Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Smart סדאן?

הראל
שימו לב! השרשור הזה בן 7228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באתר הרשמי (?) של סמארט מוצגת פרסומת לסמארט בעלת 4 דלתות (או 5 , לא רואים בתמונה)

http://www.thesmart.co.uk/index.html

למישהו יש מפרט טכני שלה במקרה , או כל דבר אחר עליה?

(אני כבר מיואש מחיפוש באינטרנט הלילה , אני לא מוצא כלום על כלום! :cry: )

וואלק אתתתתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגם ה-fourfour החדש אם אני לא טועה.

אתה לא טועה ... ולפי מה שקראתי פעם במבחן על הרכב --- אגב בעיתון ישראלי ואני לא זוכר איזה לצערי ... התגובות היו מאוד מאוד טובות .

במיוחד בגירסת הרודסטר שלה

פאדי

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגם ה-fourfour החדש אם אני לא טועה.

אתה לא טועה ... ולפי מה שקראתי פעם במבחן על הרכב --- אגב בעיתון ישראלי ואני לא זוכר איזה לצערי ... התגובות היו מאוד מאוד טובות .

במיוחד בגירסת הרודסטר שלה

פאדי

זה רכב ממש חמוד,אין לו גרסת רודסטר אך יש לו גירסא בעלת גג כמו ב206[השקוף שניתן להזזה אחורה]..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו באמת חמוד

הוא היא בתארוכת אוטומוטור אם היית

אהבתי יותר את גרסת הרוודסטר (הימנית באתר)

---Tuning CH---

פורום חדש של מוטוריקה !! עומד להיות אחד הטובים בארץ !!

דרושים מנהלים בנתיים !! כנסו..! פורום חזקקקק :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...