Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: פיג'ו 206 פלוס - האופציה הנוסטלגית

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לכל בעיה יש כמה פתרונות אפשריים. הנה, תסכלו מה עשו בפיג'ו. את הדרישה של השוק למכוניות קטנות, חסכוניות וזולות תקפו משני

כיוונים שונים - מצד אחד פיג'ו 107, מכונית מיני מודרנית שמיוצרת בשיתוף פעולה עם טיוטה. מצד שני פיג'ו 206 פלוס, סופר מיני ותיקה

שחוזרת לשוק לאחר שקיבלה טיפול בוטוקס.

שלושה מחברי המערכת יצאו לבדוק איך מתמודדת ה-206 הוותיקה עם תלאות הזמן. מבחן דרך פיג'ו 206 פלוס.

206-Main.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסקנה שלי לאחר קריאת הכתבה היא שלקנות את ה-206 פלוס זה כמו להגדיל ארוחה במקדונלדס. בסוף אתה מקבל את ההמבורגר הישן שאהבת בתור ילד אבל עם קצת יותר תוספות. אני הייתי הולך על ההמבורגר האמיתי, כלומר רכב חדש יותר ומודרני יותר.

פורצה יובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמחתי שבחנתם אותה גם כן :-) כל הכבוד!

רק לדייק. מחירה 70K. אולי לא באופן רשמי. אך בסוכנות זה המחיר שדורשים בלי לחץ כלל.

לדעתי, עם מעט יותר אבזור, היא יכולה להיות אטרקטיבית יותר ולתת יותר פייט למתחרות בקטגוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יפה באבזור שלה? יש לה שתי חלונות חשמל ואין מחשב דרך, בדיוק כמו בקורולה 97 שלי. אפילו צריכת דלק של 1:10 יש אצלי בקורולה. מזל שבעיות התחממות עדיין אין 8)

פורצה יובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יפה באבזור שלה? יש לה שתי חלונות חשמל ואין מחשב דרך, בדיוק כמו בקורולה 97 שלי. אפילו צריכת דלק של 1:10 יש אצלי בקורולה. מזל שבעיות התחממות עדיין אין 8)

תאמין לי שהקורולה שלך באותם תנאים תעשה הרבה הרבה פחות.

צריכת דלק הגיונית של ה206+ היא יותר לכיוון 1 ל14.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחכת רק שהיא יותר בטוחה מהקורולה עם מערכות בטיחות כמו ESP,ו4 כוכבים ב EURO,דבר שני היא יותר חסכונית.

דבר אז אין מחשב,אצלי בפיאט יש מחשב שמראה לך מלא דברים,אתה חושב שאני באמת עובר בין כול הפונקציות בזמן הנהיגה?

אני אישית שם על היום ותאריך שיציג וזהו,ותדלוק בודק כמה עברתי כדי לחשב צריכת דלק.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשמח לדעת על פי מה אתם קובעים את הניקוד שלכם, כי בעיניי הוא ניראה ממש תמוה.

פיזו 206+, 5 נקודות להנאה מנהיגה? להזכיר לכם, באותו סוג של מבחן הבאתם לסיטרואן DS3 וליונדאי ולוסטר , 3 ו-3.5 נקודות בהתאמה...

אז אולי הסעיף הזה הוא יחסי למחיר של הרכב?

זה מוזר בהתחשב בעובדה שרכבי המיני, שהם פחות או יותר הכי קרובים אליה מבחינת מחיר+ביצועים , קיבלו נקודה אחת בלבד בתחום הזה.

מצטער אם זה נשמע מזלזל, אבל גם מקריאת הטקסט מציינים לא פעם את הנסיון הקודם החיובי שהיה לבוחנים עם הרכב, וזה טיפ טיפה ניראה כמו חוסר אובייקטיביות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההערה שלך ממש לא נשמעת מזלזלת והיא לגמרי במקום.

בוודאי שהניקוד הוא יחסי למחיר הרכב ולקטגוריה לו הוא שייך. במקרה של ה-206 פשוט אי אפשר היה להתאם מההגה המתקשר ומהתנהגות הכביש המצויינת, שניהם טובים יותר ממה שמצאנו בקיה פיקנטו או בשברולט ספארק. מבחינה הזאת (ובמידה רבה גם מבחינת נוחות הנסיעה) ה-206 פלוס פשוט נותנת להם מכה אחת אפיים.

אל תספר לאף אחד, אבל בולוסטר הידנית (כן, גם עליה יהיה מבחן בקרוב) נהנתי לנהוג הרבה יותר מאשר ב-206 פלוס. עדיין, אני מאמין שבסעיף ההנאה מהנהיגה היא תקבל פחות מחמש קסדות. ממכונית מוחצנת ובעלת דימוי ספורטיבי כמו הולוסטר אתה מצפה לקצת יותר מהגה של אקסנט, מהבחינה הזאת היא פשוט מאכזבת.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הפערים הם כול כך גדולים ששברולט ספארק קיבלה ניקוד אחד לעומת ה-206 שקיבלה 5?

לי אישית אין מושג, כי בחיים לא נסעתי על הספארק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר קנה חדשה מהחברה, כעבור חודש היא מפורסצת בלוח מכירה! רכב ללא שום אבזור, פשוט ומצועצע!

הייתי מעדיף את ה 206 XS 1.6 2007 על פניה.

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר קנה חדשה מהחברה, כעבור חודש היא מפורסצת בלוח מכירה! רכב ללא שום אבזור, פשוט ומצועצע!

החבר קנה חתול בשק? או שמכרו לו אותה בעיניים עצומות?

לרוב מתי שקונים רכב, הולכים, מתרשמים ולוקחים לנסיעת מבחן. כדי לגבש החלטה אם הרכב הספציפי מתאים או לא.

אצל אנשים רציונליים, זה ככה, בכל אופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראת את התגובה של צביקה בכלל? הוא הסביר למה נתנו כזה ציון,מה קשורה גטס לפה?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החבר קנה חתול בשק? או שמכרו לו אותה בעיניים עצומות?

לרוב מתי שקונים רכב, הולכים, מתרשמים ולוקחים לנסיעת מבחן. כדי לגבש החלטה אם הרכב הספציפי מתאים או לא.

אצל אנשים רציונליים, זה ככה, בכל אופן.

mבהחלט החבר לא הכי חכם והרכב לא עונה לצרכיו, מצד שני אומנם הרכב חדש ודנדש שנת 2011 שמחירו 70K אבל עם זאת זה רכב הכי פשוט שיש בו גלגלים, מנוע וגיר ולא מעבר! הייתי מעדיף לקחת 70K ולקחת משהו שנמצא שנתיים על הכביש אבל יותר רכב מזה. כמובן דיעה אישית שלי. אגב הדבר הראשון שבלט לי ברכב זה בלמי תוף מאחורה.

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...