני פשוט ואין במוצרים שלהם שום ייחודיות

ז"א כמו כל שאר המוצרים הסיניים הזולים אתה עלול לסבול מאחוז תקלות גבוה ומהרבה באגים ותקיעות בקריאת המדיות ותזדקק להמון סבלנות בעת החלפת פיצ"רים ממדיה אחת לשניה

סך הכל אני אישית ממליץ לחכות קצת ולחסוך מעט יותר ולרכוש מכשיר מותג יחד עם מתאם דשבורד

ד"א מתאם דשבורד אמריקאי באיכות מעולה שיושב בבול ברכבי VAG ממש לא יקר ביחס לפנלים אחרים

המשך יום טוב וחג שמח

דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 שנים מאוחר יותר...
הוצעה לי המערכת הנ"ל ונראית יחסית סבבה.

השאלה היא מי היצרן שלה, כי TARGET זה כנראה סתם שם שמדביקים בארץ.

יש למישהו ניסיון איתה?

היי נקמיצ'י, התקנת את המערכת הזאת? מה הנסיון שלך?, עובדת טוב? היה לך תקלות ברכב (מצבר, נעילה, התנעה?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...