Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לצמיגים 225/40/R18

daniel_18
שימו לב! השרשור הזה בן 4595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אני מחפש צמיגים ללאון קופרה 2008, כרגע יש רביעיית קונטי ספורט 2.

חשוב שקודם כל הצמיגים יהיו מחברה טובה (לא מעוניין בטויו, קומהו וכו') ושיהיו לא פחות טובים מהקונטי.

התקציב הוא בסביבות ה1000 ש"ח לצמיג.

תודה לעוזרים :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שיהיה רשום בכל האתרים שיש טובים ממנו ואני חולה יציבות, PIRELLI עשו את העבודה הכי טובה לדעתי ואין מישהו כאן שלא יחלוק עלי כולם יגידו R1R. אבל עצה ממני PIRELLI PZERO

Seat Leon FR 2.0TSI

6speed manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע אתה חושב שטויו וקומהו חברות לא טובות?

בכל מיקרה, קונטי ספורט 2 עולים בסביבות 1300 ש"ח לצמיג.

בסביבות המחיר הזה יש עוד כמה דגמים מומלצים (מישלין PS2, פירלי שהומלצו מקודם)

בסביבות 1000 ש"ח יש את GOODYEAR F1 EAGLE ASYMMETRIC, YOKOHAMA S. DRIVE , DUNLOP SP9000

איפה שהו בין לבין יש BRIDGESTONE POTENZA 050A

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט רוצה צמיג ברמה יותר גבוהה, בערך כמו הR1R אבל שלא נשחק מהר.

איזה מבין הצמיגים שהזכרת בסביבות ה1000 ש"ח הכי כדאי? איך הם לעומת הקונטי הנוכחיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי האתר TYREREVIEWS, הצמיג EAGLE F1 ASYMMETRIC 2 נמצא בראש רשימת צמיגים המוגדרים MAX PERFOMANCE

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Goodyear/Eagle-F1-Asymmetric-2.htm

לפי האתר TIRE4U, הם סביב התקציב שלך:

http://tires4u.co.il/default.asp?Compare=1&Id=264854&AreaId=0&ManfCountry=%E0%F8%F5%20%E9%F6%E5%F8%20%EE%F7%E5%F8:%20%E0%F8%E4%22%E1

רק תבדוק שיש אותם במלאי ותאריכי ייצור.

ויש לי שאלה - מה קוד העומס בצמיגים מקוריים שלך, 88 או 92?

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון.

אתה צריך צמיגים עם קוד עומס 92 וקוד מהירות Y.

יש לך את אותו הצמיג עם קוד עומס מתאים שעולה כ 100 ש"ח יותר:

http://tires4u.co.il/default.asp?Compare=1&Id=264847&AreaId=0&ManfCountry=%E0%F8%F5%20%E9%F6%E5%F8%20%EE%F7%E5%F8:%20%E0%F8%E4%22%E1

אני חושב שיוקוהאמה S.DRIVE יעשו את העבודה. הם לא אוחזים כמו R1R (אני לא יודע' איזה צמיג אוחז יותר טוב מהם ביבש), אבל הם בהחלט צמיגים טובים ולא נשחקים מהר כל כך. הם מתחרים ב T1R.

http://tires4u.co.il/default.asp?Compare=1&Id=269614&AreaId=0&ManfCountry=%E0%F8%F5%20%E9%F6%E5%F8%20%EE%F7%E5%F8:%20%E9%F4%EF

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אני לא צריך לקחת צמיג שהוא ALL SEASON?

או שאני אשאל אחרת: אם הGOODYAER מוגדר כצמיג קיץ, איך הוא יתפקד בחורף?

איך הצמיג הזה ביחס לקונטי?

האם לא כדאי לקחת את הPOTENZA למיניהם? המחיר די קרוב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם הRE050A ומאוד מרוצה (כבר הסט השני שלי).

אפשר להשיג אותם בסביבות ה1000 לצמיג אך לרוב טיפה יותר.

הסט הראשון החזיק לי 19 אלף ק"מ, עם הסט השני אני עד היום וכבר עומד על 47 אלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב מוחלט של הצמיגים הנמכרים כאן הם צמיגי קיץ.

אין כאן שלג או קרח ( בדרך כלל ). הצמיגים האלה אמורים לאחוז טוב גם בכביש רטוב (והם אכן אוחזים טוב).

להזכירך, ברוב המדינות גם בקיץ יורד גשם.

מישלין PS2 צמיג מצויין, רק שעולה יותר מקונטי ספורט קונטקט 3, ושניהם הרבה מעל התקציב המוגדר.

בלי הגבלת התקציב, גם אני בעד מישלין PS2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שאני אשאל אחרת: אם הGOODYAER מוגדר כצמיג קיץ, איך הוא יתפקד בחורף?

צמיג שמוגדר כצמיג קיץ לרוב ייתן ביצועים הרבה פחות טובים בכביש רטוב.

הרכב שלי לדוגמא נועל צמיגי דאנלופ דירזה DZ101 שמוגדרים כצמיגי אולטרא לקיץ ואכן בכביש יבש גם עם מתיחת מגבלות הצמיגים לא מצייצים ומשאירים את הרכב בנתיבו ללא כל דרמה, בכביש רטוב המצב שונה, לא צריך יותר מעליה קלה כדי לגרום לצמיג להתחיל לפרפר ולא צריך להביא את הרכב למגבלות כדי לגרום לתחת להתחיל לפסוע הצידה (וכל הרבעיית צמיגים עדיין עם בשר ובני שנה וחצי ובאותה מידה שלך).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיג שמוגדר כצמיג קיץ לרוב ייתן ביצועים הרבה פחות טובים בכביש רטוב.

הרכב שלי לדוגמא נועל צמיגי דאנלופ דירזה DZ101 שמוגדרים כצמיגי אולטרא לקיץ ואכן בכביש יבש גם עם מתיחת מגבלות הצמיגים לא מצייצים ומשאירים את הרכב בנתיבו ללא כל דרמה, בכביש רטוב המצב שונה, לא צריך יותר מעליה קלה כדי לגרום לצמיג להתחיל לפרפר ולא צריך להביא את הרכב למגבלות כדי לגרום לתחת להתחיל לפסוע הצידה (וכל הרבעיית צמיגים עדיין עם בשר ובני שנה וחצי ובאותה מידה שלך).

בחורף אני משתדל שלא להביא את הרכב למגבלות:-), יותר התכוונתי לפן הבטיחותי, אם הרכב יאחוז קצת פחות טוב ויותר יפרפר, זה בסדר, אני לא מצפה שהרכב יתנהג אותו דבר בחורף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...