Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנהלות כושלת של חברת ״סטארט״ שירותי גרירה

שימו לב! השרשור הזה בן 4634 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

המקרה המדובר קרה לי לפני שנה וחצי בערך ואני מגיב רק עכשיו כי אז לא הייתי חבר בפורום וכבר שכחתי מזה מאז עד שקראתי היום את השרשור על מוסך הנוצץ ועניין הדלק.

המקרה הוא כזה, אני שהייתי בזמנו במסלול לימודי הדרכת צלילת מיכלים שכל הקורסים שלי בוצעו באילת הייתי בשגרה של נסיעה לאילת אחת לחודש למשך שבוע או שבועיים (תלוי איזה קורס היה בדיוק) ולאחר מכן חוזר לבית בקריות להמשיך לעבוד במקביל בדיוק סיימתי עבודה מועדפת כחייל משוחרר.

באחת הנסיעות לאילת התחלתי להבחין בריח של דלק בתוך הרכב והחלטתי להיכנס למוסך מורשה vw באילת לבדוק את פשר הבעיה, (חשוב לציין שעד אז לא הייתה שום נזילה של דלק) כאשר סיימו לבחון את הבעיה מגיע אליי המוסכניק ומודיע לי שיש שבר במשאבת הדלק ואין אפשרות לתקן חייבים להחליף משאבה ועוד דבר הבעיה החריפה כאשר הם פתחו את המשאבה (אין לי מושג אם מדובר ברשלנות או לא), ששאלתי למחיר כמובן קיבלתי את שוק חיי נדמה לי שזה היה באיזור 3500 רק לחלק בלי עבודה ולא ניתנה לי אופציה אחרת של חלק תחליפי או משומש, גם כאשר רציתי להביא בעצמי חלק משומש ממגרש פירוק המוסך לא הסכים להחליף אותו. זה החלק של המוסך בסיפור, יצאתי עם הרכב ככה ממש משאיר מאחורי שובל ענק של דלק למזלי השתכנתי מרחק של 5 דק׳ נסיעה מהמוסך והחנתי את הרכב, כאן נכנסת לסיפור חברת שירותי הגרירה סטארט, התקשרתי ענתה לי נציגה מאוד חביבה הסברתי לה את המצב (חשוב לציין שאמרתי לה בפירוש שמוסך מרכזי vw שם באילת יידע אותי שאין אפשרות לתקן את החלק) ושאני רוצה לנצל את הגרירה השנתית שמגיעה לי, אין בעיה אומרת לי הנציגה רק אני צריכה לשלוח אלייך נציג כדי שיראה אם הבעיה ניתנת לטיפול ואני אגיע עם הרכב בנסיעה חזרה לקריות, קבעתי עם נציג ועוד לפני שהגיע אליי אני מקבל טלפון מהבחור אהלן מה המצב? מה הבעייה ברכב? (אני בעצמי לא הבנתי לגמרי מאיפה הנזילה כך שלא יכלתי להסביר לו) והוא משתי מילים של נזילה ומשאבה מצהיר בפניי שיש לו את החלק ושאני אכניס את הרכב למוסך כלשהו באילת (מוסך אלמוג אם אני לא טועה, כנראה שיש להם קומבינה עם חברת סטארט) והוא יסדר לי את הבעיה, ישר נשמע לי מסריח העסק שכן הוא הבין משתי מילים איזה חלק צריך להחליף מבלי לראות הרכב ועוד מפנה אותי למוסך שאינו מורשה ואני לא מכיר לא הסכמתי והוא אומר לי טוב אז אני מודיע לפקידה בסטארט שאתה לא מוכן, אמרתי אין בעיה שתתקשר אליי.

