Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעת סיבוב הסוויצ' הרדיו דיסק (Premier CD446USB) נכבה חלקית ונדלק -כולל סירטון להמחשה.

TAsraf
שימו לב! השרשור הזה בן 4649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז כחלק ממסע הפרפקציוניזם שלי הגיע הזמן להבין למה לעזאל הרדיו דיסק מתאפס בכל פעם שאני משנה מצבים בסוויצ' מACC 1 ל ACC 2 (לפני הנעה).

אני התקנתי את הרדיו דיסק בעצמי (תהליך מאוד מאוד קל יש לציין למי שמתמצא קצת בחשמל [ממש קצת])

החוטים שהגיעו עם הרדיו דיסק חוברו ככה :

האדום חובר לפלוס אחרי סוויצ',

השחור חובר למינוס משמע אדמה,

הכחול לא חובר לשום מקום כי המגבר נדלק דרך המצת

והצהוב חובר לפלוס הקבוע שעובד גם שהסוויצ' מכובה (זה שומר את הזכרון של המכשיר פועל כל הזמן, משמע מתח נמוך).

זה סירטון של הבעיה בפעולה, סליחה על הבלאגן ברכב הוא דיי מוזנח לאחרונה :roll:

http://www.youtube.com/watch?v=efDVajXYJYg דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

אגב הטרטור הזה שאני משנה למצב לפני הנעה זה המשאבת דלק שהשכירו להתקין לי בול על הקיר אש וזה כמו ויברטור שדופק שם בלי הפסקה...

תודה!

בס"ד

זה אחד החלומות שלי מאזדה 6, כי הוא גם אמין, יפה ממש (על גבול הפוזה אם לא עבר אותו) וגם יש לו כוח לא חסר..
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אז עכשיו חבר אמר לי שזה בכל המכוניות,

זה ממש נאחס המצב הזה! אני לא רוצה לחבר פלוס קבוע כי אני יודע שאני אשכח את הרדיו דיסק דלוק מתשיהוא.

האם אפשר ליצור איזה RELAY שיאגור את החשמל לכמה שניות וככה זה לא יכבה את הרדיו דיסק וישאיר אותו דלוק?

או אפילו לחבר את הפלוס אחרי הסוויצ' למצת? האם גם המצת מושפע מאותו הסיבוב סוויצ'?

בס"ד

זה אחד החלומות שלי מאזדה 6, כי הוא גם אמין, יפה ממש (על גבול הפוזה אם לא עבר אותו) וגם יש לו כוח לא חסר..
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אני לא מכיר את פעולת המכשיר

יכול להיות שזה מה שהמכשיר יודע לעשות כשאתה משחק עם המפתח במצב MP או USB

אני מניח שזה לא קורה אם תעמוד על מצב טיונר ששם המכשיר יחזור לאותה תחנה שניגנה לפני המשחק במפתח הרכב

כנראה שזה המכשיר ישנם המון מכשירים סיניים שכך הם עובדים (להזכירך בחיפושיך אחר מכשיר ראש רכשת את המכשיר הזה מתוך מחשבה שהוא פיוניר אז הנה הוכחת ההבדל בין מותג מדבקה למותג על)

מה שכן אני ממליץ בחום להפסיק עם הנסיונות למצוא מתחים בכל מיני מקומות אחרים ברכב

היצרן ידע בדיוק מה הם הצרכים שהוא צריך לספק לטובת מכשיר הרדיו ומומלץ לעבוד דרך אותם חוטים ואותו מרכב שהיצרן סיפק

אני גם לא אהבתי את זה שחיברת רימוט הדלקה דרך המצית וממליץ לך להשקיע עוד שתי דקות ולחבר רימוט הדלקה בכחול הרגיל ברדיו

בהצלחה

דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה לחבר את הרימוט למצת, אם תמצא לי בעיה אני בהחלט יעביר אותו אל החוט של הרדיו דיסק.

חוץ מזה, החוט הכחול של הרדיו דיסק לא הצליח בכלל להדליק את המגבר וזו הסיבה שחיברתי אותו למצת,

מי כמוך יודע שזה אמור להיות סה"כ מתח נמוך שיתן את הפקודה להדליק.

מה דעתך לגבי משהו שיעכב את המתח למס' שניות? משמע יאגור בתוכו מתח כל הזמן ואז שהוא יפסיק לקבל מתח הוא יפרוק אותו לרדיו דיסק וככה בעצם הרדיו דיסק לא ישים לב שמשהו השתנה שם?

בס"ד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...