Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה ההבדל בין יציאה כפולה באגזוז לבין יציאה בודדת?

glansfor
שימו לב! השרשור הזה בן 4640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעיקרון זה משנה את הצליל שאתה רוצה לקבל? את לחץ זרימת האוויר וכו'? או שאין כל הבדל או משמעות?

אשמח לשמוע כמה דעות מאנשי שמבינים קצת,שבת שלום.

ג'ינו.

HU-Pioneer 5850UB Front-Focal 165A Monoblock-Mac audio fearless 1000D Amp-Pete 3800W subwoofer-Kicker "L7 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה למה בדיוק אתה מתכוון, לדוד אחורי כפול יציאות או לצנרת כפולה ?

בגדול אני לא יודע כמה משמעות אם בכלל יש לדוד אחורי כפול יציאות או עם יציאה אחת, שכן יש רכבים חזקים יחסית שמסתפקים ביציאה אחת (למשל פורשה בוקסטר), יש כאלה שמסתפקים ב-2 יציאות (למשל קיימן), ויש כאלה שעושים שימוש ב-4 יציאות (דגמי M ודגמי AMG למשל).

לדעתי יש פה עניין של לוק בעיקר כי יש לא מעט רכבים שמוציאים סאונד מצויין גם עם יציאת מפלט אחת או 2.

מה שכן יש לו משמעות גדולה יותר מבחינת פינוי הגזים זה דווקא לצנרת האגזוז (מסעפת הפליטה\דאון פייפ ועד לדוד אחורי), ככל שהצנרת עבה יותר כך היא תפנה את הגזים ביעילות יותר ותעמיס פחות על המנוע, אבל זה מגיע לרוב על חשבון פגיעה במומנט.

ברכב שלי לדוגמא רצה צנרת כפולה לאורך כל הרכב.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם אני חושב שמדובר בעיצוב בלבד.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במיקרה הזה איני מדבר על צנרת כפולה אלה על יציאת הדוד הסופית,בפיאט אונו שלי זה לא ישנה אגזוז זרימה חופשים עם יציאה כפולה או בודדת?

ואני אולי קונה ממישהו כאן בפורום דוד מקורי של אימפרזה 2002 יציאה כפולה,מה יהיו הסימפטומים שלה על פיאט אונו 1400 72כ"ס ? רעש טוב ? זרימת אויר טובה? זה כדאי ויפה לא ? הוא ציין שזה לא אגזוז זרימה חופשים כי זה דוד מקורי לכן זה יהיה חוקי ולא יורידו מהכביש לא ? תנו לי קצת מידע

HU-Pioneer 5850UB Front-Focal 165A Monoblock-Mac audio fearless 1000D Amp-Pete 3800W subwoofer-Kicker "L7 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יציאת הדוד הסופית תשפיע בעיקר מבחינת סאונד.

אם הדוד גדול יותר מהמקור וגם היציאות ממנו גדולות יותר הוא יהיה רועש יותר ובעל צליל "באסי" יותר, בלי אחריות :)

לגבי ביצועים? לדעתי 0 אחוז אפקטיביות כי כמו שאמרו לפני, מה שמשפיע על הביצועים זו צנרת הפליטה שיוצאת מסעפת הפליטה עד לדוד האחורי. כמובן שבמידה ואתה משדרג את הצנרת כדאי שתשדרג גם את הדוד לאחד עם יציאה בקוטר מספק יחסית לצנרת.

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא התעמקתי בנושא במיוחד (ויתכן שזה צירוף מקרים שפשוט משקיעים יותר בדודים יחידם מאשר בכפולים , אבל זה לא נראה ככה מכיוון שמדובר בחברות רציניות מאוד) , אבל עבור הרכב שלי (מנוע 2000 אטמוספירי) , כשזה נוגע לאגזוז אפטר-מארקט , יציאה אחת נותנת הספקים עדיפים על שתי יציאות (פיצול לשני דודי אחריי הממיר הבודד) .

היא גם מרעישה יותר , וכמובן שוקלת פחות .

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...