Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונית "משודרגת" שיועדה למירוצים נתפסה בשרון; הנהג עוכב לחקירה

TRIPLE xXx
שימו לב! השרשור הזה בן 7236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתוך YNET:

משטרת התנועה תפסה בכביש 40 בשרון מכונית סובארו משודרגת המשמשת כמכונית מירוצים. אל המכונית חובר מחשב נייד, על מנת לשפר את ביצועיה.

נהג המכונית, בן 30 מחולון, עוכב לחקירה. המכונית הוחרמה בידי המשטרה.

איפה אני משיג את המחשב הזה?! :wink:

וברצינות-אני מעריך שזאת האימפרזה שמיועדת למירוצי ראלי, צודק?

לידיעה המקורית:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2940576,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שוב המשטרה מצא לעצמה "שעיר לעזאזל "אחד

חיבור המחשב נייד (להלן לאפטופ) למחשב המכוניות, מאפשר גישה לשינוי הגדישה או שינוי בדפרצינאל החלקה ועברת כוח לגלגלים ועוד...

זה לא בהכרח מכונית ראלי או מכונית ל"רייסים" כל בן אדם יכול לעשות את זה כדי לבדוק מה היכולות של הרכב שלו.

שוב הנהג הזה יהיה "השעיר לעזאזל" שלהם-מסכן

אלי :roll:

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שראיתי אותה אתמול בצהריים, אימפרזה סגולה דור 97-2000 משהו מטורף, ראיתי אותה יוצאת מהשדה ליד מושב קדימה.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אויאויאוי נהג מסכן ,כל מה שהשקיע באימפרזה הוחרם .

:mad: איזה מעצבן זה.

יש אולי למישהו תמונות של אותה סובארו?

i don't afraid to die ,i afraid to loss my freedom -Sokrates

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך YNET:

משטרת התנועה תפסה בכביש 40 בשרון מכונית סובארו משודרגת המשמשת כמכונית מירוצים. אל המכונית חובר מחשב נייד, על מנת לשפר את ביצועיה.

לידיעה המקורית:

זה מעוד לא סביר שמישהו ינהג בקביש במכונית של ראלי. כנראה שסתם נתפלו על מישהו עם אגזוז "לא חוקי" בולט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך YNET:

לידיעה המקורית:

זה מעוד לא סביר שמישהו ינהג בקביש במכונית של ראלי. כנראה שסתם נתפלו על מישהו עם אגזוז "לא חוקי" בולט.

הגיוני וקיים, יש בחור בארץ שיש לו סובארו משופרת מכל כיוון, הרכב ללא אישור עליה לכביש ובכל זאת הוא נוסע איתו. ראלי או לא ראלי עדיין הרכב שלו ללא אישור עליה לכביש בגלל שיפורים והוא עולה.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שראיתי אותה אתמול בצהריים, אימפרזה סגולה דור 97-2000 משהו מטורף, ראיתי אותה יוצאת מהשדה ליד מושב קדימה.

...מצטער, חמוד...מה שראית הייתה הונדה....והיא למכירה.. :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך YNET:

לידיעה המקורית:

הגיוני וקיים, יש בחור בארץ שיש לו סובארו משופרת מכל כיוון, הרכב ללא אישור עליה לכביש ובכל זאת הוא נוסע איתו. ראלי או לא ראלי עדיין הרכב שלו ללא אישור עליה לכביש בגלל שיפורים והוא עולה.

אתה מדבר על מכונית שייצרו אותה בישביל קביש, ואז מישהו שיפר אותה ו"שכח" לעשות לה טסט,ובכל זאת נוסע. אין ספק שיש מאות כאלה . מכונית שמיועדת או שודרגה למרוצים אמיתיים לא שימושית לנסיעה יומיומית. אילו בידיעה היה רשום שלמכונית היה רק כיסא אחד או שתיים, וכלוב התהפחות - אז אולי הידיעה היתה נראת אמינה. אני מתקשה להאמין שמי ששמסר את המידע במקור שם לב למחשב ולא שם לב לכל שאר הדברים שהיו צריכים ליהיות שם אילו זה היה כך באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...מצטער, חמוד...מה שראית הייתה הונדה....והיא למכירה.. :?

לא אחי במפורש אימפרזה דור 97 בצבע סגול מטאל יעני בוהק כזה משהו מטורף.

אני יודע מה ראיתי, ראיתי אותו בסביבות השעה 7 בערב.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זכרוני לא מתעה אותי כבר היה סיפור לפני כחצי שנה שתפסה וחרימה משטרה שני רכבי סובארו משופרים שנועדו למרוצים.

אני כמעת בטוח שזה היה בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך YNET:

לידיעה המקורית:

אם הבנאדם עולה עם הרכב על הכביש בלי אישור זה סיפור אחר אבל מזל שהמשטרה מטפלת גם בכל הרכבים הישנים וגם החדשים שנוסעים עם מנורה שרופה בלילה ועל אלה שמתנחלים בשמאלי,אלה שנוסעים בלי טסט לרכב והשוטרים במיוחד תודה להם שחותכים אותך לפרסה מהנתיב הימני בלי איתות וזוחלים על השמאלי...העיקר שהם אוכפים את החוק :evil: ...

הלוואי ובקרוב לראות רכב כזה(מאושר לכביש או לא)יהיה כמו לראות שחקן כדורגל בעזריאלי... :roll:

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא יכולים להאשים תנהג (תנהג = את הנהג) בכך שהמכונית מיועדת למירוצים אם הם לא תפסו אותו נוהג במהירות מעל המותר!

ותגידו מה העניין של החרמת מכוניות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זכרוני לא מתעה אותי כבר היה סיפור לפני כחצי שנה שתפסה וחרימה משטרה שני רכבי סובארו משופרים שנועדו למרוצים.

אני כמעת בטוח שזה היה בארץ.

מה חשבת שבאירופה יעשו בעיות לרכב מירוץ??? ברור שבארץ. :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא יכולים להאשים תנהג בכך שהמכונית מיועדת למירוצים אם הם לא תפסו אותו נוהג במהירות מעל המותר!

ותגידו מה העניין של החרמת מכוניות?

שמעת פעם על הפתגם: "סייג לחכמה שתיקה"?

מה לעזאזל הקשר בין רכב ששופר ומורד מהכביש לבין עבירת מהירות?

החולמים הגדולים אינם מגשימים את חלומותיהם, הם מתעלים עליהם - אלפרד לורד וייטהד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...