Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קצת אוף טופיק - עזרה בשכנוע אבא (או: מנסה לשכנע את אבא להתקין מערכת בפריוס)

dbx22
שימו לב! השרשור הזה בן 4642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים.

יש לנו טויוטה פריוס 08 ואנחנו רוצים שיהיה אפשר לשמוע בה MP3. הפתרון שהגענו אליו זה התקנה כזאת:

http://priuschat.com/forums/gen-ii-prius-audio-electronics/38700-stealth-install-aftermarket-stereo-in-prius.html

הבעיה היא שאבא שלי מפחד לתת לאנשים שלא מכירים את האוטו להתעסק איתו כי הוא מפחד שיקצרו איזה משהו או יעשו טעויות בחשמל ופתאום יהיו בעיות במערכת ההיברידית של הרכב(טיפוסי לכל מבוגר רוסי).

כל הניסיונות להסביר לו שמערכת האודיו לא קשורה למערכת ההיברידית לא צלחו, ואני מבקש את עזרתכם במתן רעיונות איך אפשר לשכנע אותו שלא יקרה כלום ושזה תהליך שלא שונה משום רכב אחר עם רדיו דיסק מובנה.

נ.ב. מובן שאני לא אתן לאיזה חאפר להתקין בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משהו שחצי בקבוק וודקה לא יכול לפתור...:lol:

יש כאן 2 מתקינים מוערכים ביותר בפורום שזוהי מומחיותם-התקנות רכב.

אני שולח לך בפרטי ובטוחני שעוד ישמחו להמליץ.

בהצלחה עם אבא ועם ההתקנה.

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לומר שאבא שלך מדבר שטויות. מתקין מערכות (גם אחד מנוסה) יכול לגרום לנזק במערכות הרכב השונות.

פתרון פשוט יותר יהיה לרכוש מתאם שיאפשר לך חיבור DOK, כרטיס SD או כניסת AUX ולא יפגע במערכת המקורית, בשליטה מההגה או יאלץ התקנה חפיפניקית. אני יכול להעיד מנסיוני שמתאם כזה עובד מצויין.

המתאם מגיע עם קונקטור שפשוט מתחבר לרדיו המקורי, בלי חיתוך חוטים וקומבינות. ערוך ברשת חיפוש על מתאם של חברת Connects2 לדוגמה. יש מתאמים נוספים ורובם ככולם מגיעים מאותו מפעל בסין וממותגים תחת שמות שונים.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לארזה, אבא שלי לא אוהב וודקה :-)

לגבי מתקינים, מתקינים זה לא הבעיה כבר דיברתי עם מתקינים שונים, כמו שאמרתי ההחלטה של אבא שלי אם לעשות את זה או לא היא השלב הסופי.

לאיתמר, אני כמובן בדקתי את האופציות האלה עוד לפני שהגעתי לפתרון ששמתי בהודעה הראשונה, אבל כל המתאמים שראיתי באיביי לדוגמא נראו לא לא רציניים, ובנוסף מקריאה ברשת התפעול של המערכת ביחד עם המתאם והממשק בצג ממש על הפנים. אולי לא חיפשתי טוב ולא מצאתי משהו נורמלי אבל אני אשמח אם תאיר את עיניי.

אגב חיפשתי באתר של connects2 מתאם כמו שאמרת לפריוס, ואין שם. יש רק מתאם פלסטיק לפריוס דור שלישי וסט כבלים לשליטה מההגהץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע על אילו "בעיות תפעוליות" אנשים מדווחים, לי אין כאלה.

לגבי ה CONNECTS2, לטויוטה יש סה"כ שני דגמים שנבדלים ביניהם לפי מספר הפינים, אחד בא בתצורת 5+7 ואחד 6+6. יש לפרק את הרדיו המקורי כדי לבדוק איזה קונקטור אתה צריך. כנראה שלא חיפשת בעמוד הנכון באתר המבלבל משהו שלהם.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשנכנסתי לפריוס ראיתי את מה שאמרתי.

כשנכנסתי לקורולה ראיתי את מה שאתה אמרת.

אפשרי לשים את מה שמתאים לקורולה בפריוס?

לגבי הבעיות התפעוליות? איזה מכשיר יש לך? באיזה רכב? איך התפעול שלו הולך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפריוס קצת שונה מיתר הדגמים של טויוטה עם מסך טאצ' ששולט גם על עוד מערכות ותצוגות ברכב, לכן יש לבדוק בשבע עיניים איזה מתאם מתאים, אם בכלל. כמו שהצעתי ל YAKOV S היום, כדאי להריץ חיפושים ביוטיוב או בפורומים ייעודיים לפריוס ולראות מה אנשים עשו כדי לשדרג את המערכת המקורית.

