Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בנוגע לערוצים במגבר והמלצה לסאב.

saar1320
שימו לב! השרשור הזה בן 4596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן התיכנון שלי למערכת הוא כזה.

יש לי בדלתות 4 אינץ' ומגש מאחורה.

זה התיכנון לקנייה :

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=680839 מגבר - 1050

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=800729 רדיו דיסק - 640

http://www.nokout.co.il/Product.asp?Pid=TEMPOCOX4&Cat2Cat1ID=2&Cat2ID=3&aff=Zap&lang=he רמקולים 4 אינץ' - 500

6X9 אני יביא משהו משומש.

עכשיו השאלה שלי היא כזאת. במגבר שלי, יש אפשרות שאני מגביר את כל ה-4 רמקולים וסאב (2 של 4 אינץ' ו-2 של 6X9) ? כי אני רואה שרשום שם שיש אפשרות לגישור עם סאב אבל אין לי כל כך מושג מה זה אומר.

במידה ולא, מה כדאי לעשות ?

אני רוצה לשים על סאב 800 שקל, ברמת מחיר הזאתי אני מקבל משהו איכותי ?

ובנוגע לתיבה, אפשרי להכין אחת איכותית ולחסוך עלויות או שעדיף לשלם ?

ושאלה אחרונה, הרדיו דיסק הזה מבוזבז קצת ? כי אני רואה שיש את ה-200 ב-100 שקל פחות.

אתם מוזמנים להעיר על המערכת ולשנות, פשוט ראיתי המלצות ברשת ובגלל זה הדבקתי אחד לשני.

ואם זה עוזר, אני שומע טראנסים האוס, ככה שאני צריך לשמוע באס איכותי אבל אני שומע גם מוזיקה ישראלית ודברים רגועים.

תודה רבה לכם !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לבחירת הרכיבים אין כי מה להעיר כי לא היה לי נסיון עם הפריטים הללו אבל משיטוטים פה בפורום אני יודע שממליצים הרבה על המגברים של jbl מה שאומר שהבחירה טובה.

בקשר לתצורה המגבר הוא 4 ערוצים מה שאומר שלא יספיק לך לכל התכנון, הצעה שלי ואני מאמין שרוב הפורום גם יסכים היא לרדת מהרמקולים האחוריים ולהוסיף את התקציב שלהם לסט קדמי חזק יותר/סאב טוב יותר/רדיו דיסק מתקדם יותר ואז 2 ערוצים מהמגבר תקדיש לסט הקדמי ושניים הנותרים בגישור (על רגל אחת איחוד של שני ערוצים לאחד עם הספק גדול יותר) בשביל הסאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

scoob , לדעתי כמו טועה, כי כמוש אתה אומר הרוב הגדול של חברי הפורום (כולל אלו המבינים יותר והמבינים פחות) תומך בסט קדמי איכותי וטוב, אך לפתוח השרשור ישנה בעיה והיא שהרמקולים יהיו בגודל של 4 אינץ' (רמקול שיכול לשמש כמיד במערכת 3חלקים), ולכן ישנה פה בעיה.

לפי מה שניראה לי, אני לא חושב שפותח השרשור ירצה להיכנס לעניני בניות או דברים דומים.

מה שכן, אפשר לשים הגבהות מעץ שאיתן ההתקנה הופכת לאיכותית יותר וטובה יותר וזאת משום שהרמקול לא יחובר ישירות לדלת הרכב וכך יימנע חלק מהרעשים המיותרים. מה שטוב זה שבעזרת ההגבהות גם אפשר להגדיל את גודל הרמקול. אני לא יודע אם אפשרי להגדיל למידה 6.5 אבל אני יודע שזה אפשרי להגדיל ל5.25, שזה כבר טוב.

לגבי החיבור למגבר.

החיבור הכי יעיל והכי טוב, ללא לפגוע במגבר או ברכיבים האחרים, הוא חיבור צד אחד של הסט קומפוננט (המגבר מתחבר לקרוס-אובר) לערוץ במגבר ואת הצדי השני לערוץ השני במגבר, ואת שתי הערוצים הנותרים מגשרים לטובת הסאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין לא מבין איפה מה שאמרת שונה ממה שאני אמרתי? (בעניין חיווט המגבר).

