Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש לי שאלה בקשר לאופנועי SM

HASKY
שימו לב! השרשור הזה בן 7233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

את הקטמים כן מוכרים בדוק באתר של היבואן.

ולהסקים עד כמה שידוע לי אין להם בכלל יבואן.

וחבל.

למכירה - פולריס ריינג'ר. 2002. פרטים בה"פ או כאן:http://carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=129096

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא מוכרים אותם בארץ לדוגמא את

ktm sm

Husqvarna sm ועוד כל השאר מה הם לא חוקיים?

תודה!

קודם כל, דגמי הסופרמוטו של KTM שלא נמכרים בארץ, הם אלו שאינם חוקיים לנסיעה על כביש ציבורי (כמו סידרת ה-SMR שמבוססת על אופנועי מוטוקרוס או הפקטורי רפליקה 660)

שאר אופנועי הסופרמוטו של החברה שמובססים על אופנועי דו"ש (כמו ה-LC4 או הדיוק2) דווקא כן נמכרים בארץ... למעשה, אני מכיר באופן אישי כמה בעלים של אופנעים כאלו (רמז: תסתכל בתמונה שלי שלצד הודעה זו... :wink: )

הסופרמוטו של הסקי לא נמכר מאותה סיבה שאופנועי האנדורו והמוטוקרוס של הוסקוורנה לא נמכרים בארץ: אין יבואן.

(ז"א, יש....ואם אני לא טועה לעופר אבניר יש את האישור לייבא אותם ארצה....אבל מטעמים השמורים עימם, הם לא עושים כן...)

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת?

להסקים יש יבואן נחמד לדעת שיש מישהו שאפשר לבקש ממנו חלפים.

חבל שלא מביאים אותם סופסוף תהיה תחרות ראויה לKTM מבחינת כלים מקצועיים (בלי להעליב את היפנים,אין מה לעשות הקטמים נחשבים לכלים הרבה יותר איכותיים).

למכירה - פולריס ריינג'ר. 2002. פרטים בה"פ או כאן:http://carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=129096

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת?

חבל שלא מביאים אותם סופסוף תהיה תחרות ראויה לKTM מבחינת כלים מקצועיים (בלי להעליב את היפנים,אין מה לעשות הקטמים נחשבים לכלים הרבה יותר איכותיים).

אני מתאפק... :roll:

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת?

איך הבנת זאת מהודעתי ? :roll:

יש לעופר אבניר זיכיון ייבוא, אבל לדעתי הם לא מחזיקים אפילו חלק אחד בודד (!) של הסקי כלשהוא, במלאי. המרחק בין ייבוא (ולו רק חלקים) לבין רק להחזיק את הזכות לייבא את מוצרי היצרן, רחוק מאוד.

הכרובלוג

מחירון אופנועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת?

קשקשן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת?

איך הבנת זאת מהודעתי ? :roll:

יש לעופר אבניר זיכיון ייבוא, אבל לדעתי הם לא מחזיקים אפילו חלק אחד בודד (!) של הסקי כלשהוא, במלאי. המרחק בין ייבוא (ולו רק חלקים) לבין רק להחזיק את הזכות לייבא את מוצרי היצרן, רחוק מאוד.

איש- אם אתה רוצה,

יש לי אלת בייסבול במכונית,

אם אתה ממש עצבני- תגיד לי איפה יש מיגרש גרוטאות, אני אביא לך אותה לשם ותוציא אצ האטרף עליהם :lol:

"או כן או לא, מה שבטוח - אולי, וגם זה מוטל בספק" (מוטי גנץ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת?

קשקשן.

עוד הפעם התחלת עם זה... או שהמשכת עם זה...

מספיק כבר, ככה אתה עונה לתגובה בפורום... זאת הודעה 5-6 שלך שאתה רושם "קשקשן" בלי שום סיבה, אתה צודק, הוא באמת אמר דברים לא נכונים והוא מודע לזה...

אבל למה עוד הפעם "קשקשן"?! :x

כך אמר שדרן החדשות...

"שלושה נערים נעצרו בגין סחר בסמים, שלושתם משכונת התקווה" :-o

פיגו ג'ט פורס למכירה, פרטים כאן...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=75833

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת?

קשקשן.

