Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף R לעומת גולף GTI, הפער מוצדק?

Discover
שימו לב! השרשור הזה בן 4600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי השבוע בסוכנות של פולקסווגן לקבל הצעת מחיר על GTI... על הדרך ראיתי שם את הגולף R החדשה, לקחתי גם פה הצעת מחיר.

מבחינה רשמית, יש פער של כ80 אלף שקל.

אם מוסיפים בGTI את החבילת איבזור פרימיום, שפחות או יותר מקרבת אותה לרמת האיבזור של הR, נשאר פער של כ50 אלף שקל.

ההבדלים העיקריים, לפחות אלו שאני שמתי לב אליהם, לR יש עוד ~45 כ"ס, את המערכת האלדקס (ד"א, מישהו יודע אם מדובר על אותה מערכת שיש בS3?), טורבו מוגדל ו... נראה לי שזהו?

אז השאלה הגדולה היא האם שווה להוסיף את ה50K האלו עבור הR? הרי החלפת טורבו צ'יפ קטן יעלו לי הרבה פחות מ50K ויביאו אותי לפחות לאותה רמת כוח של הR...

הגיגים ודעות יתקבלו בברכה.

(הS3 אינה אופציה כיוון ובעוד פחות משנה מגיע לארץ הדור החדש של הA3)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

השאלה האם הנעה כפולה שווה את ההפרש.

גם לr אתה יכול לשים ציפ ואז להגיע ל330 כ״ס שזה כבר 110 הבדל מהgti.

תעשה את השיקולים שלך, אם לי אישית היה את האקסטרה 50 היתי רוכש את הr.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כנראה אייצג פה את ההפך מהנ"ל.

גם אם יש לך כסף (וכנראה לא חסר לך אם אתה הולך על מכוניות שעולות 200K צפונה) אני לא חושב ש-50K זה מעט.

מי שיש לו כסף ברמות ש-50K לא מזיז לו, ככל הנראה לא ילך ויקנה גולף (או VW בכלל).

עניין הצ'יפ הוא הגיוני לדעתי. הם בונים הרבה פעמים על אנשים שאין להם לא ראש ולא הבנה טכנו' בעניין ולכן לא יפנו להרכבות צ'יפים כאלו ואחרים. במקרה שלך כשאתה עם ראש פתוח לעניין הזה - היתי הולך על זה בכיף. זה יעלה לך הרבה פחות וחוץ מעניין ההנעה הכפולה אמור להביא לתוצאות מאוד דומות עד זהות מבחינת ביצועים אז למה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שהיא מעולה וכו', אבל הביקורות אולי אומרות שהיא כדאית כלכלית והפער במחיר מצדיק את עצמו - בארה"ב/ אירופה.

אני חושב שפה כשמדובר בהפרש של פיקנטו (וזה אחרי שהוא מוסיף את חבילת הפרימום) - קצת מוגזם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי מוסיף את ההפרש.

גם לא הייתי לוקח את חבילת הפרימיום.

GTI 3 דלתות ידנית באיזור ה170-175K, חצי מחיר מה R.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GTI עם 3 דלתות וגיר ידני היה מה שכיוונתי אליו מלכתחילה (200K על הכביש).

אח"כ החלטתי שהפעם לא מתחשק לי לוותר על האיבזור ואני מתכוון להוסיף את החבילת פרימיום.

זה יוצא ערך 230K על הכביש.

בגלל שראיתי את הR בתצוגה התחלתי לחשוב עליה ואמרתי שאחרי החבילות איבזור וכו' הפער במחיר קטֶן ואולי שווה להוסיף אותו...

הבעיה כרגע זה שהם לא בדיוק מוכנים להביא את הR עם גיר ידני.. רק DSG. וזה קצת מבאס :\

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים של GTI 5 דלתות DSG,

אני רק יכול להגיד שדגם של 5 דלתות לא פרימיום הוא ה- VALUE FOR MONEY הכי טוב שניתן.

אתה צריך להוסיף עוד 30K על מה ? פנסי קסנון, חבילת עור, בקרת שיוט וחישוקים 18 ?

לכשעצמו תוספות לא זולות, אך לא נדרשות לרכב מסוג זה (מושבי עור ?)

חבל שאין תוספות קטנות ליום יום (הרי מי שקנה רכב זה נוסע איתו בשוטף) כמו בקרת שיוט, חיישני תאורה, חיישני גשם, חיישני רוורס, TPMS ?