בקשר למידות הרמקולים זאת כבר בעיה אחרת, אך מנסים ברכב של אחי גם רמקולים בגדלים כאלה יכולים להיות לא פראיירים, החסרון המורגש היחיד יהיה בבאסים שקשה לאלמנט בגודל כזה לספק ועל זה יפצה הסאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כמו שהמגיב השני אמר. אני באמת לא רוצה להתעסק עם בניות. מה שכן אני מוכן לשלם (במגבלת התקציב כמובן) על מודיפיקציה אבל שלא תורגש במשנה החיצוני של הרכב, כלומר שהדלתות יראו בידיוק אותו דבר.

מה אתם אומרים ?

ושאלה, ה4 אינץ׳ אלה באמת רמקולים כאלה גרועים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אז נקח אותם כי באמת ראיתי שהם הרבה יותר טובים.

מה לגבי סאב ושאר הציוד ?

ועוד שאלה שעלתה לי הרדיו שברכב הוא לא חריץ סטנדרטי יש מסך ומתחתיו לחצנים, זה בגודל של מסך לרכב (כל המסכים שמקבלים מהחברה ויש בהם גי פי אס וכאלה אותו גודל בערך) זה בעיה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אין לי אפשרות לערוך את ההודעה הראשית.

אבל החלטתי באמת לבדוק ולא להקשיב לדיבורים, אז יצאתי רגע החוצה ומדדתי את החור של הרמקול, ומסתבר שהרמקול הוא 5.25 אינץ'.

הגעתי להחלטה.

אני לא רוצה 6X9 מאחורה, ובמידה ואני ישים אותם אני לא אשתמש בערוץ במגבר.

אני רוצה קומפוננט (כי הבנתי שזה עדיף משני רמקולי 2WAY) וסאב-וופר ומגבר.

סאב-וופר מצאתי, אני רק צריך למצוא חנות בארץ שמוכרת את זה. אני רוצה לקנות את ההרץ ES300.

מגבר כמו שראיתם, JBL GTO1004

קומפוננט, אני צריך את העזרה שלכם.

רדיו דיסק, צריך לראות מה קורה עם השאלה האחרונה שלי כדי לדעת אם אני יכול לקחת HU "רגיל" (השאלה : "ועוד שאלה שעלתה לי הרדיו שברכב הוא לא חריץ סטנדרטי יש מסך ומתחתיו לחצנים, זה בגודל של מסך לרכב (כל המסכים שמקבלים מהחברה ויש בהם גי פי אס וכאלה אותו גודל בערך) זה בעיה ?")

עכשיו התקציב להכל 4000, אני כנראה הולך לקנות יד שנייה (!) במידה וזה משתלם.

הקנייה לא תתבצע בימים הקרובים ככה שאין טעם להביא לי אנשים שמוכרים.

תודה רבה !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להגיד לי איזה מן הבאים זה הדוטק ?

http://pelephoneportal.tapuz.co.il/inet/zap/Models.aspx?q=dotech

כנל לגבי ההרץ : http://pelephoneportal.tapuz.co.il/inet/zap/Models.aspx?q=hertz&p=0&pti=T-Speakers&orderBy=%20&fc=0&fls=

ויש חנות שמוכרת את ההרץ בארץ ?

ואשמח אם תענה על השאלה של הרדיו דיסק.

תודה !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://pelephoneportal.tapuz.co.il/inet/zap/Model.aspx?mi=749112&pti=&sci=&rfq=dotech&rforderBy=%20&rfp=0&fc=0&fls=

זה הסט, מורל דוטק אוביישן Morel Dotech Ovation

לגבי הסאבים של הרץ, אני מציע לך לפנות לספונסרים אשר ולשים פה בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה אחת, המידה של הרמקולים שלי היא 5.25 ורשום שם 6.5

ולא הבנתי את המשפט האחרון בנוגע לסאב.

הגבהה מעץ דורשת לשנות משהו בדלת ?

ואשמח אם תענה לי על השאלה לגבי הרדיו דיסק בבקשה.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שכן ויכול להיות שלא, זה תלוי ברכב שלך, יכול להיות שתוכל לשים את ההגבהה מעץ והכל יהיה טוב, ויכול לקרות מצב שהדיפון לא יוכל להיסגר בגלל שהוא ייתקע ברמקול ולכן תצטרך לבצע חיתוך של הדיפון לטובת הרמקול.

לגבי המשפט שאמרתיף "לגבי הסאבים של הרץ, אני מציע לך לפנות לספונסרים אשר ולשים פה בפורום."

תיקון : לגבי הסאב של הרץ, אני מציע לך לפנות לספונסרים אשר גולשים פה בפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...