Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעת מבחן על סמארט ....

turbo charge
שימו לב! השרשור הזה בן 7241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נכון שזה לא אוטו מבריק במיוחד או ספורטיבי אבל החלטתי לשתף אותכם בכל זאת בחוויות ממנה ...

בוקר אחד התעוררתי ולתדהמתי גיליתי סמארט חונה בחנייה שלנו כמו שהיה מתוכנן שיהיה ,

אבא הביא אותה מחבר לסופשבוע במיוחד בשביל שלי ולו יהיה אוטו חדש לבדוק . :D

טוף , לעינייין :

למי שלא יודע לסמארט מנוע קטנטן של 600 סמ"ק עם טורבו שעוזר להוציא ממנו 61 כ"ס ,

המנוע כמובן הוא של חברת מרצדס .

לסמארט שקיבלתי ( מדגם הPURE ) יש תיבה רובוטית שמאפשר מצב אוטומט מלא או מצב חצי ידני . ראוי לציין שמבחוץ האוטו חמוד ויפיפה לדעתי מה שמסביר את שלל המבטים שהוא קיבל כאילו היה איזה אוטו אקזוטי ... המהנדסים החכמים של האוטו הזה גרמו לו להיראות מבפנים הרבה יותר גדול מאשר הצורה החיצונית שלו . אני חייב להודות שציפיתי מאוטו שעולה כל כך הרבה ביחס לגודל ולמנוע שלו ( 96 אלף שקל ! :shock: ) להיות מאובזר הרבה יותר בסביבת הנהג אבל מסתבר שהוא מאובזר פחות מהרבה רכבי ליסינג יפניים שנהגתי בהם ...

הסמארט היא בעלת הנעה אחורית וכן מנוע אחורי מה שנראה מאוד כיפי על הנייר אבל במציאות הדבר לא מורגש ממש כיוון שאין לה מספיק כוח לעשות עם זה משהו .

הגיע זמן המבחן האמיתי , התנהגות הרכב :

הרכב מאוד זריז במהירויות נמוכות .. מעל לסביבות ה-60 הוא לא סוחב בגרוש ... ( מסביר את הנתוני יצרן : 15 שניות ומשהו ל-100 .. )

למרות זאת ההגה שלה די מתקשר וגם בתמרוני חנייה מסובכים ( שלהם היא מיועדת ) קל נורא לסובב את ההגה מנעילה לנעילה .

אני חייב לומר שהופתעתי לטובה מצריכת הדלק של האוטו ... אני לא יודע בדיוק כמה עולה מיכל דלק אבל טנק מלא עולה 100 שקל !!!

והוא מספיק להמון המון זמן נסיעה הן עירונית והן בין עירונית .

אני נסעתי יום שלם על קו אחד של דלק !

המנוע של הסמארט לא מבודד כראוי מסביבת הנוסעים והוא נשמע די חזק בזמן הנסיעה . :?

לסיכום , האוטו מאוד חמוד ומהנה אך לדעתי לא מספק את התמורה המתאימה לכסף ובאותו הקטגוריה שלו יש רכבים טובים יותר . לו רק היו נותנים עליו הקלות במס כמו שעושים במדינות אירופה ... :roll:

תמונות : http://turbocharge.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שזה לא אוטו מבריק במיוחד ....

תמונות : http://turbocharge.pic.co.il

הוא לא חייב להיות ספורטיבי כדיי שהוא יהיה מבריק,מדובר באחד הרכבים המבריקים שהוצגו ולא רק בשנה שנתיים האחרונות.

מכסה מנוע-בבגאז'

צבעים-משטחי פלסטיק ניתנים להחלפה בצבעים אחרים.

איכות-מרצדס.

עיצוב-מסובבת ראשים גם של עיוורים.

פנים-אומנם מתאימה לשניים אבל השניים האלו זוכים לחווית נסיעה גם בגלל העיצוב וגם בגלל המרווח הגדול (יחסית לגודל הכללי).

smartTour.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שנאמר פה זה לא אוטו של מה בכך

זה אוטו קטנטן חמוד שמותאם בעיקר לנסיעה עירונית, ולחניות צפופות וגם כדי להיכנס בכל חור

מרצדס פיתחו את הסמארט עם חברה שויצרית לשעונים (סוואצ' אם אני לא טועה)

ושניהם גרמו למכונית לדיפוק כמו שעון שיוצרי, כראוי למכונית הבאה מישוויץ ועוד משולבת עם הטכנולוגיה של מרצדס

נסיעות ארוכות מאוד המכונית הזאת לא תיצלח וברעיון עצמו היא בנויה למטרופולינים (כרכים דוג':ניו-יורק,ברלין,לונדון) ובארץ אולי חוץ מתל-אביב היא לא ממש שימושית

נעיצוב המקורי והגודל זה מה שעושה את הקסם ובגלל זה אוהבים אותה

ובגלל זה אני הייתי רוצה גם כן לינהוג בה

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לציין שהיא באמת מבריקה בתחומים האלה אבל אני עדיין חושב שזה לא מספיק בשביל לשלם עליה כל כך הרבה כסף ... :roll:

אין ספק שזה יותר מידיי כסף,היא עולה בערך כמו שהייתי מצפה ששתיים יעלו וככל שתהיה מבריקב עד שאני לא זוכה בלוטו אני לא 'ונה אחת,היתה יכולה להיות מדהימה כרכב שני לעיר.

בקרוב תגיע (אולי) הסמארט רודסטאר שאמורה לעלות.................מעל 220K !!!

לא יאומן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לציין שהיא באמת מבריקה בתחומים האלה אבל אני עדיין חושב שזה לא מספיק בשביל לשלם עליה כל כך הרבה כסף ... :roll:

אין ספק שזה יותר מידיי כסף,היא עולה בערך כמו שהייתי מצפה ששתיים יעלו וככל שתהיה מבריקב עד שאני לא זוכה בלוטו אני לא 'ונה אחת,היתה יכולה להיות מדהימה כרכב שני לעיר.

בקרוב תגיע (אולי) הסמארט רודסטאר שאמורה לעלות.................מעל 220K !!!

לא יאומן.

עכשיו זו שערוריה כי לא ניראה לי אף אדם שפויי שילם למכונית שסוגרת מ 0-100 בקצת פחות מ 15 ש'(כמו במכונית הרגילה) ואולי יש לה הנעה 4X4 (ככה שמעתי) והיא תעלה 220K

בזמן שבכסף הזה את יכול ליקנות אוטו ספורט אמיתי עם תאוצה אמיתית ומנוע מעל 1.0 סמ''ק(לפחות).

אני לא יודע מה את חושבים על הרגילה או על הרואדסטר

אבל אם המחיר של הרגילה היה ניסבל

אז פה כולם משלמים רק כדי שיהיה להם מנוע מרצדס(אולי הוא שיא הטכנו' אבל הוא עדיין חלש) מאחורה והשם סמארט (רק באנגלית לדקדקנים) מקדימה

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...