Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוטר עצר אותי ולא נתן דו"ח, אמר שאקבל בדואר?!

שימו לב! השרשור הזה בן 4624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תמצית הדברים:

שוטר שנהג במרצדס ישנה (ונהג בבריונות עליי לציין) עצר אותי, שאל אם אני ממהר לאנשהוא? עניתי "לא".

הוא התחיל לומר לי שלא העברתי את הרכב טסט, אמרתי לו שהרכב חדש, שנתיים ראשונות רק משלמים אגרה.

לאחר מכן מלמל כל מיני סעיפים (סטייה מנתיב וכו'...) ואמר לי שנפגש ב28.1 ב8:30 בבית משפט ברחוב שוקן לאחר שלקח את הרשיון רכב שלי ואת הרשיון נהיגה.

כששאלתי איפה הדו"ח? הוא אמר שיגיע בדואר.

בנוסף לא היה לו שום אמצעי של מדידת מהירות - מה שגם לא נהגתי במהירות גבוהה מהמותר.

מישהו יכול להסביר לי מה קרה פה?

שאלתי אותו על השם שלו ודרגה, לא אומר את שמו אך הדרגה שלו היא סמל, כששאלתי האם הוא בתפקיד הוא ענה לי בצורה מתחמקת שהוא כל הזמן בתפקיד. (הקלטתי את כל השיחה בטלפון)

אני לא אפרט יותר מדי אבל השוטר הזה התנהג בבריונות בכביש שלא ראיתי כמוה, בתחילה כלפיי ולאחר מכן לשאר הכביש.

(הצמדות לרכבים בכביש ועד מעבר של קו לבן באיילון, הפרעה לתנועה בצורה פושעת וכו'...)

הכל התחיל מזה שכאשר חזרתי מרמת החייל (אינני מכיר את המקום היטב ולא ידעתי שרק הנתיב השמאלי ברמזור מוביל למנהרה) אותתי להשתלבות לתוך הנתיב של המנהרה מתחת לגשר ומאחוריי השוטר נתן גז בניסיון למנוע ממני בצורה מגעילה ביותר לרדת במנהרה, ליטפתי את הדוושה קלות(GTI) והשתלבתי בצורה נקייה ללא הפרעה לתנועה.

מאותו רגע הוא התרגז שהשתלבתי והתחיל בכל מיני ניסיונות עקיפה מסוכנים מימין, אני המשכתי נסיעה כרגיל ואיכשהוא הוא עדיין נתקע מאחוריי תוך כדי החלפת נתיבים לא החלטית של ילד בן 18.

בסוף הוא עבר על כל חוק תנועה אפשרי בשביל לעצור אותי תוך כדי ניסיון לסכן את החיים שלנו כדי שאעצור בשוליים של איילון כאשר הוא סואן (לא הסכמתי לעצור בתוך איילון והתגלגלתי לקראת הירידה במהירות יחסית איטית במחלף בשביל שלא נמות בטעות, מה שכנראה עצבן אותו עוד יותר).

אני ממש עצבני על השוטר הבריון הזה והייתי עוצר אותו בעצמי לולא הייתי שוטר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היי, קרה לי מקרה דומה, עם שוטר באיילון, שרצה לתת לי דוח על זה שאני נוסע במשאית בנתיב השמאלי, לאחר שצפרתי לו צפירה ארוכה היות וחתך אותי בפראות וכמעט גרם לתאונה.

מה שהדביל לא יודע, שמותר למשאית עד 10 טון לנוע בנתיב השמאלי (לצורך עקיפה כמובן, בדיוק כמו שעשיתי).

לדעתי, כל עוד לא קיבלת איזה זימון או דוח, תוכל להכחיש כל מפגש עם השוטר ואו המצאות במקום.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה זה להכחיש?

אם וכאשר יהיה משפט אז אספר בדיוק מה שהיה.

למה עליי לצפות בבית משפט? השוטר יכול ל"קשקש" דברים ללא הוכחות?

הוא התחיל ל"קשקש" לי סעיפים שונים...

מה זה סעיף של סטייה מנתיב (פעמיים!)? לא סטיתי, אותתי ועברתי ללא הפרעה לתנועה.

