Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוף עידן הקליאו

poko
שימו לב! השרשור הזה בן 7910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שרובכם יודעים בעוד כחודש הקליאו שלי אמורה לחזור לחברה. בשבועות האחרונים האופטימיות גברה בי שכן נראה היה שאני אוכל לקבל אחת חדשה במקומה מהחברה החדשה בה אני עובד.

אבל :( אין ולא תהיה קליאו :(

ואבוי לבושה , החל מעוד כשבועיים אני נוהג במאזדה 6 החדשה.

אני מקווה לפחות שכשאני אחליף לחברהע שלי את האוטו היא תתפשר על משהו שגם לי יהיה כיף לנהוג בו.

אז בינתיים , בחודש האחרון שנשאר, אני הולך לעשות לפחות עוד קורס אחד ופתוח לכל הצעה על טיול או מנחת.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה המון מקום בתא מטען למערכת שלך

לא נורא, מזדה 6 לכל הנסיעות המנהלתיות זה לא רע בכלל.

תקנה לך איזה 205 ותהפוך אותה ל MI , לא צריך להיות סיפור כבד.

(אני ארים לך טלפון יותר מאוחר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 6 ? התברגנת.. :wink:

המזדה מרשימה ! אני אוהב את העיצוב שלה, הגריל של מאזדה קצת הורס.

אם מדובר בליסיניג מה הבעיה לקבל קליאו ספורט במקום המאזדה ?

מדובר בקבוצות שונות ?

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעייה מוכרת ומעצבנת . כשהגעתי למקום העבודה ,מה שאמרו לי : "אתה יכול לבחור כל רכב שתרצה ,בתנאי שיהיה לאנטיס 1.6 בצבע לבן" (בההההההההההההההה) :cry:

בהנחה הלא פרועה ,שדמיונם הפורה של האחראים אצלנו יביא לנו בעוד שנה אלנטרע או משהו דומה ,אני בעניין לוותר על הטובה הגדולה ,ולנסות להשיג במקומה פיצוי כספי כלשהו ,גם אם באופן כספי אנזק כך או אחרת.

אתה לא יכול לעשות משהו דומה (אחזקת רכב וכו')?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי המכוניות גם הקליאו וגם ה 6 בקבוצת רישוי 3. הבעייה היא שחברות הליסינג (במיוחד במקרה של הקליאו) דורשות חודש הודעה מוקדמת במקרה של החזרה מוקדמת וכן שלושה חודשים קנס. סה"כ כ 13,000 ש"ח.

במקום העבודה שלי החליטו ובצדק שבמידה ואעזוב לפני תום שלוש שנים לא יהיה אף מנהל אחר בחברה (כולם 35+) שיסכים לקחת את הקליאו. אי לכך הציעו לי לשלם במקרה של עזיבה מוקדמת חצי מהקנס, כמובן שלא הסכמתי.

לגבי תחזוקת רכב במקום רכב, כמובן שזו אפשרות אך מדובר על להוציא כרגע סכום כסף נכבד על רכב (שאין לי) ולספוג חלק מירידת הערך בעצמי (שלא בא לי).

הסכמתי להתפשר על ה 6 בעיקר כי אני נוסע המון (כ 30,000 ק"מ בשנה) ובשיחה עם דני מאוטו הוא אמר שהאוטו מתנהג לא רע דינמית (כמובן בלי השוואה לקליאו).

אני מקווה, בעתיד, לקנות רכב לסופי שבוע בלבד (106 דור ראשון או AX). כרגע לא נראה לי נכון להוציא את הסכום והביטוחים הכרוכים על רכב שייסע במקרה הטוב 30 ק"מ בשבוע (כמה כבר יוצא לי לצאת לנסיעות פאן).

מצד אחד באסה גדולה ומהצד השני אני לא בטוח עד כמה אני אסבול עם ה 6 בשעה פקקים שיש לי כל יום בבוקר, בטוח פחות מעם הקליאו.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון המושלם זה אוטו אחד לכיף, אוטו אחד לעבודה וכסף בבנק .

או 323 קופה ידנית

:D

יש לי פתרון יותר טוב :wink:

אופנוע שטח לתחבורה יומית והתחרעות בסופ"ש

ורכב פאן כשצריך רכב או כתרופה להרעלת גז :)

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומו - אולי התכוונת ללנטיס (323) קופה (פנסים מתרוממים) ידנית... :lol:

וברצינות - פוקו, זה פתרון לא רע,ה 6 כנראה אוטו לא רע (ועכשיו אפשר לבדוק את זה..) ורכב זול לפאן של סופש"ים זה בהחלט ה-פתרון נראה לי

נמרוד

The higher you go, the harder the fall..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כמה שיפורים קלים, זה יכול להיות רכב חלומות :evil:

גם בלי שיפורים זה רכב חלומות.

רק לך תמצא 323 ידנית , אין כזאת חיה בארץ.

חצי שנה לחפש וגם אז יד שמונה מאות.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימר 6 צילינדרים ידנית זה משהו נדיר בטירוף, ויש טונות במחירים מצחיקים באירופה

M3 96 ב90K ש"ח נשמע טוב ?

זה רכב חלומות !

אינעל ראבאק יגאל :wink:

Cars roll off the assembly line with a body,It's our mission to give it a soul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תדאג לכך שיביאו לך את ה-6 עם הג'אנטים מסגסוגת האופציונלים בגלל שהם נראים ממש טוב על האוטו.

בכל מקרה, אם תרצה נארגן לך איזה 205GTI.

8)

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...