Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לנסיעות עירוניות ובין עירוניות, עד 115K. דעות על סיאט איביזה ספורט?

Betrugy
שימו לב! השרשור הזה בן 4597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מחפש רכב שישמש בעיקר לנסיעות בין עירוניות (4 פעמים בשבוע) ונסיעות עירוניות,

בעקרון, בגלל שזה רכב שלישי במשפחה ומיועד לצעירים יותר חשבתי ללכת על מכונית קטנה (עדיף שתיהיה חזקה, התרגלתי למכוניות מהירות), אבל אין הגבלה מסוימית מהבחינה הזאת.

מעונין רק באוטומאט, או רובוטי (מדגמים כפולי המצמדים שפחות מתפשרים על נוחות נהיגה), חיסכון בדלק יהיה יתרון נחמד.

תקציב עד 115K בערך, אבל לא חובה לנצל את כולו.

רציתי דעות על סיאט איביזה דגם ספורט 1.2 TSI DSG (אוטומאט). איך הוא? אני שומע אנשים שאומרים לא להתקרב לסיאט, ככה שרציתי לשמוע פה דעות, יש פה מישהו שיש לו את הרכב המדובר?

איך המנוע? טיפולים, נסיעות בפקקים, וכו'?

בעקרוב העיצוב החיצוני והמנוע (מנסיעת המבחן) מרגיש טוב, העיצוב הפנימי קצת מבאס, והחוסר ב6 כריות אוויר (רק 4 גם בדגם המשופר) גם קצת גורם להתלבטות (עוד 2000 ש"ח על כריות אויר בדם היקר זה לא מעט).

בנוסף במגזין אוטו בסיקור שראיתי באינטרנט, רשמו שהמערכת MP3 המקורית גרועה, מישהו יכול לתת עליה חוות דעת? (מדובר על המקורית ולא על מערכת שחלק קיבלו מתנה בגירסת ה Style, בגירסת הספורט המבצע לא קיים)

איך מחיר של 113,500 אבל עדיין עם 4 כריות אוויר בלבד, ומערכת מקורית, וללא חישנים ותוספות נוספות? (מרגיש שהמחיר קצת יקר בגלל חוסר בכריות אוויר ומערכת בסיסית שכנראה היא לא טובה במיוחד)

אשמח לקבל דעות על הרכב, המחיר, (ואם מישהו קנה ביותר זול, אשמח לשמוע) ואף על הצעות לרכבים עדיפים.

בנוסף גם MAZDA 2 נראית אופציה לא רעה, איך היא?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוולוסטר של יונדאי נשמע מעניין לדרישות שלך, ביצועים טובים, מחיר טוב, נראה טוב, מתאים בול לרכב שני במשפחה עם דרישות כמו שלך לך תראה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוולוסטר של יונדאי נשמע מעניין לדרישות שלך, ביצועים טובים, מחיר טוב, נראה טוב, מתאים בול לרכב שני במשפחה עם דרישות כמו שלך לך תראה אותו.

האמת שבידיוק ראיתי אותה לא מזמן, הרכב המאובזר ביותר באמת מאד מרשים, אבל הוא יקר, הגירסה הבסיסית גם כן מרשימה, אבל קצת מאכזב המקום מאחור, יש רק שני מושבים לטובת מעמד לכוסות, נראה לי קצת חסר טעם וגרם לי לרדת מהרעיון.

מדובר על מכונית שלישית במשפחה, אבל היא מיועדת לצעירים,

בכל זאת רצוי שיהיה מקום מאחור מהסיבה שיש סיכוי לאוטו מלא בנסיעות בין עירוניות..

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמעתי על בעיות שהם עד כדי כך גרועות שאומרות "לא להתקרב לסיאט" אולי התכוונו ליבואן צ'מפיון, למרות שהיבאונים האחרים בזמן האחרון, לפי מספר דיונים פה בפורום אפשר לומר שצ'מפיון כבר לא היחידים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שהאיביזה מרווחת,

וגם כך שלושה אנשים בוגרים יתקשו להכנס מאחור.

סביר מאחור יחסית, קצת מרתיע אותי לחסום את האפשרות ולקנות רכב ל 4 אנשים בלבד,

ראיתי שאני לא היחיד שנרתע מזה (כל מי שהיה בסוכנות באותו רגע ירד מהרעיון בידיוק בגלל הפרט הזה)

לא שמעתי על בעיות שהם עד כדי כך גרועות שאומרות "לא להתקרב לסיאט" אולי התכוונו ליבואן צ'מפיון, למרות שהיבאונים האחרים בזמן האחרון, לפי מספר דיונים פה בפורום אפשר לומר שצ'מפיון כבר לא היחידים.

