Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרכב קטן ידני ו"צעיר" בתקציב של כ 10,000 - 15,000 ש"ח

PrinceT
שימו לב! השרשור הזה בן 4631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבל בבקשה אל תציעו לי פונטו ספייס, סתם אוטו חלש שאני לא מתחבר אליו

רכבים שחשבתי עליהם:

פ'גו 206 דגם 3 דלתות ידני (1999-2000)

רנו מגאן קופה (1997-1998)

אני צריך אוטו יפה ידני ושיהיה לו יחסית כוח לא 60 כ"ס

עוד אופציה שחשבתי עליה זה סיאט איביזה/קורדובה דגמים של 3 דל' אבל הם יותר יקרים :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון גם 306, יש להן הרבה שיפורי יופי וכ'ו ככה שזה עונה ל"צעיר".

אני עכשיו מתנייד באחת כזאת 1.4 והרכב מרגיש לי די זריז, וכמובן שישנה נוחות צרפתית.

המחיר שלהן זול ומהכמות שלהן בכביש אני מנחש שהן לא יקרות לתחזוקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 306 לטעמי נראת פחות טוב מה 206

בכללי יש המלצות נוספות כלשהן?

לאיזה רכבים לא כדאי להתקרב בכלל?

האם מגאן קופה אמינה? אני מפחד בגלל הסטיגמות שלהן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך אאודי A3 שנת 99 1600 ידנית באיזור ה 19K תראה עם אתה יכול להוסיף קצת .

אולי אפשר למצוא קצת יותר זול. הייתה לי כזו שנת 2001 וזה אחלה אוטו לצעירים.

If you're a DJ, whether you're a local DJ or a superstar, if you pull a crowd and you give people a great night with your music then you're #1 anyway. Armin van Buuren

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שיכעסו עליי ויגידו מה מי ומו כי %90 מהאנשים פה שונאים את האוטו הזה לא יודע למה,:evil: אולי כי רוב בני דודינו אוהבים אותו.

מיצובישי קולט, תענה לך על כל הדרישות, אם תמצא אחת שלא התעללו בה (לפני שאתם קופצים כן יש כאלה חברים יקרים) ;) אוטו יחסית חזק, אמין, צריכת דלק שפוייה ותחזוקה זולה.

חשוב לציין ולהזכיר שלגיר האוטומטי יש מחלה קלילה ולכן לשים לב האם הותקן קולר- אני בכלל ממליץ על ידנית, שנתיים אצלי ועונה על כל הקריטריונים, בהצלחה ושתיהיה לך שבת שלום :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק שלא מדובר ברכב אמין במיוחד, מדובר ברכב עם עלות אחזקה גבוהה.

אותו סיפור לגבי המגאן קופה.

15 אלף תקציב כולל ביטוח או לא? יש עוד כסף בצד לישור קו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אני גם באותה סירה שלך .

אחרי כחודשיים של חיפוש פה בפורום אני יכול להגיד לך ככה :

רנו מגאן אחלה של רכב ,הגיר האוטומטי שלו סובל מבעיות .

כנ''ל ה206 . האוטומטי בעייתי .

ואני בספק אם תמצא במחירים האלה אחת שמורה .

לבחור שאמר פה קולט :

ממש קשה למצוא אחת שמורה ,כולן נקרעו ע''י ערסים עצבניים .

תנסה לחפש הונדה סיוויק האצ'באק . אחלה של אוטו כיפי וחזק .

אם תמצא אחת שמורה,לך עליה .

CHEVY CAVALLIER 98'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אני גם באותה סירה שלך .

אחרי כחודשיים של חיפוש פה בפורום אני יכול להגיד לך ככה :

רנו מגאן אחלה של רכב ,הגיר האוטומטי שלו סובל מבעיות .

כנ''ל ה206 . האוטומטי בעייתי .

ואני בספק אם תמצא במחירים האלה אחת שמורה .

לבחור שאמר פה קולט :

ממש קשה למצוא אחת שמורה ,כולן נקרעו ע''י ערסים עצבניים .

