Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשש לבעייה במזגן - גולף 1999

bennnn
שימו לב! השרשור הזה בן 4628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם-אתמול והיום הבחנתי לאחר נסיעה ארוכה יחסית, בערך כחצי שעה-שעה כשהמזגן דולק- על טמפ 20-21 אם זה רלוונטי ,ועוצמת מאווררים 2-3- ,אחריי שאני מכבה אותו ממש יוצאים אדים כאלה שרואים מהפתחי איורור-אדים קרים כאלו-היום זה קרה לאחר נסיעה של שעה חזרה מירושליים למרכז, סגרתי את המזגן ןפשוט יצאו אדי קור קרים וגם ראו אותם כזה באוויר מהפתחי איורור.השאלה שלי האם זה דבר תקין? יש לי קלימטרוניק עם בקרת אקלים.תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן נורמאלי אדים ייוצרו כשמים מתאדים בחום לא בקור.

אני לא זוכר שמישהו דיווח על תופעה כזו אבל ננסה בכל זאת לעזור-

האם נעלם לך נוזל קירור?

האם הופעת האדים מפסיקה לאחר זמן מה מכיבוי המזגן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדקתי את מצב נוזל הקירור,אבל התופעה מפסיקה כ 3-5 דק אחריי כיבוי המזגן.פשוט זה אף פעם לא קרה.יכול להיות שזה קרה כי נסעתי נסיעה ממש ארוכה כשעה ומשהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה יש לך נזילת מים קטנה של נוזל קירור בתא המנוע אשר מתאדים כתוצאה ממגע עם חום המנוע ונשאבים על-ידי המפוח לתא הנוסעים.

בדוק את הפלאנג' של המים שאליו מתחבר חיישן טמפ' ועוד מספר צינורות.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...