Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיר S-TRONIC מחליק באודי A3 1.8TFSI

Liran xsi
שימו לב! השרשור הזה בן 4571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

ברכב מסוג אודי A3 2009, עם גיר רובוטי כפול מצמדים (s-tronic (dsg7.

התרחשה הרגשה של החלקה בגיר בנסיעה בעיר, נסיעה רגועה, הטורים עלו מהר והאוטו לא התקדם, כאילו נכנס לניוטרל.

לאחר עצירה הרכב מסרב להיכנס ל-D או ל-R והמנורה של הגיר מהבהבת.

הזמנו גרר למוסך.

האם מישהו נתקל בתופעה הנ"ל ברכבים מהסוג הזה, ולמה לצפות ?

תודה.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאחד הקלאצ'ים התחמם ? עם עמדת במקום בעליה בלי ברקס לדוגמא לאורך זמן או זחלת (5 קמ"ש ומטה) זמן ממושך ?

אם זה יקרה שוב אתה יכול לנסות לבדוק אם הקלאצ בהילוכים הזוגיים לא מחליק ורק בהילוכים האי זוגיים יש החלקה בעזרת המצב טיפטרוניק (או איך שזה נקרא בתיבה רובוטית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקלה נפוצה ביותר, גירים לא אמינים בעליל, לפני יומיים מכרתי את האיי 3 שלי, במקרה שלי שיפוץ מוח פתר את הבעיה תקווה שאצלך זה יהיה גם הפתרון כי תחת האחריות וודאי ישימו לך מוח חדש וזה עדיף על שיפוץ גיר.

זה גרם לי ממש להרתע מאאודי בקנייה הבאה שלי, שמעתי עשרות סיפורים זהים לפני קניית הרכב שלי אבל אמרתי לי זה לא יקרה אין מצב שזה באמת כל כך נפוץ, אך מסתבר שכן, בזיון שחברה עם מוניטין כמו של אאודי כבר מעל 5 שנים משחררת רכבים שעולים הון תועפות עם גירים שמתיימרים להיות המשוכללים והמוצלחים בעולם אך בפועל 1 מתוך 5 שובק חיים לפני שהגיע ל90 אלף ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי הרבה מאוד בעיות על S-TRONIC DSG7באודי,הבעיה היא בשאר החברות בקונצרן סיאט פולקסווגן וסקודה שם האחריות שנתיים ורק באודי האחריות היא 3 לכל מי שהולך לקנות רכב עם הגיר הזה צריך לקחת בחשבון את עניין האחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה ההוא שסיפר לי בת'רד אחר על מנוע TSI שהוכיח את עצמו ודיבר על קידמה.

אז הנה לך הקידמה של VW.

בקרוב במנועי TSI הקרובים למקום מגורייך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי זה קרה בסיאט ב4K ק"מ לא חזר לי אני כבר ב13K

יש לי לאון DSG 7 מודל 11 אני פשוט עמדתי ברמזור רציתי להתחיל נסיעה והרכב בניוטרל, מעביר לרוורס ועדיין בניוטרל והD מהבהב בלוח שעונים.

לא התרגשתי מזה כיביתי את הרכב והדלקתי הכל חזר לקדמותו זה קרה לי שלושה פעמים עד 4K ק"מ מאז זה לא חזר, כל עוד אני באחריות לא מעניין אותי כלום.

Seat Leon FR 2.0TSI

6speed manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי הרבה מאוד בעיות על S-TRONIC DSG7באודי,הבעיה היא בשאר החברות בקונצרן סיאט פולקסווגן וסקודה שם האחריות שנתיים ורק באודי האחריות היא 3 לכל מי שהולך לקנות רכב עם הגיר הזה צריך לקחת בחשבון את עניין האחריות.

לכל הקונצרן כבר יש שלוש שנים אחריות.

ולפותח הפוסט: יש אחריות ? אחלה, לך למוסך. יפתרו לך את הבעיה.

דיטיילר בנשמה...

מוכן לעזור בכל שאלה, בעיה ומה לא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

ברכב מסוג אודי A3 2009, עם גיר רובוטי כפול מצמדים (s-tronic (dsg7.

התרחשה הרגשה של החלקה בגיר בנסיעה בעיר, נסיעה רגועה, הטורים עלו מהר והאוטו לא התקדם, כאילו נכנס לניוטרל.

לאחר עצירה הרכב מסרב להיכנס ל-D או ל-R והמנורה של הגיר מהבהבת.

הזמנו גרר למוסך.

האם מישהו נתקל בתופעה הנ"ל ברכבים מהסוג הזה, ולמה לצפות ?

תודה.

לחבר שלום,

התופעה עלולה להתרחש כתוצאה מבעיה בתיבה עקב איבוד לחץ שמן בגלל דליפה באחד האטמים.

בדוק מול צ'מפיון האם קיימת הארכת תקופת האחריות של הייצרן על התיבה ל-10 שנים במקרה שהתקלה נובעת מהסיבה שציינתי קודם לכן.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון.

כפי שחלק כתבו, מה שהתקלקל בגיר זה המוח, נהיה לו קצר.

האוטו במוסך מחליפים לו מוח חדש, במסגרת האחריות, אגב המחיר של המוח הזה לפי מה שהבנתי הוא 15 אלף.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...