Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא בטוחים בהחלטה לפני רכישת שברולט מליבו 2008-2009

eilam
שימו לב! השרשור הזה בן 4645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם את השאלה אנסח בקצרה

החלטנו לקנות שברולט מליבו מהשנתוניים 2008 או 2009

אנחנו כבר המון שנים במוסכים של omi ויחסית מרוצים ולכן החלטנו לבחור גם הפעם בשברולט

הרכב אמור לשמש את אמי וגם אותי לכן צריכת הדלק חשובה והיא הגורם להיסוס של הקניה

בגלל שזה רכב אמריקאי עם מנוע 3500 צריכת הדלק גבוה ולכן אנחנו מתלבטים אם לקנות את הרכב או לעבור ולרדת בכלל משברולט ולקנות רכב אחר .

אמא שלי נוסעת כ 20-25 אלף קילומטר בשנה וגם אני הנהג במכונית כך שיהיו יותר קילומטרים.

בעיקרון אבא שלי רוצה מליבו בשביל אמא {אחת הסיבות שהיא מרצה באוניברסיטה אז היא רוצה רכב יחסית מרשים ולא קיה או יונדאי }.

הדבר העיקרי שאנחנו חוששים ממנו זה צריכת הדלק אחד החברים שלי נסע תקופה באחת מהחברה ואמר לי שהיא אוכלת לו 1 ל6{הוא לא נוסע כלכך רגוע אבל עדין }. למי שמכיר את הרכב כמה הוא בערך אוכל בנסיעה משולבת כמובן בממוצע אתם חושבים שאפשר להגיע איתו למשולבת בנסיעה רגוע 1ל10 או שאנחנו לא מציאותיים ??

חשוב לצין שקראתי באינטרנט המון המון על הרכב וגם בפורום קראתי את כל מה שכתוב על המכונית אבל עדין אשמח מאוד לעוד דעות .

ואם לא מאליבו אז אנחנו רוצים הונדה סיוויק בגלל שסבא שלי קנה חדש לפני 3 שנים והוא מאוד מרוצה וטוען על צריכת דלק משולבת של 1ל14-15 שזה ממש הבדל עצום מהמליבו . המטרה שלנו זה לא רק החיסכון בדלק אבל עדין ההבדל גדול מאוד .

מצטער על הניסוח הגרוע של השאלה כי יכולתי רק לישאול מה היא צריכת הדלק הממוצעת לשברולט מליבו

כמובן שאשמח לישמוע עוד דברים על הרכב

והתקציב הוא 80-90 אלף עם אפשרות לחריגה לא גדולה. ולא רוצים רכב מעל שנתון 2008-2009 באותו מחיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום

צריכת דלק זה מושג עמום משהו, לומר שהצריכה של רכב כלשהו X זה מאוד לא מדוייק, בד"כ. האם מדובר בצריכה עירונית או בינעירונית? משולבת? ואם משולבת אז כמה (כי זה יכול להיות קריטי במיוחד ברכבים האלו, מנסיון)? בקיצור אין תשובה אחת.

מה שכן אני יכול לומר לך שהרכב שלי למשל צורך 1/6.5-7 בעיר ו 1/12 מחוץ לעיר, (מדובר בצריכה בפועל עם מדידה מאוד מדוייקת במשאבה לאורך זמן, יש לי קובץ אקסל עם מעקב מאז שקניתי את הרכב לפני 10 וחצי חודשים). הרכב שלי שוקל בערך כמו המאליבו, ועם מנוע פחות מודרני, הגיר דומה אם אינני טועה (4 הילוכים). מניחוש שלי וממה שהבנתי מאנשים שמחזיקים מאליבו בשנתונים האלו ומהדגם הקודם הצריכה העירונית היא בסביבות 1/7.5 ומחוץ לעיר משהו כמו 1/12.5-13, קצת יותר טוב מהאימפלה, ככל הנראה בגלל המנוע המודרני יותר. כמובן שהצריכה בעירונית תלויה מאוד באופי הנהיגה, אלו לא רכבים להשתולל איתם גז-ברקס כמו מאזדה, מי שעושה את זה לא רק שהוא סתם שורף דלק הוא גם סובל מהנסיעה כי הרכבים האלו נועדו לשיוט נינוח ולא לנהיגה עצבנית.