מתכוון לסיאט ביחס למאזדה, הונדה גאזז וכו'. איכות חומרים, אמינות?

מנוע TSI DSG, אמין מספיק?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע חזרתי מנסיעת מבחן על איביזה TSI ידנית (1.2)... ותשמע, אני מסתובב בעבודה עם חיוך דבילי שאני לא יכול להוריד מהפרצוף :) :)

אני לא יודע על מה אתה רגיל לנהוג, אבל הבסיס שלי להשוואה זה הרכב (החלש מאד) הנוכחי שלי: פג'ו 206 1.4 אוטומאט, ומשפחתומטיות למיניהן (מזדה 3, פג'ו 308, קורולה, יונדאי אקסנט וכו'). לטעמי המנוע מאד חזק ביחס למשקל הרכב, וההרגשה שלי הייתה שיש לו הרבה מאד כח זמין ואחיזה מצויינת!

לגבי המערכת המקורית, אל תצפה לסאונד מדהים. היא סבירה, לא יותר. אני מתכנן להחליף את שלי.

בנוגע למחיר, נשמע לי קצת גבוה. קח בחשבון שאחרי המבצע שהיה, הם רוצים לחזור למחירים "הרגילים" שזה +- 5K מתחת למה שרשום במחירון הרשמי. אני קניתי 1.2 SC ידנית, כולל ג'אנט 17, חיישנים וכו' ב105K, במסגרת המבצע.

אם יש לך זמן אולי כדאי לך להמתין לסוף השנה, אז אולי יהיו מבצעים חדשים...

.I Rock, There For I Am

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שזה דרך אגב עוד חסרון עצום של סיאט, הם מתמחרים את הרכבים כאילו שזה באסטה באילת, מבצע לראש השנה ומבצע לסוכות ומבצע ליום האהבה, ובינתיים אלו שסובלים הם אלו שרוצים למכור את הרכב ביד 2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שזה דרך אגב עוד חסרון עצום של סיאט, הם מתמחרים את הרכבים כאילו שזה באסטה באילת, מבצע לראש השנה ומבצע לסוכות ומבצע ליום האהבה, ובינתיים אלו שסובלים הם אלו שרוצים למכור את הרכב ביד 2.

מה שנכון נכון...

כולם מחכים למבצעים. וכשמוכרים את הרכב יד שניה אחרי שנה על הכביש, הקונים תמיד ישווה את המחיר לחדש "במבצע".

השאלה כמה זמן אתה מתכנן להחזיק את הרכב? יתקנו אותי בעלי הניסיון אם אני טועה, אבל לדעתי ההשפעה של המבצעים על המחירון פוחתת ככל שאתה מחזיק ברכב יותר זמן...

.I Rock, There For I Am

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע חזרתי מנסיעת מבחן על איביזה TSI ידנית (1.2)... ותשמע, אני מסתובב בעבודה עם חיוך דבילי שאני לא יכול להוריד מהפרצוף :) :)

אני לא יודע על מה אתה רגיל לנהוג, אבל הבסיס שלי להשוואה זה הרכב (החלש מאד) הנוכחי שלי: פג'ו 206 1.4 אוטומאט, ומשפחתומטיות למיניהן (מזדה 3, פג'ו 308, קורולה, יונדאי אקסנט וכו'). לטעמי המנוע מאד חזק ביחס למשקל הרכב, וההרגשה שלי הייתה שיש לו הרבה מאד כח זמין ואחיזה מצויינת!

לגבי המערכת המקורית, אל תצפה לסאונד מדהים. היא סבירה, לא יותר. אני מתכנן להחליף את שלי.

בנוגע למחיר, נשמע לי קצת גבוה. קח בחשבון שאחרי המבצע שהיה, הם רוצים לחזור למחירים "הרגילים" שזה +- 5K מתחת למה שרשום במחירון הרשמי. אני קניתי 1.2 SC ידנית, כולל ג'אנט 17, חיישנים וכו' ב105K, במסגרת המבצע.

אם יש לך זמן אולי כדאי לך להמתין לסוף השנה, אז אולי יהיו מבצעים חדשים...

אני מדבר על האוטומאטית.

שזה שיקול לא קטן, עדיין יכול להיות בעיות ברובוטית, כפולת מצמדים.

בעקרון המנוע מרשים מאד, ואני רגיל לנסוע על משפחתיות חזקות.

בקשר למערכת, מה זאת אומרת סבירה? ביחס למכוניות באותה קטגוריה? ביחס למשפחתיות.

מתי הספקת לשים לב לאיכות? בנסיעת מבחן קצת קשה לבדוק את זה לצערי.

המחיר מדובר על הגרסת ספורט TSI DSG רובוטית. מישהו קנה אותה כאן ביותר זול?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...