Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משתלם לוותר על יד 2 ולקנות רכב חדש?

A.N
שימו לב! השרשור הזה בן 4585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

היתה לי התלבטות לגביי כמה רכבים יד 2 ב30K וננעלתי על אודי A3 אבל עדיין לא מצאתי מועמד ראוי, אז קפצה לי מחשבה לוותר על האודי ולקנות רחב חדש ולהשים את ה30K על המקדמה ואפילו להוסיף אם צריך ואת כל השאר בתשלומים.

כאמור אני משתחחר מהצבא בעוד כחודש וכנראה חותם קבע והמשכורת שלי תהיה או בסביבות ה5K או 7K תלוי לאן אני יגיע.

עכשיו אם זה שווה בכלל? ואם יהיה לי לחץ של כסף כי בכל זאת אני צעיר ויש ביזבוזים לשם ולכן?

כמה יכול לצאת לי האחזקה של רכב חדש בשנה? ובמה זה מתבטא?

תודה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה תלוי ביציאות שלך. יומיות - קנה אולי איזה מיני ב60, אני מאמין של''חבר'' יש הלוואות נוחות וגם הביטוח יעלה גרושים.

אם אתה קרבי - וותר על רכב, אתה לא תהנה ממנו ותשלם יותר מדי ביחס לשימוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שאחזקת רכב חדש עולה למעלה מ-3K נטו בחודש (כולל ירידת ערך), אז למעשה רוב המשכורת שלך "תישרף" על הרכב. זה באמת שווה לך? כל החיים עוד לפניך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב ב-70 אלף שהמוצלים למקדמה+תשלומים+תשלום בסוף תקופה= רכב ב-70 אלף.

אל תשכח את זה, כי כול התחבולות האלה של אשראי אינסופי נותנות לך את התחושה שקיבלת רכב ב"חינם".

אני הייתי נמנע מכול צורת תשלום כזאת, היא לא בריאה והיא רק גורמת לחובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב ב-70 אלף שהמוצלים למקדמה+תשלומים+תשלום בסוף תקופה= רכב ב-70 אלף.

אל תשכח את זה, כי כול התחבולות האלה של אשראי אינסופי נותנות לך את התחושה שקיבלת רכב ב"חינם".

אני הייתי נמנע מכול צורת תשלום כזאת, היא לא בריאה והיא רק גורמת לחובות.

תיקון קטן - שכחת את הריבית על ההלוואה, כך שהרכב עולה יותר קרוב ל-80,000.

לדעתי - עם הכנסות של 5K בחודש או אפילו קצת יותר - וותר על הרכב כליל. ממילא השימוש שלך בו יהיה קטן ומן הסתם היחידה תדאג לך להסעות לבסיס וחזרה. סה"כ מדובר בהכנסות קטנות ועליך לבנות את עתידך, לכן עדיף שתחלק את הכנסותיך בין הוצאות שוטפות חיוניות (כן, בגילך זה כולל גם בילויים) לבין חסכון לעתיד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...