Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסופה בת עשרים: אוגוסט 91 - אוגוסט 11

A110
שימו לב! השרשור הזה בן 4633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אמנם לא רכב אספנות אבל בעצם, רכב אספנות כמעט מיומו הראשון...

הסופה חוגגת השבוע עשרים וזו סיבה טובה להיזכר בימים הראשונים.

קריאה מהנה!

http://israelmotorindustry.org/jeep_storm_20_years

100.jpg

יוחאי שנער

israelmotorindustry.org

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אספנות מיומה הראשון, וכמו חלק מרכבי אספנות נלחמת מלחמת חורמה במחלות החלודה.

--הדגמים הראשונים זכו לכינוי 'סופה בוכה' וחלקם הגדול הוחלף בחזית 'אמריקאית'.

--היא קוצרה, קוצצה, הוגבהה, ננעלה, הופשטה מכלוב הברזל וקיבלה עשרות תוספות.

--היא צריכה 'יישור קו' מתמיד ובעלי בית קצרי רוח וכיס התעללו בה אנושות.

-- בודדים שיפרו אותה באמת לדרגות הגבוהות ביותר.

הנה היא - אחת מהיחידות שלא לא מקוצצת, לא מרונגלרת, כמעט כמו שסופקה לחברת חשמל בראשית חייה. מישהו במורד 7 הבעלים הקודמים הוסיף לה מגן חזירים משונה, מישהו אחר עירגל לה את הקפיצים והוסיף לרשיון את הצמיגים הרחבים, אבל בינינו - זה יותר פוזה מאשר צורך אמיתי בשימוש המשפחתי שלה כי בסופו של יום היא נותנת הנאה אין סופית בתור גוש ברזל ספרטני.

כן, הרבה יותר נעים לשייט בלנד קרוזר של אחי, ואני יכול להמשיך לחלום על רנגלר JK יד שניה ב-180,000 ש"ח עם 4 דלתות, אבל כשאני נכנס ומריח את הריח הג'יפי האמיתי שלה,

כשלילדים מותר לדרוך על המושבים כשהם נכנסים,

ומותר לטפס על מכסה המנוע כדי לעלות לגג,

כשכמעט לעולם אני לא צריך לשטוף אותה כדי שהצבע המטאלי יראה לעיני השכנים,

כשטריקת דלת הפח נשמעת כמו של פעם,

והמנוע המדהים שלה משמיע את הצליל שרק הוא יודע להשמיע -

אני יודע ששום שיפור לא יהפוך אותה לצפונבונית של מדרכות.

אז מה אם היא מכוערת, חבוטה, חלודה והגג יום אחד פשוט יתפורר לו?

כשאני יורד על הברכיים ומסתכל לה בין הגלגלים - אני רואה את השילדה השרירית, כמעט ללא שריטה או מעיכה, ללא גרם של חלודה, צעירה מהמרכב שלה כמעט בעשרים שנה, אני יודע שהיא צעירה לנצח.

ובכל פעם כשצריך אותה, היא תמיד מניעה, לא מאכזבת כמעט לעולם בשום שטח, בלי נעילות, בלי קומפרסורים, בלי כננת, בלי רדיו וכרגע גם בלי מזגן.

אאאךך, כמה שאני אוהב אותה :-Dבאותם ימים שאני לא שונא אותה.:-(

07180140.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

hogi, פשוט יפייפיה!

מעטים האנשים שלא התנסו עם סופה באופן כזה או אחר במהלך השירות הצבאי. אכן רכב שנשארו לי ממנו הרבה זכרונות. :-o חבל שבצה"ל החליטו להחליף אותה בלנד-רובר המקורי.

מזל טוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

hogi, פשוט יפייפיה!

מעטים האנשים שלא התנסו עם סופה באופן כזה או אחר במהלך השירות הצבאי. אכן רכב שנשארו לי ממנו הרבה זכרונות. :-o חבל שבצה"ל החליטו להחליף אותה בלנד-רובר המקורי.

מזל טוב!

"אירוע ראשון- טקס מסירת ג'יפ 'סופה 3' למשהב"ט במפעל תעשיות רכב בנצרת- 23.08"

ובא לציון גואל!8)

תורת היחסות, מיוחסת לאלברט איינשטיין. ההסבר, שלי!

לפני שאתה עונה "חרא" לשאלה, מה שלומך, חשוב רגע מה זה "חרא", בשביל בן אדם שסובל מעצירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אירוע ראשון- טקס מסירת ג'יפ 'סופה 3' למשהב"ט במפעל תעשיות רכב בנצרת- 23.08"

ובא לציון גואל!8)

אם אתה מתכוון לזה שפעם נראה את סופה 3 מאוזרחות במכרזים אז אנחנו יודעים שזה לא יקרה. רכב חום לא מתאזרח! השמועות שרצות הן שסופה 2 שמושבתות בצבא 'נשחטות' לתרומת איברים לאחיותיהן וגם כך הצבא לא קנה הרבה מהן.

התקווה היחידה היא שמג"ב אכן ירכוש את הסופה 3 המוארכת שבתע"ר מכינים כרגע ואלה יגיעו בסופו של דבר אלינו, אמנם שחוטות ועייפות, אך בסיס לרכבי החלומות הבאים.

תקווה נוספת - הרנגלר הצפונבוני 2-4 דלתות נמכר בארץ ויובא אישית בכמות נאה וכשהעשירים יתעייפו מהגג הנוטף שלו ומהג'יפיות האמיתית שלו ויעברו לצעצוע הבא, יקבלו אותו גם בני מעמד הביניים יושבי האוהלים [עוד 4-5 שנים ו 6-7 ידיים...:wink:].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...