מה שכן יש לי בשבילך רעיון בכלל מעולה, אני עומד עוד פחות משבוע להסב את הרכב לגז וזאת אחרי שעשיתי מחקר רציני בנושא והבנתי שאמריקאיות וגז הולכות טוב מאוד יחד. כדי לסבר את האוזן הבן אדם שאצלו אני מתקין בע"ה מחזיק מאליבו מהדגם הזה בדיוק מוסבת לגז. זה יעלה סביב ה 10K ש"ח אבל לאורך זמן יהיה שווה את ההשקעה, ואם אתם נשארים עם אמריקאיות גם בהמשך אז תמיד אפשרי להעביר את המערכת לרכב הבא במחיר של פירוק והרכבה.

חוץ מזה באופן כללי ממה שאני יודע הרכב מומלץ מאוד, אמנם המאליבו קצת יותר אירופאית וקצת פחות אמריקאית מסורתית אבל עדיין יש לה את היתרונות של המאפיינים האמריקאיים מול המתחרות (נוחות למשל ונסיעה של מנוע V6 אמריקאי).

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בשביל לסבר את האוזן המאליבו צורכת בדיוק אותו דבר כמו מנועי 2.0 של רכבי מנהלים רגילים כגון מאזדה 6, פורד מונדיאו, סובארו B, הונדה אקורד וכ'ו ככה שאין מה לחשוש מ"המנוע הגדול" הוא מאוד חזק אבל צורך כמו אותם רכבים שכתבתי לך חוץ מזה שהמאליבו נותן את התמורה הטובה עם זה בכוח מנוע או במרווח והכי חשוב הוא אוטו אמין.

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

צריכת דלק זה מושג עמום משהו, לומר שהצריכה של רכב כלשהו X זה מאוד לא מדוייק, בד"כ. האם מדובר בצריכה עירונית או בינעירונית? משולבת? ואם משולבת אז כמה (כי זה יכול להיות קריטי במיוחד ברכבים האלו, מנסיון)? בקיצור אין תשובה אחת.

מה שכן אני יכול לומר לך שהרכב שלי למשל צורך 1/6.5-7 בעיר ו 1/12 מחוץ לעיר, (מדובר בצריכה בפועל עם מדידה מאוד מדוייקת במשאבה לאורך זמן, יש לי קובץ אקסל עם מעקב מאז שקניתי את הרכב לפני 10 וחצי חודשים). הרכב שלי שוקל בערך כמו המאליבו, ועם מנוע פחות מודרני, הגיר דומה אם אינני טועה (4 הילוכים). מניחוש שלי וממה שהבנתי מאנשים שמחזיקים מאליבו בשנתונים האלו ומהדגם הקודם הצריכה העירונית היא בסביבות 1/7.5 ומחוץ לעיר משהו כמו 1/12.5-13, קצת יותר טוב מהאימפלה, ככל הנראה בגלל המנוע המודרני יותר. כמובן שהצריכה בעירונית תלויה מאוד באופי הנהיגה, אלו לא רכבים להשתולל איתם גז-ברקס כמו מאזדה, מי שעושה את זה לא רק שהוא סתם שורף דלק הוא גם סובל מהנסיעה כי הרכבים האלו נועדו לשיוט נינוח ולא לנהיגה עצבנית.

