Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביואיק ריגל GS אופל אינסיגניה OPC

סלמונלה
שימו לב! השרשור הזה בן 4443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

חבר מעוניין ברכב ספורט סדאן. אופל אינם משווקים את דגם האינסיגניה OPC ידנית והאופציה שנשארה היא התאומה במראה הביואיק ריגל GS שלא ידוע האם היא כבר כאן ? מתי ? כמה היא תעלה ? והאם ליבואן יש קצת שכל והם מייבאים אותה בגרסה הידנית ?

מישהו יודע ?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ואיך זה אמור להוות פיתרון לבנאדם שרוצה את האינסיגניה הגדולה ?

בכל מקרה, מה הבעיה להרים טלפון ליבואנית (מדובר ב-UMI אם אני לא טועה) ולשאול אולי יוכלו לנדב קצת מידע לגבי אם/מתי/כמה/למה ואיך צריכה להגיע הביואיק המדוברת לארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה בעצם אתה אומר, שפנית לשלמה והם מסרבים להביא OPC ידנית?

תמיד אפשר להביא ביבוא אישי, תקינה לרכב כבר יש.

קשה לי להאמין ש UMI יביאו איזושהיא אמריקאית ידנית, גם פה, אופציית היבוא האישי קיימת ואולי תהיה אפילו יותר זולה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מזל שפניתי לכאן וענית לי, עכשיו אני יודע - אפשר להתקשר ליבואן ולשאול !!!

נו אז בישביל מה כל השאלות האלה כמו מתי ואם תגיע הביואיק? אם לא חדשה לך האופציה של להתקשר ליבואן - עשה זאת ומקס' תחזור אלינו עם פרטים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו אז בישביל מה כל השאלות האלה כמו מתי ואם תגיע הביואיק? אם לא חדשה לך האופציה של להתקשר ליבואן - עשה זאת ומקס' תחזור אלינו עם פרטים

אתה יכול לכתוב לי איך מחייגים ? יש לי מכשיר מלבני וקטן שמידי פעם מצלצל, איך משתמשים בו ?

עד שיהיה לי או לו זמן להתקשר חשבתי שיהיה פה מישהו שיודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי מאוד שתירגע, אף אחד פה לא עובד אצלך ועם גישה שכזאת, אתה לא מעודד אנשים לעזור לך!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שיהיה לי או לו זמן להתקשר חשבתי שיהיה פה מישהו שיודע.

אם אין לכם זמן להתקשר ולברר פשוט תקפצו לדלק מוטורס ותזמינו מאזדה 6\3!

אם אתה רציני תבדוק את זה בעצמך ותקבל תשובה ברורה וישירה מאשר שמועות הרצות בפורומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה בעצם אתה אומר, שפנית לשלמה והם מסרבים להביא OPC ידנית?

תמיד אפשר להביא ביבוא אישי, תקינה לרכב כבר יש.

קשה לי להאמין ש UMI יביאו איזושהיא אמריקאית ידנית, גם פה, אופציית היבוא האישי קיימת ואולי תהיה אפילו יותר זולה.

בזמנו כשאופל היו בבעלות UMI והתעניינתי בדגמים מיוחדים (לא רק של אופל) הם אמרו שאם יגיע מישהו שמוכן לשלם הם יביאו הכל

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה אתכם אבל האופל כבר משווקת מיולי במחיר של 365,000 להלן הכתבה http://auto.co.il/%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%94-27145-%D7%90%D7%95%D7%A4%D7%9C-%D7%90%D7%99%D7%A0%D7%A1%D7%99%D7%92%D7%A0%D7%99%D7%94-OPC-%D7%94%D7%92%D7%99%D7%A2%D7%94-%D7%9C%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C.aspx

לגבי הביואיק ריגל רכבים ראשונים כבר בארץ ועברו את התקינה, כרגע מחכים לספטמבר להשיק אותה קישור לכתבה http://auto.co.il/%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%94-27227-%D7%91%D7%99%D7%95%D7%90%D7%99%D7%A7-%D7%A8%D7%99%D7%92%D7%9C-%D7%AA%D7%90%D7%95%D7%9E%D7%AA-%D7%90%D7%95%D7%A4%D7%9C-%D7%90%D7%99%D7%A0%D7%A1%D7%99%D7%92%D7%A0%D7%99%D7%94.aspx

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...