נהיגה תוך כדי סיכון? נהיגה בקלות בראש? נהגתי בריכוז מוחלט עם שתי ידיים על ההגה תוך כדי שמירת מרחק מסביבי וללא הפרעה לתנועה ובצורה שמכבדת את הנהגים האחרים בכביש (בלי הבהובים, צפצופים, הצמדויות וכו') מה שאני לא יכול לומר על השוטר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם השוטר החרים לך את הרישיון ללא נתינת דו"ח? אם כן זה כבר ממש הפך לנורמה אצלם :evil:

האם רשמת את מס' הרכב של המרצדס?

אם כן גש עם המס' רכב והקלטת השיחה למתנ"א והגש תלונה, ככה תיהיה מכוסת"ח במקרה שהשוטר באמת יימלא דו"ח בסופו של דבר.

לפני כל זה הייתי מתייעץ עם עו"ד לתעבורה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שלא תקבל כלום והוא סתם רצה להפחיד אותך,יש כאלה.

אם הסיפור הזה יתברר כאמיתי תלך ותספר הכל מול השופט בתוספת ההוכחות שלך(הקלטה?) ותחזיר אותו לחור שממנו הוא יצא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטר לא החרים כלום.

את מספר המרצדס לא רשמתי כי מהרכב שלי לא הצלחתי לראות כלום והאמת היא שממש לא רציתי לצאת מהרכב כי למרות שניסיתי להתקדם יותר לכיוון המחלף עדיין היינו באזור שהמכוניות מגיעות במהירות ופחדתי שייתנגשו בנו.

לשוטרים אין טיפה שכל בעניין הזה? אני אומר זאת כי הוא התעקש שנעצור ממש בתוך איילון בשוליים צרים ואני לא הסכמתי, כשהמשכתי לכיוון המחלף באיטיות ובצורה ברורה שאני לא מנסה לברוח אז הוא שוב הגיע לעמוד לידי (תוך כדי סיכון התנועה) וסימן לי לעצור כאילו שאני לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמצית הדברים:

שוטר שנהג במרצדס ישנה (ונהג בבריונות עליי לציין) עצר אותי, שאל אם אני ממהר לאנשהוא? עניתי "לא".

הוא התחיל לומר לי שלא העברתי את הרכב טסט, אמרתי לו שהרכב חדש, שנתיים ראשונות רק משלמים אגרה.

לאחר מכן מלמל כל מיני סעיפים (סטייה מנתיב וכו'...) ואמר לי שנפגש ב28.1 ב8:30 בבית משפט ברחוב שוקן לאחר שלקח את הרשיון רכב שלי ואת הרשיון נהיגה.

בנוסף לא היה לו שום אמצעי של מדידת מהירות - מה שגם לא נהגתי במהירות גבוהה מהמותר.

שאלתי אותו על השם שלו ודרגה, לא אומר את שמו אך הדרגה שלו היא סמל, כששאלתי האם הוא בתפקיד הוא ענה לי בצורה מתחמקת שהוא כל הזמן בתפקיד. (הקלטתי את כל השיחה בטלפון)

אני לא אפרט יותר מדי אבל השוטר הזה התנהג בבריונות בכביש שלא ראיתי כמוה, בתחילה כלפיי ולאחר מכן לשאר הכביש.

(הצמדות לרכבים בכביש ועד מעבר של קו לבן באיילון, הפרעה לתנועה בצורה פושעת וכו'...)

הכל התחיל מזה שכאשר חזרתי מרמת החייל (אינני מכיר את המקום היטב ולא ידעתי שרק הנתיב השמאלי ברמזור מוביל למנהרה) אותתי להשתלבות לתוך הנתיב של המנהרה מתחת לגשר ומאחוריי השוטר נתן גז בניסיון למנוע ממני בצורה מגעילה ביותר לרדת במנהרה, ליטפתי את הדוושה קלות(GTI) והשתלבתי בצורה נקייה ללא הפרעה לתנועה.

