Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק אמיתית בפורד אדג'?

Padi
שימו לב! השרשור הזה בן 3763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אנחנו מתלבטים בין כמה מכוניות, אבל החלום זה פורד אדג' ודבר שמאוד מפריע זה השמועות של צריכת דלק גרועה.

בקיצור מישהו יודע מהי צריכת הדלק האמיתית של פורד אדג' (החדש) ? ואם אפשרי וכדאי להרכיב לו מערכת לנסיעה על גז ??

תודה ושבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אנחנו מתלבטים בין כמה מכוניות, אבל החלום זה פורד אג' ודבר שמאוד מפריע זה השמועות של צריכת דלק גרועה.

בקיצור מישהו יודע מהי צריכת הדלק האמיתית של פורד אג' (החדש) ? ואם אפשרי וכדאי להרכיב לו מערכת לנסיעה על גז ??

תודה ושבת שלום

לאחי יש רכב כזה מודל 2010 .

אין לי נתונים מדוייקים אך הרכב שותה לא מעט דלק לדבריו , וכמובן יותר מהיונדאי טוסון 2700 סמק שהיה לו קדם לכן.

מה שכן , רכב רך על הכביש , מאד מפנק .

אמיר

Mitsubishi Evolution X MR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא צורך המון דלק ויש אופציות יותר טובות ממנו ביד 2. הייתי מנסה להשיג אודי Q5 או וולוו XC60 דיזל בנות שנה- רכבים הרבה יותר טובים ויותר חסכוניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אפשרי וכדאי להרכיב לו מערכת לנסיעה על גז ??

תודה ושבת שלום

ממה שאני יודע מנועים אמריקאיים (של GM אני יודע בוודאות וגם קרייזלר) סובלים גז בצורה טובה, אם פורד מייצרים מנועים דומים לאלו של GM אז לא צריכה להיות בעיה, וכן זה משתלם, אתה לא מאבד שום דבר (בניגוד לשמועות על איבוד כוח, למשל, אצלי אני לא מרגיש שום הבדל בנסיעה בין גז לבנזין) פשוט אתה משלם חצי על הדלק.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות.

2 דברים, הראשון אם יש מישהו שיודע להגיד לי קצת יותר במספרים את הצריכת דלק, כי היבואן מצהיר על 1ל9 שלמנוע כזה נראה לי סביר, גם 1ל8 תופס. השאלה כמה זה אמיתי.

ודבר שני thebaron ידוע מתי היבואן לארץ יגיד אם הוא יביא לארץ את המנוע החדש או לא ? (אני מבין שזה אותו מנוע כמו במונדאו האקובוסט)

שבוע טוב , ותודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...
מישהו יכול לעדכן נתוני צריכת דלק נכון להיום? היה שיפור מסוים באיזשהו שנתון - האם מ-2011 ועל כמה עומדת הצריכה העירונית?

נתוני היצרן נבדקים במעבדה ללא מאמץ ומכיון שכך זה לא מדויק.הרכב הנ"ל שותה 1:6 .לא חסכוני כלל אך מפנק בצורה

יוצאת דופן,לגבי המנועים החדשים מנוע 2000 טורבו עדיין לא מייבאים אותם למרות שאומרים שגם המנועים האלו לא חסכוניים

במיוחד.בכל אופן יש אפשרות להתקין גז ברכבים הללו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינניו יודע אם מה שאני כותב מעודכן או לא, אך האם גז אומר שאני יכול לשכוח מחניה תת קרקעית? כי אם כן, אז זה מאוד מגביל ויתכן שלא מתאים (חניה בבית ובעבודה תת קרקעיות). ואגב, האם הנעה בגז משפיעה על עלויות ביטוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...