Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצעה להחלפה על מיצובישי אאוטלנדר 06.

shs188
שימו לב! השרשור הזה בן 4676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם,

יש ברשותי אאודי A8L קוואטרו מודל 2000 בנפח 4.2 וקיבלתי הצעה להחלפה על מיצובישי אאוטלנדר מודל 2006 יד 2 שעשה 68,000 ק"מ. אין פרטים נוספים על נפח מנוע אם הוא 2,400 אוטו' או 2,000 רגיל.

אני מהרכב שלי מרוצה טפו טפו טפו בלי עין הרע והיא לא זוללת דלק כמו שאתם חושבים, היא צורכת אפילו פחות מיונדאי בנפח 3,000 שהיתה לי.

אני את האאוטלנדר לא מכיר כלל.

אין לי שמץ של מושג על הרכב.

אני רק יודע שהן זוללי דלק, מאבדי ערך בקצב כמו הרכב שלי, נדירים על הכביש(במודלים הללו), והמונח רכב שטח מתאים יותר לאוגר מאשר לרכב הזה.

מה שרציתי לשאול, זה אם יש למישהו מושג אודות הסחירות של הרכב, האמינות, מחלות ילדות ואם בכלל כדאי לי להיכנס לשם, או שאני עוד אתגעגע למוסכי רשת צ'מפיון?

001wry.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינינו, יש לך סיכוי יותר טוב למכור אאוטלנדר בשוק יד 2 של היום מאשר אאודי עם מנוע 4.2 ומחירי הדלק של היום :lol:.

אישית? אם אתה לא מחפש נטו להעיף את הרכב, לא הייתי עושה את ההחלפה הזאת אלא אם כן להחזיק את הAUDI זה לא כלכלי בשבילך ואין לך את היכולת, לא הייתי מוותר על הפינוק והיכולות שהיא מציעה בשביל רכב שירגיש לך הרבה הרבה פחות מהאאודי.

אם הייתי הולך על אאוטלנדר זה אך ורק מהדור החדש שנראית פצצה.

מקווה שתגיע להחלטה שתהיה מרוצה ממנה בסופו של דבר,שבוע טוב.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שנוסע איתנו בשטח בעל אאוטלנדר מודל 07 טוען שהרכב אמין ואין לו תקלות מיוחדות,

הוא הגביה את הרכב ולשטח בינוני קל הוא נכנס בזהירות מרובה.

אני אישית לא בטוח שהייתי נכנס איתו לשטח,

הפלסטיקים שלו לא משהו בלשון עדינה,

הרכב בעל מנוע אטמוספרי חסכוני יותר מהדגם המוגדש [משום מה.]

מבחינת גובה הרכב לא גבוה במיוחד ודי מרגיש כמו סטיישן על סטרואידים.

מבחינת ביטוח אני מאמין שהוא יהיה יותר זול מהאאודי [לי הציעו ביטוח מקיף כשהתעניינתי משהו בסביבות ה 3900].

לידיעתך.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, קודם כל תודה! :-)

האמת שאני מעוניין באאוטלנדר יותר בשביל למכור אותה מאשר להחזיק אותה. שוב, אלא אם כן היא תשתלם לי.

אל תבינו לא נכון, זה לא שאני סובל עם האאודי ותודה לאל, אני מצליח להחזיק אותה יפה. (בנתיים... :? כל עוד אין תקלות רציניות כגון מנוע/גיר בלי עין הרע).

העניין הוא שקניתי אותה עם קילומטר נמוך יחסית, לפני חצי שנה עם 100 אלף ק"מ בלבד!

ואני מרביץ עליה קילומטרים בהנאה מרובה, 18 אלף ק"מ בחצי שנה. כי רוב רובן של הנסיעות שלי הן לעבודה שנמצאת מחוץ לעיר.

הבעיה היא שאני לא מעוניין להפוך את הרכב המיוחד הזה לבעל קילומטרג' של מונית. פשוט כואב הלב.

כבר חשבתי לקנות איזו טרנטה חסכונית עד 4 אלף ש"ח כמו אונו ואפילו לא לחדש לה את הטסט, רק לזרוק אותה.

אני בהחלט מפחד מהירהורי חרטה במקרה של מכירה... תודה על העצה.:|

נ.ב.

תאמין לי אם אספר לך שאני משלם ביטוח בסך של 3,600 ש"ח?

אמנם לא מדובר בסוזוקי סוויפט, אבל היא חסכונית יחסית למתחרותיה באותה קטגוריה באופן חריג ומפתיע לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי? לא היתי מחליף את האאודי שלך בלי שום קשר לאאוטלנדר המוצע. אם יש לך רכב שאתה מרוצה ממנו, אתה יכול להחזיק אותו כלכלית בלי לוותר על קניית אוכל וכו' - תשאר איתו. במקרה שלך מדובר על רכב מפנק מאוד (אמור להיות לפחות) + חזק, ככה שממש לא היתי ממהר להחליף אותו. בטח שלא באאוטלנדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי? לא היתי מחליף את האאודי שלך בלי שום קשר לאאוטלנדר המוצע. אם יש לך רכב שאתה מרוצה ממנו, אתה יכול להחזיק אותו כלכלית בלי לוותר על קניית אוכל וכו' - תשאר איתו. במקרה שלך מדובר על רכב מפנק מאוד (אמור להיות לפחות) + חזק, ככה שממש לא היתי ממהר להחליף אותו. בטח שלא באאוטלנדר

תודה, זה בהחלט עוזר לי לגבש דעה בעניין.:mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...