Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב בן פחות מ-4 ב~100K (אלפא 159 / גולף GTI / פולו GTI)

SkateFreak
שימו לב! השרשור הזה בן 4592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים!

החלטתי לקנות בלב שלם רכב במחיר של 6 ספרות, רק כדי לקבל קצת שקט ממוסכים ובלאי נמוך.

נקודות חשובות לרכב המיועד:

1. זריזות - הרכב הקודם והראשון שלי היה אאודי 1.8T עם 180 סוסים, ואני מעדיף להשתדל לעלות בהספק (:

2. אסטתיות - חשוב לי מאוד רכב אסטתי וצעיר (אני בן 20) ובכלל פנים הרכב רצוי שיהיה איכותי ושיראה מושקע (אני יוצא מנקודת הנחה שמה שלא נראה מושקע - כנראה גם לא)

3. אמינות - עם הרכב הקודם (שנתון 2002) הייתי מוצא את עצמי מטפל בבלאי רוב הזמן במוסכים. אני מתכוון להמנע מזה ולרכוש רכב שייתן לי קצת שקט ויבקש טיפולים לפי הספר (טיפולי 10K ו30K)

מי שיוכל להאיר את עיניי לגבי צריכות דלק וביטוחים של הרכבים הנ"ל, ובכלל ההבדלים בין הגולף לפולו.

מוכן לשמוע אפשרויות נוספות - יש לי זיקה לאירופאיות (:

תודה חברים מקווה שתעזרו לי קשה לחיות בלי רכב!

looking

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כדי לעלות בשנתונים של הA3 ? למשל 06-8 ?

בברכה

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שכתבת פולו - זאת אומרת שהגולף כן מגיעה לרמת אחזקה של האלפא?

אם אני ארצה לחסוך נראה לי באמת שאלך לכיוון הפולו... בידיוק בגלל זה ביקשתי לשמוע על ההבדלים (:

looking

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדלים הם רבים.

הפולו יותר זולה מהגולף והגולף יותר זולה מהאלפא.

רק היה חסר שתכתוב מרצדס S קלאס כדי להשלים את הסרייה.

הכל תלוי בכיס שלך ובעומקו, לדעתי כדי להיות בראש הכי שקט כמו שאתה רוצה,

עדיף ללכת על אחת מהאופציות שתיתן לך את השנתון הכי מתקדם, וזו הפולו GTI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע לגבי האחזקה מעולם לא הייתה ברשותי אלפא,

אבל אני כן יודע שהן פחות "עממיות".

מה שכן, המחירים של הגוךף והאלפא לשנתונים דומים הם בערך אותו הדבר (120K לשנתון 2008)

looking

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להגיב לגבי האלפא בגוף ראשון.

מבחינת האיכות (איכות בניה, חומרים וכו') היא עולה על שתי האחרות, בוודאי בגרסאות הקודמות ל-2010 וגם על הנוכחיות. יחד עם זאת, היא הראשונה שצריכה לרדת לך מהרשימה. בתקציב שלך אתה מדבר על שנת 2007-2008, ועם מנוע 2.2 או 1.9 או 2.4 דיזל. למרות שהדיזל היא המהירה בחבורה, בטח תעדיף את ה-2.2 בנזין. למרות שהרכב לא עגלה, הוא בוודאי לא זריז. עם משקל של כ-1.5 טון הוא גדול וכבד וגם מרגיש ככה. זה רכב מנהלים\משפחתית גדולה הרבה לפני כל יומרה ספורטיבית (שקיימת אגב).

תתמקד באופציות האחרות. הגולף יופי של אוטו ומתאים לך לדעתי, גם הפולו GTI שתהיה זולה יותר מכל הבחינות. אגב בשנת בדגם 2011, שתיהן זריזות באותה מידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים!

אני כנראה אחפש לי GTI במצב טוב ואשמור על הפולו כאופציה שניה

נתנחם בזה שמעולם לא השלמתי עם הלוחית רישוי הצדדית של האלפא למרות שהיא יפהפיה! :twisted:

looking

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להגיב לגבי האלפא בגוף ראשון.

מבחינת האיכות (איכות בניה, חומרים וכו') היא עולה על שתי האחרות, בוודאי בגרסאות הקודמות ל-2010 וגם על הנוכחיות.

נראה לי שהתבלבלת. אני לא מכיר מקרוב את הפולו, אבל לגבי הגולף אני מציע לבדוק שוב. על כל פנים - זה לא קריטי.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...