מאותו רגע הוא התרגז שהשתלבתי והתחיל בכל מיני ניסיונות עקיפה מסוכנים מימין, אני המשכתי נסיעה כרגיל ואיכשהוא הוא עדיין נתקע מאחוריי תוך כדי החלפת נתיבים לא החלטית של ילד בן 18.

בסוף הוא עבר על כל חוק תנועה אפשרי בשביל לעצור אותי תוך כדי ניסיון לסכן את החיים שלנו כדי שאעצור בשוליים של איילון כאשר הוא סואן (לא הסכמתי לעצור בתוך איילון והתגלגלתי לקראת הירידה במהירות יחסית איטית במחלף בשביל שלא נמות בטעות, מה שכנראה עצבן אותו עוד יותר).

אני ממש עצבני על השוטר הבריון הזה והייתי עוצר אותו בעצמי לולא הייתי שוטר!

התכוונתי "אילו הייתי שוטר", אינני שוטר. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי אותו על השם שלו ודרגה, לא אומר את שמו אך הדרגה שלו היא סמל, כששאלתי האם הוא בתפקיד הוא ענה לי בצורה מתחמקת שהוא כל הזמן בתפקיד. נכון (הקלטתי את כל השיחה בטלפון)

מאותו רגע הוא התרגז שהשתלבתי והתחיל בכל מיני ניסיונות עקיפה מסוכנים מימין, אני המשכתי נסיעה כרגיל ואיכשהוא הוא עדיין !

אני לא מבין מה זה להכחיש?

אם וכאשר יהיה משפט אז אספר בדיוק מה שהיה.

למה עליי לצפות בבית משפט? השוטר יכול ל"קשקש" דברים ללא הוכחות?

הוא התחיל ל"קשקש" לי סעיפים שונים...

מה זה סעיף של סטייה מנתיב (פעמיים!)? לא סטיתי, אותתי ועברתי ללא הפרעה לתנועה.

נהיגה תוך כדי סיכון? נהיגה בקלות בראש? נהגתי בריכוז מוחלט עם שתי ידיים על ההגה תוך כדי שמירת מרחק מסביבי וללא הפרעה לתנועה ובצורה שמכבדת את הנהגים האחרים בכביש (בלי הבהובים, צפצופים, הצמדויות וכו') מה שאני לא יכול לומר על השוטר הזה.

השוטר לא החרים כלום.

.

בהודעה הראשונה לקח את הרשיונות

בהודעה השלישית לא לקח

אתה מודה בסטייה מנתיב רק טוען שהיא הייתה כשרה , השוטר טוען הפוך.

אם וכאשר השופט נוטה להאמין לשוטר.

נהיגה בקלות ראש וכו' עבירות שהם סובייקטיביות וקשה לנהג להפריכן.

בוא תקווה שהשוטר יתעצל לתרגם את הנתונים שבידו שהועתקו מהרשיונות שנתת לו לדו"ח

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, תודה על התגובה.

ראשית אינני מודה בכלום כי אינני יודע מה זאת "סטייה כשרה מנתיב", אני יודע לעבור נתיב תוך כדי בדיקה מראות, הפעלת איתותים, השתלבות בתנועה כדי לא להפריע לרכבים אחרים וסיומה בחזרה בנתיב הימני (במקרה של עקיפה) גם באותה הפרוצדורה, כמו שכל נהג במדינה למד ויודע לבצע.

לגביי הרשיונות, הוא אכן לקח את הרשיונות, ישב איתם ברכב שלו זמן שהיה נראה לי כמו 10 דקות (לא מדדתי) ואז חזר אליי לרכב והחזיר לי אותם.

לא התכוונתי לקח את הרשיונות לצמיתות, לא חשבתי בכלל על האופציה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיימת עובדה המוסכמת על שניכם והיא סטייה מנתיב.

אתה טוען שהסטייה נעשתה מבלי להפריע לאף אחד = סטיה כשרה

השוטר טוען סטיה מנתיב תוך הפרעה לתנועה ומוסיף גם במלמול נהיגה בקלות ראש ומסוכנת.

במצב כזה נטית השופט להאמין לשוטר, בייחוד במקרה כמו שלך שבו שוטר שלא במשמרת "מתנדב" לבצע פעילות משטרתית.

