Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איכות שינה - המלצה על כרית שינה איכותית (מאוד)

Guest Automatic1
שימו לב! השרשור הזה בן 4610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לכולם,

לאחרונה, במשך כמה שנים שאני עושה שימשו בכריות פשוטות, מאוד פשוטות... החלטתי עקב כאבי צוואר, גב, לפעמים אי נוחות בתנוחת הראש וכו'.... לשדרג את הכרית שלי למשהו לא פחות ממדהים.

כמובן שאציין כי המיטה והמזרן שיש לי כרגע, מספיקים בהחלט ומותאים מבחינת הקשיחות והאיכות שבחרתי לא מזמן, ככה שנושא זה מסודר.

מה שאני מבקש, זה לשמוע מחברי פורום, על הכריות שיש בידהם, החומרים שמהן הן עשויות והצורות.

התקציב? הייתי אומר שנע בין 300-600 אם צריך. אני מוכן להשקיע גם 600 שקל בכרית אולטימטיבית.

לפי הבנתי ולפי קצת סקר שעשיתי, ישנן כריות אורטופדיות שיש להן צורה גלית כזאת, כביכול מותאמת לראש, אני דווקא יותר אוהב את הכרית הרגיל, לא בצורות מסויימות, אלה פשוט, כרית מרובעת ושטוחה.

לפי הבנתי, ישנן כריות עם ויסקו אלסטי, כריות עם מילוי TEMPUR כלשהו בחברת הולנדיה.

כמו כן מצאתי כמה כריות מאוד מעניינות באתר של דר. גב במחירים לא גבוהים גם כן, בין 350-400 ש"ח.

ובכן, במה לבחור? אמשח לשמוע המלצות, וכמובן, מנסיון אישי של אנשים, איכות החומרים, נוחות החומרים וכו'.

*** יש לציין כי אינני אלרגי לשום דבר, ככה שכרית מיוחדת נגד אלרגיות או הסובלים מכל מיני דברים לא כל כך רלוונטית, אבל נחמד אם זה כבר יהיה כלול בכרית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מספר סוגים של כריות טמפור, לי יש כזאת שנים ומדובר בכרית שבהחלט מצדיקה את המחיר. גש לשם תגיד מה אתה רוצה ויתאימו לך כרית.

http://www.kariot.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כמה שנים שאני משתמש בכרית אורטו' ויסקו של ד"ר גב (מבנה קשיח גלי כזה).

הכרית הצילה לי את השינה והפסיקה את כאבי הראש ותפיסות הצוואר שסבלתי מהם.

אני נשמע מתלהב כמו אחד מלקוחות אורן זריף, אבל באמת הכרית שווה כל שקל.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כריות זה דבר מאד אינדיבידואלי, בדומה לשרשור הקונדומים שהיה לנו פה לא מזמן. עם זאת...

יש כרית אחת שהפתיעה אותי באחת הנסיעות לגרמניה. בשלושת הימים האלה חוויתי את השינה הכי טובה מימיי.

נתקלתי בה בהמשך גם במלון אחר באוסטריה, והפעם הייתי חמוש במצלמה. אם תמצא אותה בארץ, שווה לנסות:

DSCF0916.JPG

האתר של היצרן: http://www.zollner-hotelwaesche.de/shop/index.php/language/en/cat/c3_Pillows.html, לצערי אני לא סגור על הדגם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמר דריש- מאד מאד אינדיווידואלי.

אני השתמשתי בכרית "אורטופדית" ב-50 ש"ח ובכרית רכה מתחתיה במשך כמה שנים. עכשיו אני עם כרית "ספוג עם זיכרון" כלשהי, שהיא דווקא סבירה בעיניי, ולא נזקק לכרית שנייה.

זה לא קל למצוא משהו שכזה כי לא כל כך ניתן להתנסות בו לפני הקנייה כמו דברים אחרים בחיים לצערי.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על כל הרעיונות והתגובות חבר'ה, באמת מצאתי סניף של דר.גב בעיר שלי, אלך להתנסות בכריות המוצגות שם לקבלת פרופורציה ולשמוע מה הם מציעים בחנות.

מודה לכם מאוד.

*** אפרסם רשמים מההתנסות שלי בחנות ואמליץ לשאר האנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש ניסיון טוב מאוד עם הכרית הזו: http://www.mandelboim.com/%D7%9B%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%AA-md/%D7%9B%D7%A8%D7%99%D7%AA-%D7%95%D7%99%D7%A1%D7%A7%D7%95.asp

קיבלתי אותה במתנה לפני כשנה וחצי ולאחרונה קניתי אחת גם לחברה, ישנם 2 סוגים קשה ורך. כרית מאוד נוחה ואיכותית בנוסף היא מגיעה עם כיסוי "אלווורה" אנטי בקטריאלי.

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור -

שמעתי מחבר שיש כרית אשר שומרת על קור.

אני למשל מאוד לא נוח לי כשהכרית מתחממת, ואז אני נאלץ לסובב אותה בתקווה שהצד השני קר.

החבר טוען שיש לו כרית עם חומר מיוחד, ככה שהיא כל הזמן קרירה ולוקח לה למעלה מ10 שעות להתחמם.

מישהו מכיר כרית כזו? הבחור קנה אותה בחו"ל (יפן) והוא לא יודע אם אפשר להשיג אותה בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...