Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קוראים לי עזרא : חוות דעת על באגי

zax
שימו לב! השרשור הזה בן 4561 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום לכולם,

זה שמשטרה לא תופסת רוכבים בקיבוצים או בכל מקום אחר על זה שאין להם קשה זה עדין לא אומר שזה בסדר.

תמיד צריך לקחת בחשבון שאתה נוסע בכלי שהביטוח עליו לא יתפוס אם אין לך טסט וזאת הבעיה האמיתית. חס וחלילה לפגוע במישהו זה לא נעים על כמה וכמה לפגוע במישהו שאין לך ביטוח.

חג שמח ורכיבה מהנה !

עדי,

זה לא משנה שגדלת בלול תרנגולות כל עוד בקעת מביצה של ברבור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי ללכת על טרקטורון עבודה (כמובן שעם קשת),

ויש לי התלבטות בין כמה דגמים:

1. בומברדיר (קאן-אם) אאוטלנדר 400 או 650

2. פולאריס ספורטמן 500

3. בומברדיר קווסט 500 או 650

אשמח לקבל חו"ד על הכלים האלה וכלים נוספים באותה רמה

תודה מראש לעוזרים,

שגיא

"גם בעיטה בתחת נגמרת בצעד קדימה"
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש ספורטמאן 500 ואני מאוד מרוצה ממנו, כלי חזק, עבירות מעולה, נוח ולא מעייף ברכיבות ארוכות, אחזקה לא יקרה, בקיצור אני מאוד אוהב את הכלי ואת הסגנון שלו אם אתה מחפש כלי נוח לטיולים זה כלי מעולה, אם אתה מחפש כלי להשתולל איתו אז זה לא הכלי בשבילך.

mercdes-benz E350,jaguar xj, audi a3 sortback, seat leon 1.8tsi. gmc sonoma 92- my sweets

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4561 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...