Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש חברות השכרה שמשכירות טנדרים? או רכבים מסחריים גדולים?

skitz
שימו לב! השרשור הזה בן 4595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לקראת מעבר דירה, ומעבר להובלה יש כמה דברים שאני אמור להעביר בנפרד מהם ולא מתאים לשלם כמה אלפי שקלים על עוד הובלה סתם בשביל כורסא וכמה ארוניות,

יש רק ספה של 3 שאולי לא תכנס בטנדר אבל אפשר לרתום אותו לעגלה שיש לי,

השאלה היא האם יש חברות השכרה שעובדות עם רכבים כאלו? או עם איז סוואנה ללא מושבים או רכב דומה?

מישהו מכיר?

נ.ב

אם מישהו מכיר סוכנות השכרה בראשון לציון או באר שבע אז בכלל מצויין!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפוש בגוגל ימצא לך מספר חברות

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל חברות ההשכרה הגדולות יש מסחריות בסגנון סאוונה או יונדאי i800. העלות אינה זולה במיוחד.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו טראפיק באוויס ללא ספסלים מאחורה רק שלוש כיסאות מקדימה , המון מקום מאחורה אפשר למצוא באוויס.

HU: Clarion CZ702 AMP 1 : Celestra FA475x

AMP 2: Phoenix Xenon 400.1 Sub: Seas Lotus

COMP : Ground Zero Uranium

[h=1][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני העברתי לחבר סלון 2+3 פינתי ברנו טראפיק של אוייס (גג מוגבה)

וואלה? נתקלת בקשיים כלשהם? כמה עלה לך הרכב?

דרך אגב איזה רשיון צריך כדי לנהוג עליו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קאר 2 גו מחזיקים מסחריות והתשלום הוא לפי שעה.

אם אתה צריך מסחרית לכמה שעות - זה משתלם.

אני בהחלט אשמח לקחת רכב לפי שעה, 5-6 שעות אני מסיים איתו, אילו מסחריות הם מחזיקים ואיפה יש להם סניף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-car2go יש שתי יונדאי i800. העלות - 145 ש"ח הרשמה לשירות + 30 ש"ח לשעה + 2.05 ש"ח לקילומטר. אין להם סניפים, שני הרכבים חונים בת"א.

בקיצור, כשהשכרה חד פעמית זה לא ישתלם לך.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-car2go יש שתי יונדאי i800. העלות - 145 ש"ח הרשמה לשירות + 30 ש"ח לשעה + 2.05 ש"ח לקילומטר. אין להם סניפים, שני הרכבים חונים בת"א.

בקיצור, כשהשכרה חד פעמית זה לא ישתלם לך.

בהערכה גסה למרחק של 200 ק"מ והשכרה של 4 שעות זה יוצא לי 665 שקלים, בחברות אחרות לא אשלם לפי ק"מ ואוכל לקחת את רכב גדול יותר בהרבה ל24 שעות במחיר של 800 שקלים, כך שזה באמת לא משתלם.

מישהו יודע אם רשיון רגיל לרכב פרטי זה מספיק לכל הרכבים הללו? אני מדבר על פג'ו בוקסר והרנו הגדולה הזו שדיברו עליה פה באשכול,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהערכה גסה למרחק של 200 ק"מ והשכרה של 4 שעות זה יוצא לי 665 שקלים, בחברות אחרות לא אשלם לפי ק"מ ואוכל לקחת את רכב גדול יותר בהרבה ל24 שעות במחיר של 800 שקלים, כך שזה באמת לא משתלם.

מישהו יודע אם רשיון רגיל לרכב פרטי זה מספיק לכל הרכבים הללו? אני מדבר על פג'ו בוקסר והרנו הגדולה הזו שדיברו עליה פה באשכול,

וכמה יעלה לך דלק ל200 קמ?

כי בקר2גו הדלק כלול במחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך 800 ש"ח ישתלם לך יותר מ665 ?

אתה זקוק לזמן הנוסף שהחברות האחרות נותנות?

תזכור שיש צורך ללכת להביא את הרכב מהסניף ולהחזיר לסניף - בcar2go אתה רק צריך להחנות אותה בחנייה שלהם

נכון שההפרש לא גדול אבל עדיין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...