אם חבילה של פרימיום היתה כוללת תוספות אלו, אין ספק שהייתי מתאמץ יותר ורוכש את הפרימיום.

אבל לפי דעתי לפרימיום אין הצדקה, לפחות לא למחיר זה.

אם אתה מוסיף עוד כ- 50K מהפרימיום קיבלת טורבו גדול יותר, הנעה 4X4 ג'אנטים שונים וזהו בסך הכל.

תוספות שוות אך לא שוות את ה- 50K.

עזוב הכל תן בימנית :lol::lol::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור,

200K על הכביש לגדם שלוש דל' ידני? אה?

לפני כשלושה חודשים אני קיבלתי הצעת מחיר על הדגם הנ"ל ב-187K על הכביש ויש שמועות שאפשר להוריד אותם עוד יותר מזה - כמו שאייל כתב.

אופר,

אם מה שחשוב לך זה בקרת שיוט, חיישני תאורה, חיישני גשם וחיישני רוורס אז למה לא לקחת לאון קופרה?

הם קיימים כסטנדרט ברכב שלי...

אבל לעיקרו של עניין,

מה שמעניין את פותח השרשור כנראה זה לא החיישנים אלא היוקרה. מושבי העור וכולי...

האם שווה לך להוסיף 50K על הנעה כפולה, זו כאמור השאלה שאתה צריך לשאול.

אחרת, קח 3 דל' ידני ותגיע לE&A או אחת מהסדנאות האחרות ותצא עם הספקים דומים מאוד לאלה של ה-R.

גיא

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח שאת הגולף R אפשר לעלות לאיזור 400 כ"ס גם כן,והיא תוריד את הכוח לכביש הרבה יותר טוב,בזכות ה4*4.

המנוע הוא אותו מנוע?אוו שיש הבדלים בבלוק,ובשאר המכלולים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדלים במכלולים.

זה מה שכתבתי, שגם בr אפשר לבצע עדכון ולהגיע ל330+ כ"ס וסביב ה45 קג"מ.

בכל אופן ההנעה הכפולה תשפר משמעותית את ההתנהגות והורדת הכוח לכביש.

כל אחד פה יכתוב לך מה דעתו בנושא.

אתה תעשה את השיקולים שלך!

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עסקנו ברכב חדש אני גם הייתי הולך על ה-R מאשר GTI שאני צריך "לשפץ"

הרכב יחודי יותר ביחס לGTI שכבר הופכת לשקופה מרוב אקסמפלרים והעובדה שיש כסאות בעיצוב שונה מכותונת המשבצות הנוראית של ה-GTI הבסיסית מהווה רק יתרון

אם לא מדובר בצורך של 5 דלתות אז אם כבר השירוקו R קוסמת לי בהרבה

נקודה למחשבה, אם אתה רוצה יחודיות, ביצועים ו250 כ"ס בלי העלות של ה-R, אז למה לא מגאן RS?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GTI עם 3 דלתות וגיר ידני היה מה שכיוונתי אליו מלכתחילה (200K על הכביש).

אח"כ החלטתי שהפעם לא מתחשק לי לוותר על האיבזור ואני מתכוון להוסיף את החבילת פרימיום.

זה יוצא ערך 230K על הכביש.

בגלל שראיתי את הR בתצוגה התחלתי לחשוב עליה ואמרתי שאחרי החבילות איבזור וכו' הפער במחיר קטֶן ואולי שווה להוסיף אותו...

הבעיה כרגע זה שהם לא בדיוק מוכנים להביא את הR עם גיר ידני.. רק DSG. וזה קצת מבאס :\

מה 200K על הכביש? יש לי הצעה מודפסת ל186K על הכביש, ואוף דה רקורד אפשר לגלח מזה לפחות עשירייה אם לא יותר.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, אוף דה רקורד? תחזור לסוכנות ותבקש הצעת מחיר ואני רוצה לראות שכתוב עליה פחות מ180.

זה שמישהו סיפר לך שהחבר של אחותו הוריד להם מהמחיר או קיבל תוספות ב10 אלף ואז קיזז את זה מהמחיר לא אומר שהמחיר הוא 175-180.

זה הכל תלוי ברגע נתון, אם יש להם בבונדד רכבים שעומדים כבר כמעט שנה הם יורידו כדי להפתר מהם, אם לא תשכח מזה.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...