תנסה לחפש הונדה סיוויק האצ'באק . אחלה של אוטו כיפי וחזק .

אם תמצא אחת שמורה,לך עליה .

על אוטומטי אני בכלל לא מתכנן (:

וממה שראיתי כל הקולט והסיוויק קרועות ויד 5+

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי PrinceT

הייתי רוצה להציע לך שתי אפשרויות.

הראשונה - ללכת, כמו שאתה רוצה, על רכב משומש. במקרה הזה, פיג'ו 206 ידנית בעלת מנוע 1.4 ליטר תיכנס משנים 2001-2002. הרכב אמין יחסית, עם מכלולים המוכרים למרבית המוסכניקים - אין בה שום דבר חדשני או מתקדם מדי.

אממה, זה לא סוד שמדובר ברכב בן 10 שנים. המשמעות היא, במילים עדינות, שזה לא כל כך בטוח שהוא יתפקד כראוי. גם אם היית במכון בדיקה (חובה!), עדיין יש סיכוי גדול יותר לתקלות כאלה ואחרות - כתוצאה מבלאי - עניין של זמן (10 שנים) וקילומטראז'.

לכן, הייתי מציע לך לקרוא בעיון את האופציה השנייה.

האופציה השנייה נקראת ליסינג פרטי. לא, זה לא הליסינג שאתה מכיר. מה שאתה מכיר, קרוב לוודאי, נקרא "ליסינג תפעולי" והוא הרבה יותר יקר ומיועד לציי רכב ו/או אנשים שנוסעים הרבה. בליסינג התפעולי אתה משלם ב"קבלנות" על ביטוח, דלק, טיפולים וכד' וכמובן משלם בכל חודש סכום מסוים על המכונית.

לעומת זאת, בליסינג פרטי, אתה משלם רק את המכונית בתשלומים. הקטע הוא שזה באמת נוח ולא חונק יותר מדי. כיום, נמכרות בארץ מכוניות סביב 65,000 שקלים. המשמעות היא שגם הסכום שלך, שנחשב "צנוע", יוכל בהחלט להספיק עבור מקדמה גבוהה מספיק למכוניות האלו.

העיסקה בנויה ככה: 50% מהרכב נקרא "הלוואת בלון" - שבה תיכף איגע. שאר התשלומים הם מקדמה + תשלומים חודשיים, שהיחס בינהם הפוך (מקדמה גבוהה יותר, תשלום חודשי נמוך יותר - ולהיפך - כמובן, כפונקציה של מס' התשלומים. אל תשכח שככל שיש פחות תשלומים, כך הריבית גם נמוכה יותר).

אתה מתחיל מהמקדמה ואחר כך מתחיל לשלם את התשלומים החודשיים. סיימת את תקופת ההתחייבות? יש לך שתי אפשרויות - לשלם את "הלוואת הבלון" ולקנות את הרכב לעצמך, או לא לשלם את "הלוואת הבלון" ולהזדכות על הרכב הישן (מחסירים ממחיר המחירון שלו ביום תחילת העיסקה את עלות הרכב בסוף העיסקה. התוצאה שתהיה תהווה כמקדמה לרכב הבא) ולעבור לרכב חדש.

אני יכול להגיד לך שאני חייל ואני חושב ברצינות על עיסקה כזו, לגבי יונדאי I10. פרטי העיסקה שלי: מקדמה מקסימלית (31,950 שקלים) ותשלום של 260 שקל בחודש (פחות מהמשכורת הצבאית - אם כי צריך להוסיף גם דלק וביטוח. טסט ואזעקה נכללים בתשלום) למשך 24 חודשים.

שאלות? =]

כך, למשל, עבור יונדאי I10 ידנית, לצורך העניין, שמחירה 64,000 שקל, עם מקדמה של 18,000 שקלים, תשלם סביב 700 שקלים למשך 32 חודשים. אגב, ככל שתחלק לפחות תשלומים, כך תשלם פחות ריבית - ככה שעדיף להשיג מקמדה גבוהה ככל האפשר. הדובדבן שבקצפת הוא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...