חוזרת אליי הפקידה ואני מסביר לה שאני מטפל ברכב רק במוסך מורשה (מה שבאמת היה עוד באותה תקופה) ואני לא רוצה שייגעו לי ברכב מי שאני לא מכיר ועוד בטח איזה חאפר שמזהה תקלות דרך הטלפון, היא אומרת לי תן לו צ׳אנס רק שיגיע ויסתכל על הרכב ואז תחליט, הגיע הבחור בדק ושוב התשובה כן יש לי את החלק תכניס את הרכב למוסך, עדיין לא הייתי מרוצה מהתשובה (מוסך מורשה אמר לי שאין אפשרות לתקן או להחליף חלק במשאבה) התקשרתי לנציגה בסטארט הסברתי לה שוב את המצב ושאני לא מעוניין להכניס את הרכב למוסך חאפר ועוד אחרי מה שנאמר לי במוסך, שאני רק רוצה לגרור את הרכב הביתה וזהו, ניסתה לשכנע אותי: אין בעיה אבל שתדע שזה לא יגיע היום ולא מחר ויאכסנו את הרכב ללילה במחסן (כנראה כל מיני דברים שחשבה שיגרמו לי להתחרט) ואני מבחינתי צריך להישאר באילת עוד שבוע לא היית לי בעיה עם ההובלה, השיחה נסגרה באוקיי אין בעיה אני מתאמת לך גרר ויבואו לקחת את הרכב לאחסנה מחר כי כבר הייתה שעה מאוחרת.

למחרת חיכיתי לשיחה ולא היה שום סימן עד לשעות אחה״צ אז התקשרתי בעצמי ואמרו לי שיותר מאוחר תחזור אליי מנהלת, כעבור עוד זמן מה אני מקבל שיחה ממש בסגנון דיבור רחוב כזה כאילו שהמנהלת חשבה לרגע שהיא חברה שלי וזה היה משו כזה: תשמע אנחנו הצענו לך לסדר את התקלה אתה לא רצית לקבל את הפתרון שלנו אז בעיה שלך אנחנו לא יכולים לעזור לך.. אני שהייתי קצת המום מהתשובה והדיבור הלא רשמי הזה לקח לי כמה שניות להתעשת ואז אמרתי לי אם היא חושבת שאני חבר שלה שהיא מדברת אליי ככה ושכבר סגרו איתי על אחסון וגרירה לצפון ומה קרה פתאום? בקיצור לאחר וויכוח ארוך מאוד ניתקתי לה והתקשרתי לסוכנת הביטוח שלי שתצעק עליהם קצת ואז חזרה אליי הנציגה בנסיון נוסף להתחמקות מההוצעה הגדולה של לגרור את הרכב שלי עד לצפון, תשמע אנחנו מוכנים אם אתה רוצה לזכות אותך זיכוי מלא מהביטוח גרירות שלך ולסיים בזה את העניין, אמרתי לה מה הבנתם שתצטרכו להוציא קצת כסף על הגרירה אז אתם רוצים לזכות אותי מהמנוי שלי העיקר לא לגרור את הרכב? איימתי עליה בתביעה משפטית ועוד בתוספת תזכורת שהשיחות מוקלטות ואני אלך איתם עד הסוף במיוחד על הקטע של הזיכוי הזה שהיה ממש גועלי לא שמעתי על דבר כזה בחיי ועוד מחברה בסדר גודל כזה התנהלות של גן ילדים.

כמובן שהם קצת נרתעו ואז ניסו להגיע איתי לעמק השווה, הגענו להסכם שאני הסכמתי לתיקון אצל המוסכניק אבל אני מקבל אחריות מלאה וגרירה בחינם אם קורה לי משהו בדרך לצפון באישור חתום בכתב.

לא הייתי לצד המוסכניק כאשר טיפל ברכב מה שהיה בדיעבד טעות גורלית ולא ידעתי מה הוא עשה שם עד שחזרתי לבית בקריות.

