Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש להבהיר פעם אחת ולתמיד כמה שאלות בקשר למשלוחים מחו"ל

bmw ricer
שימו לב! השרשור הזה בן 4664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתי זה מגיע בדואר רגיל ומתי ב

ems?

נשבר לי שכל פעם שחבילה מגיעה בדואר רגיל אני במקרה הרע משלם מיסים הוגנים ובמקרה הטוב לא משלם כלום וכשזה מגיע ב"איאמאס" גונבים ממני כסף שלא מגיע להם!!! לא רוצה יותר להזמין דברים שמגיעים לפה ב"איאמאס" איך אני עושה את זה? יכול להיות שדברים שמגיעים לפה מסין וכל האזור הזה מגיעים רק ב"איאמאס"?

והקש ששבר את גב הגמל היה דווקא לא חלקי רכב אלא חולצה שהגיעה היום ועלתה לי פחות מארבעים שקל ו"איאמאס" גנבו לי שלושים וחמישה שקלים "מיסים" אלק! פשוט נימעס!:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי זה מגיע בדואר רגיל ומתי ב

ems?

נשבר לי שכל פעם שחבילה מגיעה בדואר רגיל אני במקרה הרע משלם מיסים הוגנים ובמקרה הטוב לא משלם כלום וכשזה מגיע ב"איאמאס" גונבים ממני כסף שלא מגיע להם!!! לא רוצה יותר להזמין דברים שמגיעים לפה ב"איאמאס" איך אני עושה את זה? יכול להיות שדברים שמגיעים לפה מסין וכל האזור הזה מגיעים רק ב"איאמאס"?

והקש ששבר את גב הגמל היה דווקא לא חלקי רכב אלא חולצה שהגיעה היום ועלתה לי פחות מארבעים שקל ו"איאמאס" גנבו לי שלושים וחמישה שקלים "מיסים" אלק! פשוט נימעס!:evil:

מה הבעיה כאן? שאתה מבקש עלות משלוח, בקש רק בדואר רגיל (ברר בכל מדינה את שם חברת הדואר הלאומית). בכל מקרה שלא באמצעות דואר רגיל אתה תאכל אותה במיסים והיטלים כי הכל כאן פרוץ וכל חברה עושה מה שבזXX שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החולצה שהזמנתי הגיעה מסין והיה רשום

Free shipping

Israel

Standard Int'l Shipping

זה מה שרשום בדרך כלל. הזמנתי כבר למעלה משמונים דברים מחו"ל ורק "איאמאס" תמיד מחייבים אותי בכל מיני דברים הזויים. מה עוד אני צריך לשאול כדי לוודא שזה לא מגיע לכאן עם "איאמאס" חוץ ממה שרשום לי במכירה כנזכר למעלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבנתי

כאשר אתה קונה פריט מחנות, רוב הסיכויי שהחנות עובדת עם EMS, השליח מגיע לחנות ולוקח את כל החבילות שמוכנות למשלוח,

כאשר אתה קונה מאדם פרטי רוב הסיכוי שהוא עובד עם דואר רגיל, המוכר הולך לסניף הדואר ושולח את החבילה,

חלק מהשירות של EMS שהם אוספים את החבילה מהמוכר ללא צורך בכך שהמוכר ילך לדואר וישלח את החבילה,

מוכרים פרטיים הולכים לדואר ושולחים את הפריט בדואר רגיל,

אני מקווה שהבנת אותי.

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי מאיזו ארץ. Ems זה דואר רגיל, גם רשות הדואר עובדת איתם , כנס לאתר של רשות הדואר בישראל ותראה שאם אתה רוצה לשלוח לחו״ל אתה משתמש ב ems

אני מנסיוני האישי לא היו לי בעיות עם ems , רוב החלקים שהבאתי עם ems מלונדון הגיעו ולא שילמתי מיסים על רובם, חלקים קטנים אתה בא ליחידת הדואר הקרובה לביתך לוקח ושלום על ישראל ופריטים גדולים אתה בא ליד אליהו ואוכל את ה״נקניקיה״ איך שאומרים אצלנו .....

Ems לא אוספים את החבילות מהחנויות

Fedex , dhl וכ״ו אוספים ופה בארץ במקום להביא עד הבית הם דורשים שתגיע אליהם לשדה התעופה ומז**** אותך בכל מיני הטלים וחרתות כדי לשחרר את החבילה , ובלי לדבר על הבן אדם ה״טוב״ וה״סובלני״ מהמכס שאוהב להאכיל אותנו ב״נקניקיות״ עם רוטב צ׳ילי

הכל באהבה :agrue:

מוזמנים להציץ בשירשור על שיפוץ הטריומף ספיטפייר קבריולט שלי

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=254662

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב הבנתי, חברות שילוח ו EMS בתוכן, גובות מהנמען עמלה רק במקרה של תשלום מיסים למדינה (מכס ומע"מ). אם הפריט פטור ממס, אמורים למסור לך אותו עד הבית ללא תשלום נוסף. במקרה שהפריט חויב במיסים, הם משלמים אותם, משחררים אותו ומחייבים אותך בעלות המיסים בתוספת עמלת טיפול.

כך קרה לי עד כה.