מה שכן יש לי בשבילך רעיון בכלל מעולה, אני עומד עוד פחות משבוע להסב את הרכב לגז וזאת אחרי שעשיתי מחקר רציני בנושא והבנתי שאמריקאיות וגז הולכות טוב מאוד יחד. כדי לסבר את האוזן הבן אדם שאצלו אני מתקין בע"ה מחזיק מאליבו מהדגם הזה בדיוק מוסבת לגז. זה יעלה סביב ה 10K ש"ח אבל לאורך זמן יהיה שווה את ההשקעה, ואם אתם נשארים עם אמריקאיות גם בהמשך אז תמיד אפשרי להעביר את המערכת לרכב הבא במחיר של פירוק והרכבה.

חוץ מזה באופן כללי ממה שאני יודע הרכב מומלץ מאוד, אמנם המאליבו קצת יותר אירופאית וקצת פחות אמריקאית מסורתית אבל עדיין יש לה את היתרונות של המאפיינים האמריקאיים מול המתחרות (נוחות למשל ונסיעה של מנוע V6 אמריקאי).

אני יודע שאי אפשר ממש להגדיר צריכת דלק .

ולגבי המערכת של הגז אני יודע שזה חוסך אבל אנחנו מאוד נגד העינין של הגז בגלל שאסור להחנות במקומות סגורים והרכב יהיה הרבה בקניונים וכאלה .גם בגלל שאין באזור שלנו תחנות של גז באותו כמות כמו שיש תחנות דלק {אם בכלל יש הצלנו גז } .

1 ל13 לבין עירוני היא צריכה יחסית טובה חשבתי שהרכב אוכל יותר .

לילה טוב ותודה רבה על התגובה <:>

רק בשביל לסבר את האוזן המאליבו צורכת בדיוק אותו דבר כמו מנועי 2.0 של רכבי מנהלים רגילים כגון מאזדה 6, פורד מונדיאו, סובארו B, הונדה אקורד וכ'ו ככה שאין מה לחשוש מ"המנוע הגדול" הוא מאוד חזק אבל צורך כמו אותם רכבים שכתבתי לך חוץ מזה שהמאליבו נותן את התמורה הטובה עם זה בכוח מנוע או במרווח והכי חשוב הוא אוטו אמין.

נושא האמינות משחק תפקיד מאוד חשוב וזה עוד סיבה לרצון לקנות מאליבו .

השאלה היא כמה אנחנו באמת צריכים את המרווח כי רוב הנסיעות הם של אמא שלי לבד לעבודה שלה או שלי לחברים אולי יהיה עם 2 חברים בגלל הנהג חדש . אולי אנחנו סתם לוקחים על עצמנו רכב גדול מדי {צריכת הדלק עדין מטרידה אותי } ואולי עדיף רכב טיפה קטן יותר ויותר חסכוני אני לא מדבר על מיני או סופר מיני אני מדבר על משפחתית + . אולי עדיף לרדת מהמליבו ולא לקנות רכב מנהלים בגלל שאת הנסיעות המשפחתיות אנו עושים עם הרכב של אבא שהוא דלקן מהעבודה

לילה טוב ותודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את המליבו הזו כבר 3 שנים מליסינג.

האוטו שותה דלק בלי הכרה.

רוב הנסיעות בין 2 ערים במרכז.

מגיע לעיתים ל 1:6

למי שקונה את הרכב צריך להיות מודע לזה שהאוטו שתיין רציני !

אמנם אוטו כייפי וחזק, אבל שתיין.

מחליף עכשיו למליבו חדשה בצער רב, בגלל המנוע החדש שהוא 2.4 ולא 3.5 :(

עוד שנה וקצת תגיע לארץ המליבו החדשה, אז קחו את זה בחשבון מבחינת מחיר הרכב בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לנו מאליבו כזו (מודל 2005) והוחלפה בחדשה עם אותו המנוע.

