Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כפתור ווליום שבור

okfir
שימו לב! השרשור הזה בן 4611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

ברשותי טויוטה קורולה 2008, אתמול שמתי לב שכפתור הווליום במערכת המובנית משוחרר, זאת אומרת שהוא מסתובב חופשי ולא משפיע על הווליום וגם לא מכבה ומדליק את המערכת.

האם בשביל תיקון של זה אני צריך לגשת למוסך טויוטה או לכל מקום שמתעסק עם מערכות לרכב?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע המכשירים המקוריים של טויוטה ולקסוס הם ייצור של פיוניר

לכן עוזי רדיו בטח יוכל לעזור בנושא

במידה ותרצה עוד פרטים או עזרה יותר אישית תוכל לפנות אליי בפרטי

דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נתקלתי או שמעתי על מכשירים מקוריים של טויוטה תוצרת פיוניר (רמקולים דווקא כן). נתקלתי במאצ'ושיטה, פנסוניק ופוג'יטסו-טן.

כל מעבדת אלקטרוניקה תוכל להחליף לך את הפוטנציומטר השבור. אם יש לך ידע טכני וידיים ימניות תוכל לאתר את הפוטנציומטר בעצמך ולרכוש תואם בחנויות האלקטרוניקה שבאיזור שדרות הר ציון בת"א. באיזור הצפון אני לא מכיר חנויות אלקטרוניקה, מצטער.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני מכיר אופציה לתיקון בצפון

אדם בשם דודי שנותן שירות תיקונים בצפון והוא מקצוען ואמין ואדם טוב כעיקרון

הוא נמצא ברחוב האיצטדיון בקריית חיים (ב GPS זה נחשב כ"חיפה") המספר שלו 0526670723

תאמר לו שדרור מאהובי שי הפנה אותך הוא יטפל בך טוב

איתמר אני לא יודע לגבי רמקולים ואו לגבי שאר השמות שרשמת אבל אני יודע שלקסוס וחלק מטויוטה (אני מניח שהדגמים כנראה המפוארים יותר) מגיעים עם מכשיר יצרן שהוא בעצם פיוניר

אני יודע זאת כעובדה ויותר מכך עוזי רדיו נותן שירות לגיל קאר במכשירים האלו

דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי שאני לא נתקלתי או שמעתי על פיוניר.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת OFF

אם לא ידעתם, PANASONIC ו-MATSUSHITA הם אותה חברה

okfir

אם אני לא טועה, במוסכי טויוטה מחליפים את כל ה-HU בחדש. במחיר נושך משהו. אבל שוב יש מצב שאני טועה.

Skoda Van+ '98 -> Citroen Berlingo '00 -> Citroen ZX '93 -> Suzuki Swift '91 -> Suzuki Jimny '09-> Daihatsu Terios '11

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז במקרה ומוסך טויוטה יחליט להחליף את כל הHU ולא נראה לי שאני מתכוון לשלם על זה

מישהו מכיר עוד מקום מומלץ שיחליף לי רק את הכפתור? קרית חיים קצת רחוק לי ביום יום, אני מחפש מקום יותר בכיוון של קו נהריה וצפונה

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופצייה נוספת היא לרכוש רדיו מפירוקייה. סביר להניח שזה יהיה יקר יותר מתיקון במעבדה, אבל אולי יהיה לך נוח יותר.

איתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחפש מעבדה בכיוון של נהריה וצפונה ??? מה יש צפונה לנהריה ?

אני לא חושב שתמצא מעבדה באכזיב או בראש הנקרה

לדעתי לא תמצא מעבדה שאפשר לסמוך עליה כל הדרך עד חיפה

לגבי מכשיר אז מומלץ מאוד לנצל את ההזדמנות ולהחליף למכשיר רגיל שיורכב בעזרת פנל מתאם

דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

okfir

יש מצב לקבל צילום של בעיה? אולי שפופרת אחת של אפוקסי תפתור את העניין (30 ש"ח בהגזמה)

הכפתור יוצא החוצה? צינורית הפלסטיק בכפתור שמתלבשת על הציר שלמה?

Skoda Van+ '98 -> Citroen Berlingo '00 -> Citroen ZX '93 -> Suzuki Swift '91 -> Suzuki Jimny '09-> Daihatsu Terios '11

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהשימוש ב"קו נהריה צפונה" היה קצת לא ברור, אני מחפש מעבדה באיזור נהריה בעיקר משיקולים של מרחק מהעבודה, אני לא יכול כרגע לבזבז שעות עבודה על הנושא.

הכפתור עדיין תפוס חזק במקום, ניסיתי לפרק אותו ללא הצלחה, הוא פשוט תקוע עמוק יותר מאשר במקור ומסתובב חופשי ללא תגובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב

השארתי לך את הטלפון של המעבדה בקריות

צור איתו קשר ואולי תוכלו לתאם את מסירת המכשיר לתיקון ללא צורך בנהיגה עד לקריות

אם כי אני לא בטוח שזה הדבר הנכון לעשות כי בסופו של דבר צריך לפרק את המכשיר ואין לי מושג אם תוכל לעשות זאת לבד

לכן עדיין התשובה הנכונה לבעיותיך היא לנסוע לקריית חיים ושם יטפלו בך כולל פירוק המכשיר מהרכב

בגדול מדובר על לא יותר מעשרים דקות בשעות הצהריים (לפחות לי זה לוקח ככה)

כאופציה שניה אפשרי לגשת לשולי ממשינה נהריה ולתת לו לפרק את המכשיר והוא ישלח אותו למעבדה

אבל הוא בעצם יעשה את מה שאתה מתעצל לעשות וישלח את המכשיר למעבדה בחיפה או בתל אביב ופשוט יגזור עליך קופון של כמה 150-200 ש"ח לפחות

בהצלחה

דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...