לדעתי יש מקום לפנות למוכר ולשאול מדוע לא ציין את השימוש בחברת שילוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לא פדאקס רכשתי חלק פלסטיק לפנים הרכב והם עדיין מתעקשים שצריך אישור מישרד התחבורה

זהירות הם יקרים ולא נותנים שירות עדיף חברות אחרות.

.u.s not just vegas baby

if it's not a corvette it's just a car

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם נכוותי מ fedex ,שודדים לאור יום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה, אני מזמין על בסיס חודשי אבקות חלבון שעלותן חמישים ושבע דולר עם חשבונית מודבקת לחבילה ועל בסיס חודשי לא משלם שקל מיסים. זה מגיע בדואר רגיל לסניף הקרוב לביתי. איך על חולצה שעלתה לי אחד עשרה דולר איאמאס גבו ממני 35 שקל מע"מ?:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לחבילות שעלותן 57 $ תגיד תודה , כי אתה אמור לשלם עליהן (הכלל הוא חבילות מעל 50$)

בקשר ל EMS ה 35 ש"ח שגבו זה דמי טיפול ולא מיסים. וזה הולך לחברת הדואר ולא לרשות המיסים. (אני חושב)

בזמנו רצו לגבות על כל החבילות ,כולל דואר צרורות, והיה על זה רעש גדול, ובסוף התפשרו רק על דואר EMS ואולי על חבילות שמעל לגודל מסויים (לא בטוח לגבי התנאי האחרון)

תנסה להתלונן , אולי יחזירו לך את הכסף

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שמדובר בחולצה, קשה להאמין שהמשקל הוא מעל 2 ק"ג.

כמו כן, קשה להאמין שהשולח "שידרג" את צורת המשלוח על חשבונו (המשלוח חינם).

נותר רק לתהות אם יתכן שדואר ישראל "שידרג" את המשלוח ל- EMS, בטעות או שלא בטעות (ע"מ לגבות את העמלה).

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שמדובר בחולצה, קשה להאמין שהמשקל הוא מעל 2 ק"ג.

כמו כן, קשה להאמין שהשולח "שידרג" את צורת המשלוח על חשבונו (המשלוח חינם).

נותר רק לתהות אם יתכן שדואר ישראל "שידרג" את המשלוח ל- EMS, בטעות או שלא בטעות (ע"מ לגבות את העמלה).

יש מצב , ישראלים לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב הבנתי, חברות שילוח ו EMS בתוכן, גובות מהנמען עמלה רק במקרה של תשלום מיסים למדינה (מכס ומע"מ). אם הפריט פטור ממס, אמורים למסור לך אותו עד הבית ללא תשלום נוסף. במקרה שהפריט חויב במיסים, הם משלמים אותם, משחררים אותו ומחייבים אותך בעלות המיסים בתוספת עמלת טיפול.

כך קרה לי עד כה.

לדעתי יש מקום לפנות למוכר ולשאול מדוע לא ציין את השימוש בחברת שילוח.

לא נכון, בוא ואספר לך את הסיפור בצורה תיאורתית. ישנו חוק שכל חבילה בארץ צריכה לעבור בדיקת מכס וביטחון מן הסתם. כאשר אתה שולח או מקבל חבילה בדואר אקספרס הכוונה שזמן זה כסף עבורך ולכן צריך לבדוק את החבילה ולשחרר אותה במיידי. מיכוון שמדובר באלפי חבילות דואר ה EMS צריך להעסיק אנשים בצורה מתוגברת במיוחד על מנת לעמוד בעומס. לפיכך העמלה נופלת עלייך. מינימום עמלה זה 35 שח.

הכל נשמע טוב ויפה רק הבעייה שהרבה פעמים דואר EMS הופך לחזיר שחבל על הזמן. על פריט מסכן ועלוב שעלה 20 דולר כולל משלוח הם רצו עמלת שחרור על פאקינג 260 ש"ח. ביקשתי שהפריט יוחזר לשלוח בכדי שאקבל זיכוי. עברה כבר מעל שנה והמוכר מעולם לא קיבל את הפריט בחזרה. הלך הפריט פאייפן והלך הכסף פייאפן.

כאשר את מקבל חבילה בדואר ימי רגיל דהיינו עד חודש חודש פלוס הדואר לא לחוץ לבדוק את החבילה ולכן לוקח את הזמן. מיכון שהדואר לא צריך להעסיק כוח אדם נוסף במיוחד עבור זה הוא לא גובה ממך עמלה של בדיקת שווי הפריט.

בגדול אלה הם ההבדלים והסיבות להן.

יש כאן איזה שירשור בנושא ואפילו התייחסות של עובדת פאדקס העונה לשם "שטוטית".

חברה, אני מזמין על בסיס חודשי אבקות חלבון שעלותן חמישים ושבע דולר עם חשבונית מודבקת לחבילה ועל בסיס חודשי לא משלם שקל מיסים. זה מגיע בדואר רגיל לסניף הקרוב לביתי. איך על חולצה שעלתה לי אחד עשרה דולר איאמאס גבו ממני 35 שקל מע"מ?:evil:

לא יודע מאיזה מדינה אתה מזמין את "האבקות" שלך רק שתדע שאתה בר מזל. כאשר מייבאים אבקות חלבונים, תוספי מזון, תרופות וכיוצא בזה המכס מבקש אישור. נחש ממי? משרד הבריאות. חברות השילוח גובות (לא זכור בדיוק ) 100 שקל או 100 דולר בעבור האישור הזה.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...