עם רגל עדינה על הגז היא מאוד חסכונית (כמו משפחתית 1.6 ליטר), אמינה ונוחה. המינוס שלה הוא דווקא האבזור המוזר. ברכב כזה אין אפילו ידית אחיזה בתקרה לנוסע ליד הנהג שלא לדבר על חיישני גשם או בקרת אקלים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו שותה דלק בלי הכרה.

עוד שנה וקצת תגיע לארץ המליבו החדשה, אז קחו את זה בחשבון מבחינת מחיר הרכב בעתיד.

הגיוני לגמריי, רכב ליסינג עם מנוע 3.5 יעשה 1/6 ממוצע, ברור, הרי אתה לא משלם דלק. :lol:

אני בטוח שכל השברולט קרוז ליסינג האלו שנוסעים קבוע 140-150 על כביש 6 גם עושים 1/7 ממוצע.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לחברי הקרובים מאליבו שנת 2006 היא צורכת קצת פחות מהסובארו B3 (לא B4!!!) של השכן בבדיקה ארוכת טווח של חצי שנה,

לפני כמה חודשים הם הוסיפו עליה מערכת גז וכרגע עלות הנסיעה שלהם עומדת על 37 ש"ח ל100 קילומטר

שוב המאליבו בהנפת רגל ימין יכולה להגיע ל5000 טורים פלוס ברעש משגע והנפת מכסה מנוע מרשימה

אבל היא גם מתקדמת קרוב למהירות האור באותו רגע, הדריפט בוקס הראה עם גיר אוטומאט ונהג חדש (בנו של בעל הרכב)

תאוצה מרשימה של 8.7 0-100 ושוב לאחר כ-3 שנים ו70 אלף קילומטר.

התקנת רפידות קרמיות של רייבסטוס תרמה לבלימה מרשימה מאוד ובעצם הצילה לי את הישבן כשהתלהבתי יותר מדי מהתאוצה

ולא מצאתי את הרכב שעקפתי במראה עד לרגע שהיה כמעט מאוחר מדי מה גם שנכנסתי לכיכר בכ-50 קמ"ש פלוס והיא

אפילו לא רכנה לצד, לא מצמצה לכיווני אפילו בנורית הESP...

הרכב הזה פשוט מרשים בצורה מדהימה ומערכת הסאונד הסטנדרטית מספקת איכות מופתית, והפלסטיקה מאוד קשיחה,

ונוחות הנסיעה מעל לכל דבר שתוכל לרכוש באותו הסכום.

והבנתי שמאליבו החדשות אף חסכוניות ודינאמיות יותר כך שאני רק יכול לאחל המון מזל טוב ותתחדשו!

בברכה

מכונאי שובב ואוהב רכב מושבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקטע לקנות רכב בשביל "שופוני" אני לא מבין. עוד למישהי שהיא מרצה באוניברסיטה? אז מה? זה לא שהיא איזה שחקנית הוליווד שרוצה שיסתכלו עליה. דווקא לדעתי ההפך - אם קונים רכב שמוציא עיניים זה סתם יותר מפחיד (שלא ישרטו, שלא יגנבו) לך תדע היום עם כל ה"פותחי עיניים" שיש.

היא אישה - קנו לה רכב מיני חמוד.

ולא אני לא נגד נשים ורכבים גדולים פשוט רוב הנשים שאני מכיר מעדיפות רכב קטן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו שותה דלק בלי הכרה.

1ל 6 זה כבר רצחני במחירי הדלק של היום ? אתה מדבר על נסיעה עם רגל כבדה על הגז נכון ?

היתה לנו מאליבו כזו (מודל 2005) והוחלפה בחדשה עם אותו המנוע.

עם רגל עדינה על הגז היא מאוד חסכונית (כמו משפחתית 1.6 ליטר), אמינה ונוחה. המינוס שלה הוא דווקא האבזור המוזר. ברכב כזה אין אפילו ידית אחיזה בתקרה לנוסע ליד הנהג שלא לדבר על חיישני גשם או בקרת אקלים.

