Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם ספק אקספון 018 הוא ספק מהיר?

Valve
שימו לב! השרשור הזה בן 4601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני הייתי בעבר מנוי שלהם, וכל הזמן היו ניתוקים ותקלות, עד שעברתי לנטויז'ן,

שלא נתקלתי אצלם בבעיות של מהירות ו/או ניתוקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנוי אצלהם מאז החודש הראשון בו הושק השירות. המהירות בסדר גמור, השירות בסדר גמור והמחיר מצויין גם בלי פלברות בסגנון "אני הולך". מבחינתי, זה מספיק.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לקודמי.

גם אני נמצא אצלם כבר מעל שנתיים וחצי והמהירות הרבה הרבה יותר טובה ממה שהיה לי ב012 המנוולים שחוסמים פורטים ועוד מתכחשים לכך.

פעם אחת לפני שנה בערך היתה תקופה שהיתה להם בעיה כלל ארצית במשך מספר ימים אבל מאז הכל דבש.

אין שם שכונה , יש מחיר קבוע לכולם.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

. . .

גם אני נמצא אצלם כבר מעל שנתיים וחצי והמהירות הרבה הרבה יותר טובה ממה שהיה לי ב012 המנוולים שחוסמים פורטים ועוד מתכחשים לכך.

. . .

אין שם שכונה , יש מחיר קבוע לכולם.

לי היתה בעיית האטה קשה מאוד בנטויז'ן. התרשמתי שצרכנים כבדים אינם רצויים שם. לא עזרו פניות להנהלה ולתמיכה. עזבתי גם כשהציעו חצי שנה חינם.

כדאי לנסות את אקסופון. התרשמתי שהחברה משתדלת, הוגנת, מציעה מחיר טוב ושרות מצויין. נדמה לי שאין שם התחייבות.

כדי לבדוק את ההצעה הכי טובה פנה לאתר kamaze.co.il , קרא תגובות מהזמן האחרון כדי לדעת מה הולך עם הקצב שאתה רוצה, ותקבל מידע חיוני לשיחה עם נציגי השרות. תתעקש - ותקבל.

אני לא מבין למה - אבל החברות רוצות שתתווכח ותאיים ללכת למתחרה, כדי שיציעו לך מחיר מפתה. אז תשחק ככה - ותקבל.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדיוק בא לברר על החברה הזאת.

012 הציעו לנו ספק + תשתית ל5 מגה ב108 ש"ח שזה יותר מידי.

פנינו ל018 וקיבלנו הצעה ל12 מגה בעלות של 80 ש"ח.

מחר נשאר רק להתנתק מ012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת אחרי שרשמתי את התגובה הקודמת נפל לי האינטרנט בבית ומאז לא חזר, חשבתי שפתחתי פה לשטן, בסוף הסתבר שהלך המודם ADSL

:)

שכחתי לציין שברגע שעברתי לאקספון כל ההורדות שהיו תקועות על 0 אחוז באימיול ובביטורנט התעוררו לחיים, ממש ברגע בו החלפתי את הססמא בראוטר מזו של 012 לזו של 018 ולחצתי להתחברות :)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף התחברתי לנטוויזין באותו מחיר.

הכי חשוב שאמיול ,ביטורנט ויוטיוב עובדים במהירות מספקת מאוד.

גם אני הייתי עם 012 למשך שנה בהתחייבות ואחרי חודשיים של שימוש נמאס לי והתחברתי לאנטרנט הביתי של אורנג שהיה מהיר מאוד! ושילמתי בו זמנית ל012.

שמעתי המון שמתלוננים על 012 שהם איטיים מאוד אפילו אנשים עם 5 מגה מרגישים כמו 750 קילו אפילו פחות, וגם העניין של חסימת הפורטים שחוויתי אישית, שהתברר שהם באמת מכחישים וזה מעצבן.

מבדיקה שעשיתי אני וחבר, התברר שאין הבדל בין 014, 013, ואורנג, כן אורנג, רק לא יצא לי לבדוק 018 כי אני לא מכיר אף אחד עם הספק הזה, והם לא איפשר לי לנסות רק אחרי שהתחברתי ל 013 הציעו שבוע נסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני היתי איתם שנה, לא יכול לומר אף מילה רעה.

המינוס היחיד שאין אפשרות לעבוד ללא חייגן, לא כזה נורא.

היום כולם עובדים עם ראוטר מחייג , כך שזה בכלל לא משחק תפקיד אלא אם כן זה איזה מודם פרימיטיבי של הוט.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...