כמובן שריח הדלק לא פסק וכאשר פתחתי את מכסה משאבת הדלק נדהמתי לגלות עד כמה חאפר אדם יכול להיות כדי לצאת בזול, הבעיה מסתבר הייתה בפין בראש משאבת הדלק שהיה בתחתית שלו איפה שהוא מתחבר למשאבה סדק שכנראה שכשהמוסך באילת פתח את הצינורות המחוברים למשאבה סדק את זה יוצר (הצינור נעול על הפין בעזרת קליפס כזה) ומה שעשה האדון (שלדבריו יש לו את החלק שצריך להחליף) היה למלא את הכל בדבק אפוקסי.

התוצאה: גם אין אפשרות באמת לשפץ את המשאבה כרגע (הלכתי למקום מומחה שאמר לי בוודאות שאפשר היה לקדוח ולשים שתל חדש ולפתור את הסיפור ב100 שקל) והייתי צריך להוציא 400 שקל על משומשת, החאפר הגאוני לא חיכה שהאפוקסי יתייבש וחיבר את צינור הדלק למשאבה שכתוצאה מזה היה חייב לחתוך את הצינור ולחפש צינור כזה חדש ולבצע התקנה שלו מחדש (מה שכלל פירוק של מיכל הדלק שאיבת הדלק ממנו ועבודה ארוכה.

חוץ מכל ההוצאות הכספיות ובזבוז הזמן שהיה,שגם חשוב לציין שאם לא הייתי מקורב למגרש פירוק מסויים אני בספק אם הייתי יוצא מהסיפור הזה בכלל מבלי לשפוך הון, עוגנת הנפש וההרגשה של חוסר האונים הזה של להיות תקוע רחוק מהבית ועושים איתך משחקים כאלה של לא הסכמת לא נעזור לך ואין לך עם מי לדבר זה הדבר הכי גרוע מכל הוצאה אחרת.

בגלל שכל התיקונים להחזרת הרכב למצבו הקודם בוצעו ללא קבלות ובתוספת טובות לא יכלתי ממש להגיש תביעה על העניין אז חשבתי שלפחות אצליח לפגוע בהם בדרך זו שאזהיר אחרים מההתנהגות המגעילה והבלתי מקצועית שהם הפגינו כלפיי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער הייתה לי משמרת לילה שלמה להעביר :oops:

על חצי רגל אני אתמצת: נתקעתי באילת עם משאבת דלק דולפת, מוסך vw אילת אמר שלא ניתן לתקן רק להחליף, נציג שירות של החברה התעקש שניתן לתקן עוד לפני שראה את הרכב, לא הסכמתי, קבעו לי גרירה לאחר מכן הודיעו לי שאין גרירה ואין ביכולתם לעזור לי אפילו הציעו לי להזדכות על הביטוח ופשוט השאירו אותי תלוי ככה עד שהסכמתי לטיפול אצל הנציג שהבטיח שהו מחליף את החלק הפגום ובסוף רק הדביק באפוקסי, בעקבות זה במקום לשלם רק על שיפוץ/החלפה של משאבת דלק ההוצאה הייתה גם משאבה גם צינור דלק ועבודה רבה.

באמת חשוב שתקרא את הסיפור המלא רק כדי לקרוא את התגובות שקיבלתי מהחברה ועוד מנהלת שלהם.

בוקר טוב:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתקן באפוקסי? בשביל זה אתה צריך אותם?

למה באמת לא להחליף משאבה במוסך?

חבל שלא הציעו לסתום את החור בקש (עיין ערך - יוסי בנאי ויונה עטרי)

אך (מהתמצות) לא הבנתי מי תיקן את המשאבה ע"י אפוקסי המוסך המורשה או חברת הגרירה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה דין המשאבה, אבל אם עשית ביטוח גרירה (גם אני עשיתי בסטארט את הביטוח גרירה) אז כשצריך להשתמש בו, שיעמדו בו.

זה התנאי של החוזה, אתה משלם, הם מבטיחים כיסוי ביטוחי של גרירה.

אז אתה שילמת, הם צריכים לגרור בשעת הצורך.

שום החזר ושום נעליים, גרירה וסוף סיפור.