אתה מדבר על החדשה שהיא חסכונית או על הקודמת? כי הבנתי שהקודמת היתה יותר חסכונית מהחדשה

יש לחברי הקרובים מאליבו שנת 2006 היא צורכת קצת פחות מהסובארו B3 (לא B4!!!) של השכן בבדיקה ארוכת טווח של חצי שנה,

לפני כמה חודשים הם הוסיפו עליה מערכת גז וכרגע עלות הנסיעה שלהם עומדת על 37 ש"ח ל100 קילומטר

שוב המאליבו בהנפת רגל ימין יכולה להגיע ל5000 טורים פלוס ברעש משגע והנפת מכסה מנוע מרשימה

אבל היא גם מתקדמת קרוב למהירות האור באותו רגע, הדריפט בוקס הראה עם גיר אוטומאט ונהג חדש (בנו של בעל הרכב)

תאוצה מרשימה של 8.7 0-100 ושוב לאחר כ-3 שנים ו70 אלף קילומטר.

התקנת רפידות קרמיות של רייבסטוס תרמה לבלימה מרשימה מאוד ובעצם הצילה לי את הישבן כשהתלהבתי יותר מדי מהתאוצה

ולא מצאתי את הרכב שעקפתי במראה עד לרגע שהיה כמעט מאוחר מדי מה גם שנכנסתי לכיכר בכ-50 קמ"ש פלוס והיא

אפילו לא רכנה לצד, לא מצמצה לכיווני אפילו בנורית הESP...

הרכב הזה פשוט מרשים בצורה מדהימה ומערכת הסאונד הסטנדרטית מספקת איכות מופתית, והפלסטיקה מאוד קשיחה,

ונוחות הנסיעה מעל לכל דבר שתוכל לרכוש באותו הסכום.

והבנתי שמאליבו החדשות אף חסכוניות ודינאמיות יותר כך שאני רק יכול לאחל המון מזל טוב ותתחדשו!

בברכה

דווקא אני הבנתי שהמליבו החדשה יותר זוללת מהמליבו הישנה בהפרש גדול

מה הקטע לקנות רכב בשביל "שופוני" אני לא מבין. עוד למישהי שהיא מרצה באוניברסיטה? אז מה? זה לא שהיא איזה שחקנית הוליווד שרוצה שיסתכלו עליה. דווקא לדעתי ההפך - אם קונים רכב שמוציא עיניים זה סתם יותר מפחיד (שלא ישרטו, שלא יגנבו) לך תדע היום עם כל ה"פותחי עיניים" שיש.

היא אישה - קנו לה רכב מיני חמוד.

ולא אני לא נגד נשים ורכבים גדולים פשוט רוב הנשים שאני מכיר מעדיפות רכב קטן

מה הקשר בשביל שופוני זה לא בשביל שופוני אנחנו לא רוצים לקנות איזה קאדילאק cts כולה רוצים לקנות רכב מנהלים במקום רכב משפחתי אני בטוח שמליבו לא נחשב כרכב שמוציא עיניים . ואנחנו לא רוצים אוטו סופר מיני או משפחתית רגילה כי אין לנו טעם במכונית כזאות במיוחד בגלל שגם אני אצתרך לינסוע על המכונית כי לאבא שלי לא מאשרים מהעבודה ביטח לי על הרכב חברה .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אני הבנתי שהמליבו החדשה יותר זוללת מהמליבו הישנה בהפרש גדול

