Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לפני רכישת "חניונית" לחניה הפרטית בבית

kingarik11
שימו לב! השרשור הזה בן 4616 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ,

עוד יומיים אני מקבל רכב חדש .

יש לי חניה פרטית הרשומה בטאבו ,לצערי בניגוד לשאר החניות בבניין ,החניה שלי איננה מקורה והרכב חשוף לכל אורך השנה לשמש ולגשם הכה מזיקים לצבע הרכב.

הייתי רוצה להתקין סוכך מתפרק הנקרא "חניונית" -בשכונה בה אני מתגורר ראיתי מס' סוככים כאלה.

לפני הרכישה הייתי רוצה לברר האם קיימת דרישה להיתר מיוחד כלשהו ?

אם כן,היכן משיגים היתר זה?

כמו שכבר ציינתי מדובר בסוכך מתפרק,אני מניח שלא תהיה בעיה להרכיב את הסוכך בכוחות עצמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך בהיתרים כאלה או אחרים. לפני שאתה קונה,תעשה סיבוב בין השכנים,תעדכן אותם שאתה מתכוון לרכוש אחד כזה,תסביר להם את הסיבות שאתה מתכוון לקנות ,לא אמורה להיות בעיה. (אלא אם יש שכנים עם עין צרה שכל דבר מפריע להם).

תוודא לפני ההתקנה שאין הפרעה למכוניות האחרות לצאת ולהיכנס מהחניות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי, במידה והחניונית עתידה להיות מקובעת במקומה ולא עומדת על גלגלים, תידרש לשלם עליה ארנונה.

תבדוק את הנושא הזה.

שונא גזענים !.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי חשוב שתברר כמו אמרו פה בקשר לשכנים ולארנונה, זה נכון.

וגם ממליץ לך להוציא אישור מועד הבית, הכי חשוב שועד הבית יטפל בזה גם ויעבור משכן לשכן, ויבקש מכל שכן לחתום שהם מסכימים לבקשה שלך, זה יכול למנוע בעיות בעתיד, כמו שקרה אצלי בבניין אחד השכנים הלשין לערייה וכו'. באו וקנסו את אחד הדיירים, אז עדיף למנוע כל זה מראש וגם תברר מול ועד הבית, שכנים ומול עירייה, בהצלחה!

שלום ,

עוד יומיים אני מקבל רכב חדש .

יש לי חניה פרטית הרשומה בטאבו ,לצערי בניגוד לשאר החניות בבניין ,החניה שלי איננה מקורה והרכב חשוף לכל אורך השנה לשמש ולגשם הכה מזיקים לצבע הרכב.

הייתי רוצה להתקין סוכך מתפרק הנקרא "חניונית" -בשכונה בה אני מתגורר ראיתי מס' סוככים כאלה.

לפני הרכישה הייתי רוצה לברר האם קיימת דרישה להיתר מיוחד כלשהו ?

אם כן,היכן משיגים היתר זה?

כמו שכבר ציינתי מדובר בסוכך מתפרק,אני מניח שלא תהיה בעיה להרכיב את הסוכך בכוחות עצמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה למגיבים.

לגשת לוועד הבית זו בעיה,אני מתגורר בבניין כ8 שנים ,כל פעם שהוועד בית רואה אותי הוא מסובב את הראש

על ברכת "בוקר טוב" או "שלום" אין אפילו מה לדבר...

החניה שלי נמצאת מאחורי הבניין ולא מפריע לשאר החניות.

לפי הלינק ש"ברמונדו" הביא יש צורך להוציא היתר מיוחד ממחלקת ההנדסה בעיריה ,נראה ,אולי אצליח .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4616 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...