Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Nissan GTR או Porsche GT3?

liorif
שימו לב! השרשור הזה בן 4605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אישית הייתי מעדיף את הGTR עם הביצועים המעולים שלו בהרבה בחינות, אבל מהשרשור הקודם הבנתי שאת מחפשת פרארי כלומר "פוזה" והיוקרה שבמותג עצמו ואולי ניסן לא תוכן לספק את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה תלוי ביכולות שלך כנהג.

כמובן כמו 99.9 אחוז מהפורום לא נהגתי על שניהם.

אבל מקריאת ביקורות וראיית סרטונים אפשר להבין שה-GT3 עם התחת הקשקשן תדרוש הרבה יותר מהנהג לעומת ה-GTR האוחזת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות והוא לא הולך לגלח עשיריות שניה על גבול ההתרסקות, כמובן שעדיף את יצירת הפאר ההנדסית שתיתן לו גם מעבר ליותר פוזה גם הרבה יותר הרגשה, מאשר המחשב על גלגלים חסר הרוח.

הכוונה היא שעדיף את הפורשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

מה אומרים?

1. תדאגי לחבר שלך לביטוח הכי מקיף שתוכלי למצוא.

2. יש לי אח קטן רווק.:oops::inlove:

vw-golf כתב:

זו פאקינג מדינה דמוקרטית, זה לא שהוא הרים יד על מישהו, אז חלאס, סתמו פיות!!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:) תודה על ההצעה לגבי האח, נראה לך שהייתי משקיעה ככה אלמלא זה היה אוטוטו "סוגרים את הבאסטה"? :lol:

תכל'ס, אם אחרי זה הוא לא מבין שאני אשת חלומותיו ..:lol:

פרקטית- אני חושבת שהתשלום סוגר גם את הביטוח וכו'. הלא כן?

girl on wheels

:smilecolr

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ההתלבטות בבחירת המכונית,GT-R,GT3, עד פורטוגל בשביל רכב של כוסיות? מה קרה, אין להם שם פאביה ?

:lol:

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר כתבתי בעבר, הGT-R מרגישה כמו פלייסטיישן (אבל פלייסטיישן זה כייף), הGT3 יותר קיצונית, פחות מרוסנת, אז זה באמת תלוי ביכולות של הנהג, אם בא לו לעשות את המסלול כמה שיותר מהר בלי לעוף החוצה אז הניסאן תהיה מצויינת, יש הבדל בעלות? אני מאמין שהGT3 תהיה יקרה יותר, תקני אותע אם אני טועה, לצערי לא נהגתי על הרכבים הנ"ל במסלול אלא בכבישים ציבוריים, על הפורש נהגתי ממש קצת על הGT-R התחרעתי בשדה תעופה ישן וגם על כבישים ציבוריים, שוב אני מאמין שהוא יהנה יותר עם הניסאן.

לדוד החורג שלי (אח של אמא חורגת) יש אוסף מרשים של מכוניות (החל מ356 עד לGT3, כולל F430) וביום יום הוא מתנייד עם GT-R או איזו קלאסית תורנית. הGT-R היא חולגינית אמיתית אבל לנהג לא מנוסה ולחיי יום יום היא מושלמת.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GT-R ו GT3 זה לילדים, לחוויה האולטימטיבית כדאי להשכיר STW E36- סדרה 3 הכי טובה שנוצרה אי פעם. :twisted:

eSJ-HzNWJGM דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

הקווים שהבחור לוקח פשוט ללקק את האצבעות.

(OO=[iIIIII][iIIIII]=OO)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:) תודה על ההצעה לגבי האח, נראה לך שהייתי משקיעה ככה אלמלא זה היה אוטוטו "סוגרים את הבאסטה"? :lol:

תכל'ס, אם אחרי זה הוא לא מבין שאני אשת חלומותיו ..:lol:

פרקטית- אני חושבת שהתשלום סוגר גם את הביטוח וכו'. הלא כן?

אני חושב שאת צריכה לקרוא שוב את סעיף 1. הביטוח הוא לחבר (קצת מקאברי).

והכוונה היא שלא יקפוץ מעל הפופיק, ויקח רכב שהוא לא מכיר, למסלול שהוא לא מכיר ויעשה שטויות, שיסתיימו לא כמו שהתכוונת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GT-R ו GT3 זה לילדים, לחוויה האולטימטיבית כדאי להשכיר STW E36- סדרה 3 הכי טובה שנוצרה אי פעם. :twisted:

eSJ-HzNWJGM דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

הקווים שהבחור לוקח פשוט ללקק את האצבעות.

אני מתנצל על הסטייה מהנושא אבל יש סיבה לכך שהאוטו נשמע כאילו הוא הולך בהילוך ריבירס?

במאזדה 3 בלם היד נמצא בתוך התחת של הנוסע ליד הנהג.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה לא נשמע טורבו, זה יותר נשמע כמו גיר דוג, גיר שבו כל הגלגלי שיניים הם עם שיניים ישרות (כמו שיש בהילוך רוורס, ומפה הרעש הדומה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...