Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה למכון בדיקה אמין במפרץ חיפה

drsubaru
שימו לב! השרשור הזה בן 4613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מחר אני מתכנן לקחת לבדיקה רכב מאחת מחברות הליסינג במפרץ חיפה.

החברה מציעה בדיקה על חשבונה במכון "בחן", מול משרד הרישוי.

האינסטינקט שלי היה לסרב ולבקש בדיקה על חשבוני במכון בדיקה משלי.

א. האם החשיבה שלי נכונה ושווה לבזבז עוד 400-450 ש"ח על בדיקה פרטית?

ב. אשמח לקבל המלצה למכון בדיקה מוצלח ואמין במפרץ חיפה - ישנם פקקים נוראיים בבוקר ואין לי יכולת לנסוע יותר מדי.

לתשובותיכם אודה!

בברכה,

דודו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אני עשיתי פעם בדיקה לרכב שידידה רצתה לקנות מסוחר אני לא זוכר את שמו של המכון זה נמצא בכיוון לצומת וולקן בצד שמאל מאחורי רנו ניסן עשו בדיקה טובה מאוד לרכב, כמעט שנפלנו בפח הרכב היה נירא ממש טוב חיצוני ופנימי המוכר אמר שזה יד ראשונה ואין מה לבדוק ושחבל על הכסף היה לי קצת חשוד שסוזוקי בלנו שנת 98 ללא קילופי צבע כמו באחרים שראינו ובאמת אחרי הבדיקה הבודק הסביר כל דבר שלמעשה הרכב עבר תאונה רצינית ויש סימנים לתיקון בגג מכסה מנועה הוחלף כולל תא מטען וכנפיים בקיצור אחרי שעה של ויכוחים הוחזר הכסף על ידי סוכן המכירות של אותו מגרש.

עוד מקרה שאכלתי אותה רכב שקניתי ממגרש בעפולה טויוטה קורולה 95 בבדיקה המחשב הראה שהמנועה גמור סוחר התעקש לנסות שוב בפעם השלישית זה עבר לא היה לי כל כך ניסיון עם רכבים ואכלתי אותה עם רכב עם שם גדול ומנוע דפוק מניסיון שלי אחר עשר רכבים בארך ועוד כמה רכבים שעזרתי לחברים אין כמו לקנות מפרטי יד ראשונה קצת יותר יקר אבל הרבה יותר בטוח אופציה נוספת לקנות מסוכנות רכב יד ראשונה יש מצב למצוא רכב של נכה במצב חדש.

קיה קארנס 2008 בנזין ופונטו ספייס 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אני עשיתי פעם בדיקה לרכב שידידה רצתה לקנות מסוחר אני לא זוכר את שמו של המכון זה נמצא בכיוון לצומת וולקן בצד שמאל מאחורי רנו ניסן עשו בדיקה טובה מאוד לרכב, כמעט שנפלנו בפח הרכב היה נירא ממש טוב חיצוני ופנימי המוכר אמר שזה יד ראשונה ואין מה לבדוק ושחבל על הכסף היה לי קצת חשוד שסוזוקי בלנו שנת 98 ללא קילופי צבע כמו באחרים שראינו ובאמת אחרי הבדיקה הבודק הסביר כל דבר שלמעשה הרכב עבר תאונה רצינית ויש סימנים לתיקון בגג מכסה מנועה הוחלף כולל תא מטען וכנפיים בקיצור אחרי שעה של ויכוחים הוחזר הכסף על ידי סוכן המכירות של אותו מגרש.

עוד מקרה שאכלתי אותה רכב שקניתי ממגרש בעפולה טויוטה קורולה 95 בבדיקה המחשב הראה שהמנועה גמור סוחר התעקש לנסות שוב בפעם השלישית זה עבר לא היה לי כל כך ניסיון עם רכבים ואכלתי אותה עם רכב עם שם גדול ומנוע דפוק מניסיון שלי אחר עשר רכבים בארך ועוד כמה רכבים שעזרתי לחברים אין כמו לקנות מפרטי יד ראשונה קצת יותר יקר אבל הרבה יותר בטוח אופציה נוספת לקנות מסוכנות רכב יד ראשונה יש מצב למצוא רכב של נכה במצב חדש.