לי יש את אחד המתאמים של טויוטה, זה עם ה 5+7 פינים. זה מותקן ביאריס כבר כמעט שנה ללא בעיות.

הרעיון של המתאם הזה הוא שהרדיו המקורי מזהה אותו כצ'יינג'ר ו"רשימת הדיסקים" היא למעשה התיקיות שיש בדיסק און קי או בכרטיס SD.

לצערי לא ניתן לראות את שמות השירים וגם לתיקיות חייב להיות מספור רץ ולא שמות. מעבר לכך למתאם יש איכות קול מצויינת, קריאה מהירה מההתקן שמחובר אליו ומתאפשרת שליטה מהרדיו ומההגה על כל הפונקציות (ווליום, שיר קדימה, שיר אחורה, תיקייה קדימה, תיקייה אחורה).

איתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי לא ניתן לראות את שמות השירים וגם לתיקיות חייב להיות מספור רץ ולא שמות.

איתמר.

זה די פוסל את העניין בשבילי.

אם כך חזרנו לראש השרשור :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, אתה לא הראשון ולא האחרון שרוצה לשדרג את מערכת השמע בפריוס. הייתי מהמר שקיים פתרון, פשוט צריך לחפור.

איתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים.

יש לנו טויוטה פריוס 08 ואנחנו רוצים שיהיה אפשר לשמוע בה MP3. הפתרון שהגענו אליו זה התקנה כזאת:

http://priuschat.com/forums/gen-ii-prius-audio-electronics/38700-stealth-install-aftermarket-stereo-in-prius.html

הבעיה היא שאבא שלי מפחד לתת לאנשים שלא מכירים את האוטו להתעסק איתו כי הוא מפחד שיקצרו איזה משהו או יעשו טעויות בחשמל ופתאום יהיו בעיות במערכת ההיברידית של הרכב(טיפוסי לכל מבוגר רוסי).

כל הניסיונות להסביר לו שמערכת האודיו לא קשורה למערכת ההיברידית לא צלחו, ואני מבקש את עזרתכם במתן רעיונות איך אפשר לשכנע אותו שלא יקרה כלום ושזה תהליך שלא שונה משום רכב אחר עם רדיו דיסק מובנה.

נ.ב. מובן שאני לא אתן לאיזה חאפר להתקין בה.

במקרה שכזה השכנוע יכול להיות קל מאוד - אם כל מה שאבא שלך פוחד ממנו זה שמישהו שלא מכיר את הרכב יגע בו - תיקחו את הרכב להתקנה הזו למתקין הבית של היבואן - ככה גם מסגרת האחריות נשמרת.

אמנם אסור להמליץ אבל מדובר פה במידע גלוי לכל.

מתקין הבית של טויוטה הינו גיל-קאר באזור המסגר בתל-אביב.

אם אתה מעוניין אני יכול להמליץ לך על מתקין על שכבר מכיר את הרכב הזה היטב ויוכל להציע לכם פתרונות הרבה יותר מתקדמים תוך כדי שמירת המראה המקורי של הרכב - לשם כך, פנה אליי בהודעה פרטית.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיתמר, חפרתי המון בנושא, הפתרונות שמצאתי הם:

מתאמים כמו שאמרת, יש בשפע באיביי

התקנת דאבל דין כלשהו במקום המערכת המקורית

והפתרון ה"חבוי" שהראיתי בשרשור הזה.

היתרון הוא שהפתרון השלישי שומר על המקוריות ומציג פונקציונליות רבה מבלי לפגוע במראה המקורי של הרכב.

אם אתה מכיר משהו שאני לא מכיר אתה מוזמן לומר.

ללאנוספורס, בדקתי את העניין וכמובן אני מעדיף את זה בצורה הזאת, אבל המתקין המורשה גיל קאר לא רצה להתעסק עם זה ואמר שהדבר היחיד שהוא מוכן להציע זה מערכת דאבל דין שקר כלשהו כולל GPS ב8 וחצי אלף ש"ח. קצת חוצפה לדעתי.

למגאן, אתה מדבר על דבר כזה? http://www.dynamicsounds.co.uk/images/CT24TY12.jpg

אם כן אז זה לא ממש מה שאני מחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...