יש לך סיכוי קטן אם תטען כי השוטר היה מעורב אישית ולכן אין להאמין לעדותו.

בוא תקווה שלבסוף לא תקבל דו"ח/ הזמנה למשפט

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחייאת ישה,

בלי קשר עכשיו למה שקרה לי,

זה כל כך הזוי ודמיוני שלשוטר "יעלה השתן לראש" מסיבה זו או אחרת והוא יחליט להתחכם איתי עד לכדי עצירה?

דבר שני שאני מנסה להבין,

כיצד הוא ידע לומר בדיוק באיזה שעה ובאיזה יום יהיה המשפט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שנסעת קצת ב"פוזה"? הכוונה שלי היא שאולי לקחת את הפניה במהירות (מה שאמור להתקיים אבל שעוברים ליד משטרה מבחינתם זה נתפס כחוסר שליטה ברכב וסיכון) למה אני אומר את זה כי לפעמים שוטרים רואים רכב "בוהק" כזה או אחר שנוסע מהר מהם והנהג לא "דופק" חשבון (למרות שהוא נוסע כמו שצריך! ולא מסכן אף אחד) ואז הם נטפלים אליך בגלל סיבות אלו ואחרות.

הרבה מאד מעניין המשטרה היום ודוחות סטייל "נהיגה בקלות ראש / סטייה מנתיב) זה עניין של מזל, מחפשים לדפוק דוחות, וכמובן אגו מנופח, זו לא הפעם הראשונה שמישהו מפרסם דבר כזה פה, וגם לא האחרונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוספת קטנה, לבעלי הסמרטפונים (וגם לאלו בלי) תמיד שתהיה לכם האפשרות לצלם (תאונות חס וחלילה) ואפשרות להקליט! (מאד מאד חשוב) תתפלאו כמה התנהגות של עובדי ציבור שהשתן עלה להם ראש פתאום יורדת שמפעילים עליהם הקלטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר והבחור כבר מאתמול כנראה לא ישן ולא אוכל (חוץ מ"אוכל סרטים":lol: ) אני אתן את השני סנט שלי:

75% סיכוי שאותו "שוטר" הוא בכלל מתנדב.

20% סיכוי שהוא בכלל מתחזה.

אני מניח שיותר הוא לא ישמע מאותו "שוטר אמיץ"

אני בכלל לא מבין למה ואיך הוא הוריד את השואל לשוליים.

אדם לבוש אזרחית, ברכב אזרחי ללא סימון לא יכול ולא רשאי להוריד רכב מהכביש לעצירה בשוליים.

אני זוכר במעומעם את הסעיף בתקנות ("אלא לאחר שהזדהה כשוטר באמצעות תעודת מינוי" או משהו) זה כתוב שם.

קרה לי מקרה דומה בדרך להוד השרון לפני המון שנים. לא עצרתי ולא התייחסתי לאיתותים ולניפנופים עד שהוא הצליח "לאגף" אותי בכיכר מגדיאל. "אתה בורח משוטר???" הוא צורח מתוך הDL האזרחית החבוטה שלו. "מאיפה לי שאתה שוטר" אני ענה בחוצפה. "הוריתי לך לעצור,מה חשבת?" - "שאתה רוצה להרביץ לי":lol: .

"טוב, אז אני שוטר" (מחפש את הארנק בכיס האחורי,שולף ופותח בנפנוף תעודת מתנדב משא"ז ,סטייל הבלשים בסרטים האמריקאים)

למזלי ולצערו,ישבו במושב האחורי אצלי 2 חבר'ה לא כ"כ חכמים, אבל די מגודלים, המוכרים למשטרה (ולא מהתנדבות למען הקהילה :lol: ) שהבהירו לו שכדאי לו להתנדב במד"א במקום במשא"ז, או לחליפין להצטרף למד"א, לנסיעה באמבולנס, כלקוח.

הוא התקפל לרכב שלו תוך מלמולים שאני עוד אשמע ממנו.

עברו בערך עשר שנים.

אני עדיין מחכה לד"וח.

:-P

נתקו

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...