Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התיעצות לגבי בניה של בסיסים (מעמדים) לרמקולים קטנים

evgeni432
שימו לב! השרשור הזה בן 4574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

השאלה שלי ממתיחסת יותר לבעלי הסדנאות וקהילת הDIY פה בפורום.

יש לי זוג מידים של SOUND MOITOR

אני צריך לבנות להם מעמדים קטנים כדי למקם אותם על הדש בורד בביטחה.

המעמד עצמו יחובר למיד ע"ח בורג יחיד והברגה שנמצאת על גבי הבסיס של המיד עצמו.

לדש בורד הם יחוברו ע"י דבק דו צדדי פלציבי כזה כמו שכולם מכירים כדי לשמור על המראה של הדש בורד בזמן מכירת הרכב (לא רוצה לקדוח חורים).

אני מחפש חומר שניתן יהיה בעזרתי לקבל צורה של בסיס כזה כי הדש לא ישר ובעל קימורים.

דבר ראשון חשבתי כמובן על פיבר, אבל לעבוד איתו זה מלוכלך והשרף נוזלי ואני מפחד שינזל לי על הדש ואני יצטער על כל רגע כזה.

האם יש חומר אחר? אולי פלסטיק שאפשר לחמם אותו ואז הוא גמיש לעבודה? אולי איזה סוג של פלסטלינה שתופסת צורה קשיחה וניתן לעבוד ולעבד אותה אחר כך?

בקיצור, אני מבקש את עצתכם.

רק כדי לתת תאור של מה זה אמור להיות, זה בסיס שמתרחב בצד הקרוב לדש בורד כדי לתת כמה שיותר שטח מקום לדבק הדו"צ

ובבסיסו של המיד הרוחב שווה לבסיסו של המיד.

תודה לכולכם.

אגב, המידים קטנים יחסית ובגודל כדור סנוקר בערך (אולי קצת יותר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חומר שמגיע בשפורפרת גלילית אפורה, והוא סוג של פולימר שמתייבש לחומר דמוי מתכת.

כשהוא במצבו הגולמי הוא גמיש כמו פלסטלינה, ולאחר הייבוש הוא קשיח עד לרמה שניתן לקדוח בו.

חפש בטמבוריות והום סנטרים למינהם.

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...