אם הסיפור מאחורייך (גם אני לא מסוגל לקרוא את הגרסה הארוכה, זה טו מאץ') אז בית משפט, כי זה מגיע להם וכי זה יהיה צדק.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתקן באפוקסי? בשביל זה אתה צריך אותם?

למה באמת לא להחליף משאבה במוסך?

חבל שלא הציעו לסתום את החור בקש (עיין ערך - יוסי בנאי ויונה עטרי)

אך (מהתמצות) לא הבנתי מי תיקן את המשאבה ע"י אפוקסי המוסך המורשה או חברת הגרירה?

במוסך מורשה נאמר לי שאין אפשרות לתקן אלא רק להחליף לחדש וזה היה ממש יקר, כאשר הצעתי להביא את החלק בעצמי (משומש שאמצא) לא הסכימו להתקין ובגלל זה הוצאתי את הרכב משם, הגאון עם האפוקסי הוא המוסכניק שהיה הנציג דרך של חברת סטראט שלדבריו "יש לו את החלק שצריך להחליף" ולא הייתי לידו כאשר עבד על הרכב וכך נגמר הסיפור עם אפוקסי.

בדיעבד גם המורשה וגם השני היו לא בסדר כי כלאחר מקרה הייתי במקום שמומחה במשאבות דלק במפרץ חיפה והם אמרו לי שבוודאות היה ניתן לשפץ את המשאבה ע"י קדיחת שתל חדש במקום הפין השבור ובעלות של 100 שקלים בלבד הייתי מסיים את הסיפור, אבל בגלל המוסכניק הגאון עם האפוקסי (שוב הוא היה ממוסך אלמוג כנציג של חברת סטארט) נפסלה האפשרות לשפץ ונוספה בעיה של צנרת דלק שהיה חייב לחתוך בגלל האפוקסי וכל העבודה של להחליף אותה (לפרק את מיכל הדלק והעברת הצינור החדש).

jalaad

אין דבר שהייתי רוצה יותר מלעמוד מולם במשפט ולו רק בגלל ההוצאות הכספיות, כמו שרשמתי בסיפור המלא ההרגשה הזאת של חוסר אונים מול ארגון/חברה גדולה שפשוט אומרת לך בפנים! לא מוכנים לעזור לך אחרי שכשת את שירותם ושילמת על כך, זאת ההרגשה הכי מגעילה בעולם במיוחד שאתה תקוע בקצה המדינה.

הבעיה שאת כל התיקונים שלאחר המקרה לא ביצעתי באופן רשמי ואין תיעוד שלהם מונעת ממני ללכת למשפט איתם אז המיטב שאני יכול לעשות הוא להעביר את הסיפור פה בתקווה שאחרים ימנעו מלרכוש את שירותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם הבאה לפני שאתה עושה צעדים כאלה תתקשר לחברת ביטוח ותגיד:

חברת הגרירה מסרבת לגרור לי את הרכב לפי הפוליסה שלי, אני משאיר את הרכב באילת ותובע את כולכם בבית משפט אם אין לי גרירה מידית לאיזור מגוריי.

תוך 5 דקות חוזרים אליך.

אם חברות כאלה לא שאלים האם אפשר? בדיוק כמו אם בנקים.

צריך להכיר את זכויותך ולדעת לעמוד עליהם!

צר לי לשמוע כזה סיפור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ביקשתי אם אפשר גרירה (בגלל זה ציינתי שעדיף לקרוא את הסיפור המלא פשוט יש יותר מידי פרטים) דרשתי ואף איימתי בתביעה משפטית תוך הזכרה שהשיחות מוקלטות זה מה שגרם להם להגיע להחלטה שכאפשר לי את הטיפול אצל המוסך ובמקביל אחריות לגרירה אם תקרה תקלה בנסיעה, זה מה ששכנע אותי להסכים.

את ההפתעות שגיליתי לאחר הפעילות של המוסכניק על הרכב היו רק שכבר הגעתי לבית לקריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4634 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...