מספיק כבר, ככה אתה עונה לתגובה בפורום... זאת הודעה 5-6 שלך שאתה רושם "קשקשן" בלי שום סיבה, אתה צודק, הוא באמת אמר דברים לא נכונים והוא מודע לזה...

למה לא? :p

"או כן או לא, מה שבטוח - אולי, וגם זה מוטל בספק" (מוטי גנץ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת?

קשקשן.

למה לא? :p

תחשוב לבד, תקרא מה שרשמתי... ותבין למה לא... :wink:

כך אמר שדרן החדשות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת?

קשקשן.

orgulas, שים לב שדעתו של אהוד מייצגת לרוב את דעת הנהלת הפורום הנ"ל (אולי לא באופן כל כך ישיר ובוטה, אבל בהחלט באופן מתומצת). תפסיק להגן על צעירי הפורום, שהוכיחו כבר עור של פיל בשמיעת ביקורת משאר הגולשים (והתעלמות, כרגיל, מאותה ביקורת) - ותנסה אולי להכניס קצת סדר, כמו שאתה מנסה לעשות בשאר האשכולות, אצל הצעירים.

(וואו, איזה משפט ארוך :p )

הכרובלוג

מחירון אופנועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת?

קשקשן.

orgulas, שים לב שדעתו של אהוד מייצגת לרוב את דעת הנהלת הפורום הנ"ל (אולי לא באופן כל כך ישיר ובוטה, אבל בהחלט באופן מתומצת). תפסיק להגן על צעירי הפורום, שהוכיחו כבר עור של פיל בשמיעת ביקורת משאר הגולשים (והתעלמות, כרגיל, מאותה ביקורת) - ותנסה אולי להכניס קצת סדר, כמו שאתה מנסה לעשות בשאר האשכולות, אצל הצעירים.

(וואו, איזה משפט ארוך :p )

אדון כרובי היקר, כול הכבוד שלי אליך ואל וותיקי הפורום...

אני לא מנסה להגן על צעירי הפורום, אלה מנסה לעזור להם... כי לפני כמה חודשים או שבועות גם אני הייתי ככה, "צעיר פורום" למרות שבי לא נכנסתם ככה...

מה שאני מנסה להגיד זה, ש"צעירי הפורום" האלה יש בהם פוטנציאל גדול, ודרך אגב אני אחד מהם... הם לא סתם קשקשנים, למרות שזה לפעמיים יוצא בהודעות סתמיות כאלה והם לא מודעים לכך, אבל צעירים אלו הם בעל ידע בתחום ובאו לפורום ללמוד בעיקר ואולי גם לעזור לאחרים מידע אישי.

מטרתכם, וותיקי הפורום היא לעזור להם, לענות בנימוס, באדיבות ולא כמו שאתם עונים עכשיו בצורה "רעה" כלפי הצעירים שמקבלים את זה ככה...

תחשבו על זה ככה, הרי אתם מייחלים לצעירים להפוך ולהיות אופנוענים גדולים בתחום, כמו שאתם עכשיו! הרבה מהצעירים כאן לוקחים אתכם כדמות לחיקוי, ואני מדבר מנסיון אישי (הנשיא זה מופנה אליך :wink: ), יש ילד אחד שאני מדבר איתו שפעם חשב שאתה כרובי אדם דגול, מדהים, נחמד, סימפטי וכו'... עד שהוא ראה את ההודעות "הרעות" שלך וכבר לא "התלהב" ממך...

בדבר אחד אתם צודקים, שאכן יש כאלה שלא מבינים כלום וסתם נכנסים ל"קשקש" ואחד מהם שהכרתי היה יהב, שהוא באמת הגיע לו ל"עוף" מהפורום וכך עשית אדון כרובי...

בקיצור, תחשבו על זה כולכם כי העתיד כבר כאן, ממש מתחת לאף שלכם... העתיד הוא אנחנו! :wink:

כך אמר שדרן החדשות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת קיוויתי שפה זה יהיה מקום נחמד שבו יהיה אפשר לדבר לשתף ללמוד ובעיקר....

ללמוד.

אני לא עוד אחד מאלה שרוצים דיטי ואחרי זה לעבור לפחית אני באמת רוצה להמשיך לרכב גם אחרי ה50 סמ''ק זה מושך מעניין ומהנה.

אז אולי פעם הבאה לפני שאתם "רוצחים" מישהו בהודעות מפחידות תנסו להסביר.

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...