Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהג ישראלי בפורמולה 1 !

Philip R
שימו לב! השרשור הזה בן 7237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נהג ישראלי עשוי להיות נהג מבחן בקבוצת ג'ורדן בפורמולה 1. הדובר בחנוך ניסני, נהג בן 41 שגר בהונגריה וזכה לשבת היום במכונית של ג'ורדן פורד EJ14. ע"פ הידוע ל-ONE הוא יקבל הזדמנות לבחון את המכונית לפני מירוץ סילברסטון, בריטניה, באמצע חודש יולי.

לכתבה המלאה..

http://www.one.co.il/next.asp?id=50993&Bz=14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז ליבן הושעה ולבסוף פרש מפורמולה BMW, עקב נסיונות חוזרות ונשנות להכשיל אותו ואת מכוניתו - מערכת היגוי "לא תקינה", צמיגים "לא נכונים".

ההשערות להכשלתו היו כמובן עקב מוצאו ודתו - ישראלי יהודי.

ארז ליבן העדיף לפרוש מאשר להיתקל ב"ברקסים לא תקינים"...

אנטישמים !

:x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז ליבן הושעה ולבסוף פרש מפורמולה BMW, עקב נסיונות חוזרות ונשנות להכשיל אותו ואת מכוניתו - מערכת היגוי "לא תקינה", צמיגים "לא נכונים".

אנטישמים !

אתה בטוח לגמרי בכל מה שאתה כותב?

אני הבנתי שהקבוצה איתה הוא התחרה הייתה פשוט לא רצינית דיה והוא החליט לפרוש. שום השעיה, שום אנטישמיות. תזכור שגם האינטרס של הקבוצה הוא להצליח ולא לדפוק נהג שנוהג בשורותיה. דרך אגב היה כבר נהג פורמולה 1 יהודי שאף היה אלוף עולם וזה ג'ודי שקטר האגדי, ככה שהאנטישמיות היא לא הסיבה להכל.

בנימה אופטימית קצת יותר, אני רוצה לאחל לחנוך ניסני המון הצלחה בהמשך ובתקווה שיהיה נהג ישראלי ראשון בסבב הפורמולה 1.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי רוצה לאחל לו בהצלחה

לפי הכתבה רואים שלמרות הגיל יש לו כישרון והוא באמת מוכשר

אז רק רציתי להגיד לו בהצלחה במבחנים

ושמנהג מבחן הוא יהיה נהג ראשי

ואז גם לישראל יהיה נהג בסבב

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה לנציג הראשון הישראלי הראשון שלנו. :)

מי ייתן ובעזרת החוק המוטורי יותר ויותר אנשים יקבלו מודעות לפורמולה 1, ואז אולי יהיו לנו עוד כמה נציגים בפורומולה 1.

פליקס.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנטישמים !

אתה בטוח לגמרי בכל מה שאתה כותב?

אני הבנתי שהקבוצה איתה הוא התחרה הייתה פשוט לא רצינית דיה והוא החליט לפרוש. שום השעיה, שום אנטישמיות. תזכור שגם האינטרס של הקבוצה הוא להצליח ולא לדפוק נהג שנוהג בשורותיה. דרך אגב היה כבר נהג פורמולה 1 יהודי שאף היה אלוף עולם וזה ג'ודי שקטר האגדי, ככה שהאנטישמיות היא לא הסיבה להכל.

בנימה אופטימית קצת יותר, אני רוצה לאחל לחנוך ניסני המון הצלחה בהמשך ובתקווה שיהיה נהג ישראלי ראשון בסבב הפורמולה 1.

אתה סותר את עצמך

מצד אחד אתה טוען שהקבוצה פשוט לא הייתה רצינית (ולפי טענתך זאת הסיבה לפרישתו של ארז), אך מצד שני אתה טוען שהאינטרס של הקבוצה הוא להצליח, אבל היא לא רצינית לא?

כאחד שמקורב לארז (וואוו...) זהו הסיפור האמיתי. לטענתו.

ולסיום תמונה קטנה שלו ושל ה"עגלה" שלו שעושה 3 שניות למאה.

Germany 051.jpg

Germany 050.jpg

Germany 049.jpg

Germany 048.jpg

Germany 047.jpg

Germany 046.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנטישמים !

מה, גם הוא היה במפגש ברמת גן? :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנטישמים !

לא הבנתי אותך... :?

:?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנטישמים !

לא הבנתי אותך... :?

:?:

הסבר מפורט למעלה

אשפוז , אתה מתבקש לעדכן את הפרופיל שלך.

בעמודה "מיקום" - נא למלא "בכפייה". :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...