Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: קאדילק SRX - לא נוסעת כמו קאדילק (וזה לא בהכרח דבר רע)

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גדול, חזק, מעוטר כרום, לא חסכוני ומאובזר עד הגג (תרתי משמע) בכל גאדג'ט חשמלי שרק אפשר לחשוב עליו. ובכל זאת,

קאדילק SRX שונה מאוד מכל מהסטיגמה הישנה של מכוניות אמריקאיות. ירון ויניב יצאו עם ה-SRX לנסיעת מבחן והופתעו לטובה.

קאדילק SRX - לא נוסעת כמו קאדילק

SRX-10.jpg

SRX-3.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לראות כמה כאלו על הכביש לאחרונה. כל פעם שאני רואה אחד חדש כזה עולה לי שאלה אחת לראש - מה עושים איתם כשהם משומשים? מי קונה דבר כזה כמשומש? מילא BMW וכאלו אפשר למכור לחובבי פוזה חסרי כסף, אבל ג'יפ של קאדילק?!

פורצה יובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקורת מקיפה ומאוד אינפורמטיבית. נהנתי לקרוא, keep up the good work!

איפה הSRX החדש מתברג בקטגוריית הluxury SUV לעומת רכבים כמו הQ5 והEX37? האם נחשב למוצלח/איכותי במידה שווה כמו שני אלה?

(OO=[iIIIII][iIIIII]=OO)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את הכתבה, את סגנון הכתיבה ואת התמונות.

אבל יש משפט אחד שלא הבנתי " משום מה השליטה על מערכת השמע בזמן הניווט גם היא מעט מסורבלת."

למה? איך זה בא לידי ביטוי? ולמה זה יותר מסורבל כאשר מערכת הניווט לא עובדת?

פרט לכך הכל היה ברור וכיפי לקריאה.

:mm_yeah: המשיכו כך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה יפה.

אין ספק שהוא יפה ואין ספק שהוא מאובזר מעל הראש אבל משום מה הרכב הזה לא מסתדר לי עם רכב אמריקאי קלאסי אם אני משווה את אסקלייד שזה ללא ספק רכב אמריקאי בכל סנטימטר שלו.

בקיצור לא הייתי קונה, אם כבר קאדילק אז רק אסקלייד.

ואם כבר אמריקאית גדולה ויפה אז רק אסקלייד או נביגטור!!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקום לשלושה שומרי ראש, יש.

היה כל כך קשה למצוא מקום לאבטיח?

אין ספק שהרכב מהמם ועבדו רבות על העיצוב שלו

אגב מבחינת גיל הנהג הממוצע שנוהג על קאדילק זה השתנה קצת אחרי שהושק האסקלייד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתרשמות שלי מהמבחן היא שהרכב הזה תקוע באמצע הדרך מעל האטלנטי, סרן אחד בארה"ב, סרן שני באירופה , ולאף צד היתרונות לא בולטים בעוד החסרונות זועקים לשמיים.

מדובר הרי במותג פרמיום אמריקאי שמנסה כמיטב כוחו להפוך עורו לאירופאי.

אז בארופה, הרכב בכלל לא מסוגל להשתוות לתוצרת המקומית ולכן אני לא צופה לו איזה הצלחה מסחררת בטבלת המכירות.

מצד שני, הרכב כבר פונה לצד האירופי של האטלנטי ולכן לא ממש קוסם לצרכני ה SUV האמריקאי שישמחו לקבל אותו יותר גדול, יותר מרווח, יותר מקומות ישיבה, יותר מומנט והכי חשוב, יותר רך (או פחות נוקשה).

אז למען האמת אני לא יודע עד כמה הרכב מוכר בארה"ב אבל לי נראה שהרכב הזה כמו שסבתי עליה השלום הייתה אומרת, נישט אהין, נישט אהער.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למען האמת אני לא יודע עד כמה הרכב מוכר בארה"ב אבל לי נראה שהרכב הזה כמו שסבתי עליה השלום הייתה אומרת, נישט אהין, נישט אהער.

