Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לגבי המפרט של עכבר Logitech VX Nano והיכן כדי לקנות

מיכו
שימו לב! השרשור הזה בן 4656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לרכוש עכבר למחשב נייד מסוג Logitech VX Nano

1. רציתי לדעת מבעלי ניסיון עם העכבר הזה האם יש לו גם כפתורים מתוכנתים הפועלים ע"י הזזת הגלילה ימינה או שמאלה? כי נראה שבאינטרנט יש בלגן לגבי זה או שרוב המשתמשים לא יודעים על קיומם של כפתורים אלו.

2. אני יכול לרכוש אותו בארץ ב- 215 ש"ח כולל אחריות ל- 3 שנים, או באיביי ב- 143 ש"ח וכנראה ללא אחריות (אני לא בטוח איך האחריות למוצר כזה באיביי מתממש אם בכלל), מה לדעתכם עדיף?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי עכבר כזה - למיטב זכרוני לא.

חסרון עצום נוסף של הגלגלת - היא לא משמשת ככפתור אמצעי, לחיצה עליה מעבירה בין המצבים של הגלגלת.

אישית - העכבר הזה ממש לא משהו , הוא טוב כי הוא קטן ובזה זה נגמר.

הוא לא נוח , עניין הגלגלת בו נוראי שאין בה לחיצה והוא לא זול , אלא אם כן אתה ממש חייב עכבר בכזה גודל - חפש אחד רגיל.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשאול למה כבודו מעוניין דווקא בעכבר כזה?

בקשר לקטע עם הכפתור האמצעי, יש לי עכברים של לוג'יטק (פחות משוכללים), ששם אין קטע כזה.

מה שכן, יש לי עכבר של מייקרוסופט (Wireless Mouse 5000 לצורך העניין), שמייקרוסופט משום מה החליטו שאם אתה מתקין את תוכנת הIntellipoint שלהם, הכפתור האמצעי משנה את תפקידו מכפתור אמצעי לFlip3D בויסטה/7.

מה שכן, באמצעות התוכנה אפשר גם לקבוע את תפקידם של הכפתורים, לכן החזרתי אותו לMiddle Click. בדוק אם בתוכנה של העכבר שלך אין אפשרות כזאת

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את ה- 5000 היה לי והוא היה טוב, עד שקניתי את Logitech V470 ואז הבנתי שה- 5000 הוא זבל (הכל יחסי).

אני מחפש עכבר חסכוני בסוללה מגיב מהר ועם כפתורים מתוכנתים.

קראתי הרבה השוואות בין ה- V470 ל- VX Nano והננו לוקח בצורה ברורה.

ליביו, אני מצרף ציטוט שמישהו רשם על הננו

"I don't know if you have programmed any buttons yet but something that works real nice is to take advantage of the push left and push right of the scroll wheel. Make that volume up and down. I really like that set up."

בנוסף בשבילי אין כל צורך בלחצן אמצעי שהוא הגלגלת ומקריאה באינטרנט רשמו שניתן לתכנן את הלחצן שמעל הגלגלת לשמש כלחצן אמצעי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי - הפסקתי עם העצלנות - הוצאתי אותו מהתיק - יש לו לחיצה לצדדים עם הגלגלת.

הננו עדיף בהרבה על ה470 אבל כמו שאמרתי - אלא אם אתה חייב עכבר מיני - תעבוד עם רגיל.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...