Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ אזעקות

שימו לב! השרשור הזה בן 7243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני נוסע לחול רוצה להביא משם מערכת הזעקה טוה שתכלול:2 שלטים אם איתורן שהשלט מצפצף או משהו שיש פריצה, טווח טוב, ושהיו חישנים טובים בדלתות בבגש ובחלונות זה במחיר של עד 100$ בארה"ב לא חייב את כול ה100 אפשר פחות

עוד כמה שאלות:

-האם אני יצטרך להחליף את האזעקה המותקנת אצלי אחשיוו וכמה בערך עולה הוצאה של הישנה והתקנה של החדשה?

-האם המערכות הזעקה מתאימות לכל הרכבים(יונדאי אקסנט 96)?

-יש לי בעיה באזעקה הקימת אצלי כרגע(יונדאי אקסנט 96 אזעקה מקורית של הרכב כמובן)

ניסיתי לעשות משהו השארתי כפתור פתוח וניכנסתי לאוטו שפתחתי תאוטו(את הכפתור השארתי פתוח) לא הופעלה ההזעקה ורק שהכנסתי את המפתח לאומבוליזר היא פעלה

אז מה זה אומר יש לי בעיה באזעקה או שככה זה אמור להיות ?

תודה מראש לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה שככתי לצין שאת הכול טני יבטח אם עלות שנתית של 14% מהמערכת ו350 שקל השתתפות עצמית אבל אני עדין רוצה ללהוסיף לזה מערכת הזעק טובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אני נוסע לחול רוצה להביא משם מערכת הזעקה טוה שתכלול:2 שלטים אם איתורן שהשלט מצפצף או משהו שיש פריצה, טווח טוב, ושהיו חישנים טובים בדלתות בבגש ובחלונות זה במחיר של עד 100$ בארה"ב לא חייב את כול ה100 אפשר פחות

עוד כמה שאלות:

-האם אני יצטרך להחליף את האזעקה המותקנת אצלי אחשיוו וכמה בערך עולה הוצאה של הישנה והתקנה של החדשה?

-האם המערכות הזעקה מתאימות לכל הרכבים(יונדאי אקסנט 96)?

-יש לי בעיה באזעקה הקימת אצלי כרגע(יונדאי אקסנט 96 אזעקה מקורית של הרכב כמובן)

ניסיתי לעשות משהו השארתי כפתור פתוח וניכנסתי לאוטו שפתחתי תאוטו(את הכפתור השארתי פתוח) לא הופעלה ההזעקה ורק שהכנסתי את המפתח לאומבוליזר היא פעלה

אז מה זה אומר יש לי בעיה באזעקה או שככה זה אמור להיות ?

תודה מראש לכולם

כן תצטרך להחליף את האזעקה הקיימת ברכב ורצוי לעשות את זה כמו שצריך ז"א ממש להעלים כל זכר מהאזעקה הישנה ולשים את כל החיישנים והאביזרים חדש.

מערכות האזעקה מתאימות לכל סוגי הרכבים,מה שמשתנה בין רכב לרכב זה אביזרי הקצה לדוגמה מרימי חלונות ולפעמים צריך להוסיף מתאמים מיוחדים לנעילה מרכזית-לגבי אקסנט אין בעיות מיוחדות.

לגבי מחיר התקנה זה משתנה בין חנות לחנות וכמובן שיש הבדלי רמות בהתקנה (תתפלאו).

תעשה הבדלה בין איתוראן לבין שלטי ביפר-איתוראן זה מערכת איתור של הרכב שעובדת במקביל למוקד ושלטי ביפר זה שלטים (לפעמים עם מסך ולפעמים בלי) שנותנים קריאה ובחלק מהדגמים גם פירוט במידה ומשהו קורה ברכב-אני יוצא מנקודת הנחה שאתה מתכוון לביפר.

מערכת האזעקה שלך לא מקורית (מחברת יונדאי) אלא הותקנה בארץ ע"י מתקינים מורשים של יונדאי.

תנסה לעשות את אותה הבדיקה שוב אבל מה שכן תסגור את כל הדלתות,תפעיל את האזעקה תמתין דקה ואז תפתח את הדלת עם המפתח ללא ניטרול של האזעקה ותראה אם היא צופרת, מה שבטוח זה שסוללת הגיבוי של האזעקה שלך בטוח מתה כבל לפני כמה שנים טובות והחיישנים (נפח\שטח\זעזועים) כבר לא במיטבם-ואני יוצא מנקודת ההנחה שהם עדיין עובדים.

אני לא בטוח לגבי מחיר אבל אזעקת CRIME STOPPER היא חברת אזעקות אמריקאית מצויינת(יצא לי להתקין לא מעט מהם) ואפילו בקטנוע שלי שמתי אחת כזאת,אזעקה אמינה טווחים ארוכים מאוד,מלא פונקציות גם בדגמים הפשוטים שלהם.

http://www.crimestopper.com

תקפיד על התקנה טובה!!!!!!

"תחי מדינת ישראל- וכל הכבוד לצה"ל....."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בסוג האזעקה (מה היא מכילה),סוג הרכב(את נושא זה הבהרנו-אקסנט 96),אם צריך להוסיף לאזעקה עוד רכיבים(תקרא מה רשמתי לך בת'רד השני שפתחת באותו נושא :mad: ).

בכדי להשאיר את הפורום הזה נקי וישר לא אתן מחירים בפורום-סליחה,מה שכן תעשה סקר שוק גם לגבי מחיר וגם לגבי איכות.

"תחי מדינת ישראל- וכל הכבוד לצה"ל....."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמה אתם אומרים יעלה לי להוסיף רק שתי סירנות(אחתבתוך האוטו ואחת בבגג')

אבל אני מכוון כאלה חזקות, כאלה שמשמעיות תצלילים האלה שמחרישים תאוזנים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...