הוא מוכר מצויין בארה"ב, עד כדי כך שקאדילק נאלצה להגדיל את קצב הייצור שלו על חשבון רכבים אחרים בסוף 2010.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה, רק לא הבנתי דבר אחד!

למה רק עכשיו יצא על הרכב הזה כתבה???

הרכב הזה כבר איזה שנה בארץ, יצא לי אישית ליסוע על אחד שאבא של חבר קנה לפני כחצי שנה-7 חודשים.

רכב מפנק, באמת מאובזר בכל גאאדג'ט שקיים ומאוד נוח.

Volvo S40 T4 MT

Volvo For Life :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה, אך למה רכב שבארה"ב עולה לצרכן 160K ש"ח (לדגם הפרמיום) עולה בארץ 380K ש"ח? גם בהינתן 100% מס פראיירים הרכב צריך לעלות הרבה פחות מהתמחור שלו. איזו הצדקה יש לשערורייה הזו?

אגב הדגם הפשוט של ה-SRX עולה בארה"ב כ-120K ש"ח - כמה הוא עולה בארץ? 300K?

http://www.cadillac.com/vehicle-lineup.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה, אך למה רכב שבארה"ב עולה לצרכן 160K ש"ח (לדגם הפרמיום) עולה בארץ 380K ש"ח? גם בהינתן 100% מס פראיירים הרכב צריך לעלות הרבה פחות מהתמחור שלו. איזו הצדקה יש לשערורייה הזו?

אגב הדגם הפשוט של ה-SRX עולה בארה"ב כ-120K ש"ח - כמה הוא עולה בארץ? 300K?

http://www.cadillac.com/vehicle-lineup.html

בארץ לא מוכרים את הדגם הפשוט רק את דגם הפרימיום שעולה 50 אלף דולר בארה"ב או בקיצור יותר מ- 400 אלף ש"ח אחרי מיסים (113 אחוז מס פראיירים) הובלה ואגרת רישוי.

דל פיירו תפיסת העולם שלך בנוגע לרכבי יוקרה (חדשים או משומשים) ירודה ופתטית.

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את הכתבה ומאוד אהבתי את הרכב אבל מספר דברים קצת הציקו לי.

א. אנחנו בשנת 2011, להגיע למבחן עם דעות קדומות לגביי התוצרת האמריקאית זה כל כך 2001, קאדילק שינו כיוון ומציעים בשנים האחרונות (דבר שהחל עם הCTS לפני כמעט עשור) מכוניות מהנות לנהיגה, חדות שיודעות גם לקחת סיבובים, בעיני הCTS-V היא אחת ממכוניות הסדאן הנחשקות ביותר ומהווה אופציה טובה מאוד לM3 סדאן. עכשיו יש גם את הCTS קופה שמציעה עיצוב עוצר נשימה ביחד עם החבילה המצויינת של מנוע גיר שילדה של הסדאן.

ב. בארה"ב יש שוק מצויין לSUV פרימיום במימדים קטנים, הX5 מוכר מצויין, הML והקאיין מאוד נפוצים, הפורד EDGE ואחיו הMKX מבית לינקולן מהווים תחרות מקומית לנישה בצד הזול והיוקרתי ביחד, הSRX החדש להבדיל מהדגם הקודם שמבחינה עיצובית היה נראה כמו גרסרת סטיישן מוגבההת לCTS, מציע עיצוב יותר אתלטי, יותר יחודי עם ניחוח מאוד יוקרתי וניהוג, הוא ממוצב מול הX5 והML ואישית הייתי בוחר בו על פני 2 הגרמניות בגלל חבילה כוללת טובה יותר ותמורה טובה יותר למחיר.

ולא הוא לא רכב שטח, זה כמו לבחון סובארו אימפרזה כפולת הנעה כרכב שטח.

מי שרוצה רכב שטח קונה רנגלר, או איזה טנדר.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...