Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה-מידת צמיגים לא נפוצה= אין צמיגים טריים יותר מכמעט בני שנה!

hwgeek
שימו לב! השרשור הזה בן 4612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

כבר זמן רב אני מנסה להחליף את הצמיגים של הגרנדה פונטו שלי(1.4L רובוטי) 175/65/15

כרגע יש על הרכב את הצמיגים המקוריים של הרכב והם בני 5 שנים (אני יודע לא טוב)

הרכב עבר רק 37K ק"מ והצמיגים מלאים בבשר אבל הם כבר יבשים.

הבעיה שלי היא שעכשיו חזרתי מסיבוב בפנצ'ריות בראשן ויש בעיה להשיג צמיגים טריים למידה הלא נפוצה הזו

הציעו לי צמיג משבוע 3810 ואמרו לי זה עדיין ניחשב טרי (כמעט בני שנה!) וכי קשה מאוד להשיג צמיג כזה שיהיה טרי יותר.

הצמיגים שהציעו : פאלקין ZE912 או יוקוהומה A DRIVE (שניהם אותו תאריך)

מה לעשות?

דבר שני:

בספר רכב כתוב שיש לדגם שלי אפשרות למידה 185/65/15 אבל הפאנצ'מכר אמר שזה אולי טעות כי מוזר שהקוטר גדל וזה לא מומלץ.

אבל בדקתי שוב ואכן פיאט מציינים את המידה הנ"ל לדגמי ה1.4L רובוטי בגרנדה.

מה ההשפעה של הגדלת המידה והקוטר ל185/65/15 מהמידה :175/65/15? מבחינת השפעה על גיר ומנוע, צריכת דלק ובטיחות?

תודה מראש!

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שהמידע עולה ל 185 והחתך לא יורד ל 60?

תרים טלפון למכון רישוי, או למוסך המרכזי לבדוק את זה. באמת מוזר.

אם לא אכפת לך לפגוע קצת בצריכת הדלק, לדעתי כן מומץ להעלות את המידה.

יותר בטיחותי, רק תבדוק שאתה יכול לאשר את זה.

בקשר לצמיגים, תרים טלפון לעוד כמה מקומות שנחשבים לגדולים.

יש את אנטון ביפו, צמיג ישיר בפתח תקווה, תחפש באתר tires4u, תרים טלפונים, לדעתי המקומות שבדקת בראשון לא מייצגים.

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שהמידע עולה ל 185 והחתך לא יורד ל 60?

תרים טלפון למכון רישוי, או למוסך המרכזי לבדוק את זה. באמת מוזר.

אם לא אכפת לך לפגוע קצת בצריכת הדלק, לדעתי כן מומץ להעלות את המידה.

יותר בטיחותי, רק תבדוק שאתה יכול לאשר את זה.

בקשר לצמיגים, תרים טלפון לעוד כמה מקומות שנחשבים לגדולים.

יש את אנטון ביפו, צמיג ישיר בפתח תקווה, תחפש באתר tires4u, תרים טלפונים, לדעתי המקומות שבדקת בראשון לא מייצגים.

זה מה ששאלו אותי וראו בספר רכב שלא.

וגם הגרנדה בגירסת המולטי אייר בארץ משווקת במידה 185/65/15.

http://www.fiat.co.il/heb/specification.aspx?type=1&model_id=15&gid=8&pn=2

אני אנסה להרים צילצול,

תודה

אבל עקרונית- במידה ולא אמצע צמיגים בני חצי שנה האם זה ממש רע לשים צמיגים של סוף 2010?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההפרש בין 175/65/15 ל- 185/65/15 הוא 2.14% .

אם המידה הזו אכן מאושרת לרכב, המשמעות היא שהמהירות המוצגת בספידומטר תהיה נמוכה מן המהירות האמיתית.

מכיוון שקוטר הצמיג החדש גדול יותר ב-1.2 ס"מ, הרכב צריך יותר כוח כדי לסובב אותו.

צמיגים בני פחות משנה אינם אסון. אם אוכסנו בצורה טובה, זה לא נורא. ודא שאתה מקבל אחריות ל-4 שנים מיום ההתקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודבר אחרון- אני חייב להחליף מגבים ומיתברר גם זה בעיה.

הסוג שלי לא נפוץ ולא ניתן להשיג גם באוטודיפו.

מישהו מכיר מקום אחר שאפשר ליקנות מגבים לרכב בלי ליהשתגע במחיר?

להחליף במורשה הבנתי יעלה לי קרוב ל200 שקל ואני אשמח אם זה לא האפשרות היחידה שלי

גם ככה לא קל בתור סטודנט לשלם עכשיו צמיגים חדשים+מגבים מקוריים+שכר לימוד לשנה חדשה ועוד ....(צדק חברתי מישהו?)

תודה מראש ושבוע שקט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עידכון קצר

החלפתי הבוקר לרבייעת צמיגים של הנקוק K715 ב1500 שקל כולל מע"מ 175/65/15 , משום מה לא מצאתי הרבה ביקורות עליו בפורומים אבל לאחר בדיקה בחול מיתברר שהו בין 3 הצמיגים הכי מומלצים לרכישה בקטגוריה שלו. ואני באמת מאוד מרוצה מהרכישה - הם מאוד אוחזים ושקטים.

http://www.adac.de/infotestrat/tests/reifen/sommerreifen/2011_Sommerreifen_Test_175_65_R14.aspx?tabid=tab1

ויש עוד בדיקה שהוא מקום שני אחרי הקונטי!

תאריך שלהם הוא 02/11 - כמעט בני 9 חודשים אבל לא נורא, ניראים טריים וחדשים ובכל מיקרה העיקר שיהיה פרנסה ואני אחליף עוד שנתיים - שלוש וזה לא נורא

מה דעתכם? עשיתי קנייה טובה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...