עזוב סיפורים, תקרא כאן, מאליבו 2007:

http://www.edmunds.com/chevrolet/malibu/2007/

21/31 - MPG בערך 8.93/13.18 עירוני\בינעירוני

מאליבו 2009:

http://www.edmunds.com/chevrolet/malibu/2009/?sub=sedan&ps=used

22/30- MPG בערך 9.35/12.75 עירוני\בינעירוני

הנתונים של רכבים אמריקאיים באופן כללי ובאתר הזה באופן ספציפי עומדים פחות או יותר קרוב למציאות (בניגוד למדע בדיוני של צריכת דלק שמופיע בפרוספקטים של רכבים יפניים או אירופאים) ככה שהמספרים האמיתיים לא שונים בהרבה, נניח שתוריד מהמספרים האלו קצת אופטימיות (זהירה אני חושב שהנתונים שם מתייחסים לדגם ה 2.4 אבל ה 3.5 יהיה רק קצת יותר בזבזני בדלק) תגיע בערך למה שכתבתי לך למעלה: 7.5/12.5 עירוני\בינעירוני

סיפורים של 1/6 זה למי שנוהג במאליבו כאילו זו מאזדה 3 ליסינג.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נושא האמינות משחק תפקיד מאוד חשוב וזה עוד סיבה לרצון לקנות מאליבו .

השאלה היא כמה אנחנו באמת צריכים את המרווח כי רוב הנסיעות הם של אמא שלי לבד לעבודה שלה או שלי לחברים אולי יהיה עם 2 חברים בגלל הנהג חדש . אולי אנחנו סתם לוקחים על עצמנו רכב גדול מדי {צריכת הדלק עדין מטרידה אותי } ואולי עדיף רכב טיפה קטן יותר ויותר חסכוני אני לא מדבר על מיני או סופר מיני אני מדבר על משפחתית + . אולי עדיף לרדת מהמליבו ולא לקנות רכב מנהלים בגלל שאת הנסיעות המשפחתיות אנו עושים עם הרכב של אבא שהוא דלקן מהעבודה

לילה טוב ותודה

שאלה אליך הדרישה של חיסכון בדלק זה ממך או מההורים כי אם זה ממך אז אתה אמור לשלם על הדלק? או ההורים? זה לא אמור להפריע לך ושלא נדבר על להגיע למצב של להטריד אותך... בטח ובטח כאשר ההורים שלך משלמים, אז רק נסכם כמו שכבר ציינתי לך אין רכבים חסכוניים יש נהגים חסכוניים הכול תלוי באופן הנהיגה תנהג באגרסיביות הרכב ישתה בצורה חולנית וזה תקף לכל אוטו תנהג בצורה נורמאלית הרכב יראה לך חסכוני כמובן לנפח של 3.5 חוץ מזה אתה נהג חדש? אם כן, כשאחד החברים ינסה לעשות איתך פתיחה הוא לא יבין למה הוא מקבל ממך רכבת... בהצלחה

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החדשה קצת פחות חסכונית (אותו המנוע והגיר. לא ה 2.4) אבל הבעייה העיקרית של החדשה זה רדיוס סיבוב של סמיטריילר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון אבא שלי רוצה מליבו בשביל אמא {אחת הסיבות שהיא מרצה באוניברסיטה אז היא רוצה רכב יחסית מרשים ולא קיה או יונדאי }.

היא מרצה מתוך האוטו?

שיהיה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא מרצה מתוך האוטו?

קצת מוזר לקרוא הערות כאלו, חצי מדינה פה נוהגת בג'יפים זוללי דלק ומלאי פוזה (ותו לא!) אז לבוא בטענות למישהו על שברולט מאליבו זה קצת מוגזם לא? מה גם שכן יש את הקטע של נוחות נסיעה ונוחות נהיגה והקטע של לעלות כל פעם על רכב אמיתי ולא על פחון (וכן גם מאזדה 3 2012 יכולה להחשב פחון ליד רכבים אמריקאיים מהעשור הקודם, מי שלא ניסה לא יודע...), אם לבן אדם יש כסף ובא לו להנות מהפאר ונוחות הנסיעה אז זה לא קשור רק ל"פוזה" נטו. לא מדובר פה באיזה ילדון שמחפש וולוו S-80 שנת 2002 רק כדי להרשים את העולם...

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...