קיה קארנס 2008 בנזין ופונטו ספייס 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

yazkooo אתה מדבר על המכון בדיקה ישר אחרי רנו ניסן מול מסעדת BP?

אם כן זה מ.מ.מ והם באמת אחלה למרות שהיה פה אחד שהתלונן שהם לא גילו אצלו איזה בעיית פלסטיקה ברכב בעת הבדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה נסיון חיובי עם קומפיוטסט

למרות שהיום אני חושב אחרת ומעדיף בדיקת מוסך + פחח שאני סומך עליו.

למכירה המערכת שלי -Focal, Nakamichi, Xetec, Eclipse...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, עשינו בדיקה.

הרכב נבדק במכון מ.מ.מ במפרץ חיפה. שמחתי לגלות שמדובר בחלק מרשת מכוני "מבדק" שיש גם בהרצליה.

הרכב שנבדק היה קיה ריו, שנת 2008, עם 77 אלף ק"מ - מחברת "בלו סקאי".

הבדיקה יצאה תקינה לגמרי - למעט צמיגים שחוקים, צורך בכיוון פרונט, נזילת שמן גיר, רצועת מנוע סדוקה ומגבים שחוקים.

בסעיף מרכב יצא תקין לגמרי - למעט הערה - פגושים משופשפים (בולשיט).

החברה כמובן מתקנת הכל על חשבונה - ביקשנו להוסיף כסף על מנת לקבל צמיגים נורמליים ולא ג'אנק סיני.

אני שמח שלא הלכנו לבדיקה במכון המומלץ ע"י החברה, כי בדיקה כזו נקייה הייתה מעלה חשד מיידי. עכשיו אני רגוע ואפשר לקחת את הרכב בלב שלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, עשינו בדיקה.

הרכב נבדק במכון מ.מ.מ במפרץ חיפה. שמחתי לגלות שמדובר בחלק מרשת מכוני "מבדק" שיש גם בהרצליה.

הרכב שנבדק היה קיה ריו, שנת 2008, עם 77 אלף ק"מ - מחברת "בלו סקאי".

הבדיקה יצאה תקינה לגמרי - למעט צמיגים שחוקים, צורך בכיוון פרונט, נזילת שמן גיר, רצועת מנוע סדוקה ומגבים שחוקים.

בסעיף מרכב יצא תקין לגמרי - למעט הערה - פגושים משופשפים (בולשיט).

החברה כמובן מתקנת הכל על חשבונה - ביקשנו להוסיף כסף על מנת לקבל צמיגים נורמליים ולא ג'אנק סיני.

אני שמח שלא הלכנו לבדיקה במכון המומלץ ע"י החברה, כי בדיקה כזו נקייה הייתה מעלה חשד מיידי. עכשיו אני רגוע ואפשר לקחת את הרכב בלב שלם.

נשמע רכב סבבה תתחדש!

רק צמיגים הייתי מחליף בעצמי ומבקש הורדה במחיר ולא להפך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע רכב סבבה תתחדש!

רק צמיגים הייתי מחליף בעצמי ומבקש הורדה במחיר ולא להפך.

ההסדר המסתמן הוא שאנחנו ניגש לפנצ'ריה (הצטלבות, זה שמה) ונבחר צמיגים לפי בחירתנו, כאשר חברת הליסינג תסבסד חלק מהעלות (כי גם צמיגים סינים עולים כסף).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

תתחדש וסע בבטחה!

יש במשפחה 3 מכוניות פרטיות ולאור נסיוני המר במכון כל שהוא בנשר אני מעביר טסטים ובודק רכבים לפני קניה במכון מ.מ.מ.עליו דובר.

אני מרוצה מהמכון הזה גם מהסיבה שאין סביבו "מוסכי לווין" אליהם אתה נשלח להחליף גומיות, מנורות, לוחיות, כיווני פרונט ושפור וכל מיני המצאות שמשגעות אותך ומטרתם אחת.

לאחרונה רכשתי פיז'ו 307 בעסקת "טרייד אין" והייתי מרוצה מהבדיקה שערכו לי במקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצות על מ.מ.מ, מנסיוני הם עושים בדיקות יסודיות.

מצויין עשית שהוספת כסף כדי לקחת צמיגים נורמליים.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...