Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עיצוב כרטיס ביקור- היכן ניתן לקבל יעוץ מקצועי?

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 4639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אני רוצה לעצב כרטיס ביקור חדש, ומחפש מקום שמתמחה בעיצוב, מקום שיוכל להנחות אותי איך מומלץ לי לעצב, מה יהפוך את המראה ליותר קלאסי ומה ימשוך את קהל היעד שאני רוצה.

כמובן מחפש מקום שמנוסה בעיצוב כרטיסי ביקור, ולא בית דפוס שמתמחה בהדפסה ובין היתר עושה כרטיסי ביקור- חשוב לי למצוא מישהו שרואה המון סוגים של כרטיסי יום יום ויכול לייעץ לי מנסיונו האישי.

אשמח לשמוע הצעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

אני רוצה לעצב כרטיס ביקור חדש, ומחפש מקום שמתמחה בעיצוב, מקום שיוכל להנחות אותי איך מומלץ לי לעצב, מה יהפוך את המראה ליותר קלאסי ומה ימשוך את קהל היעד שאני רוצה.

כמובן מחפש מקום שמנוסה בעיצוב כרטיסי ביקור, ולא בית דפוס שמתמחה בהדפסה ובין היתר עושה כרטיסי ביקור- חשוב לי למצוא מישהו שרואה המון סוגים של כרטיסי יום יום ויכול לייעץ לי מנסיונו האישי.

אשמח לשמוע הצעות.

סטודיו לעיצוב גראפי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרטיס ביקור? ב-2011?

באמת, זאת שאלה רצינית: לא חבל על הכסף?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהמעצבים הגרפיים חושבים שהם מבצעים יצירת אומנות ולכן כרטיס ביקור שלהם אכן יוצא ונראה לפעמים יפה מאוד אבל הוא לא קריא בפרטיו ולא תמיד בולט במהות העסק.

לא לשכוח שבסופו של דבר כרטיס הביקור הוא כעין שלט מוקטן.

רצוי מאוד שהוא יהיה בצבעים נעימים לעיין ולא בערבוביית צבעים שבתוכה הכיתוב (טקסט) נעלם.

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במיוחד אם המטרה היא עסקית / לכנסים מחוץ לארץ.

קצת מפתיע אותי, אבל נו.

באופן אישי הייתי מעתיק אחד לאחד עיצוב של כרטיס קיים שנראה מוצלח,

לפי כלל הברזל של סטרווינסקי:

don't imitate, steal

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרטיס ביקור? ב-2011?

כשבא אלייך לקוח באמצע אירוע לבקש כרטיס ביקור, מה תעשה? תכתיב לו את הפייסבוק שלך או את הטלפון שלך שיקבל פרטים ?

אני חושב שקצת יותר מקצועי להוציא כרטיס ביקור.

בכל מה שקשור לסצינת האירועים וחיי הלילה לא רק שכרטיס ביקור זה חובה, אנשים מחלקים מאות כרטיסי ביקור בערב. (80% מהם סתם מפוזרים, אבל עובדה שזה עושה את העבודה)

אני סך הכל צריך מקום שיש לו נסיון בעיצוב כרטיסי ביקור, שיוכל להנחות אותי מה נכון ומה לא נכון לרשום ולהבליט מבחינה שיווקית.

מבחינת צבעים אני כמעט נעול על רקע שחור וכיתוב כסוף.

אבל שוב, מה שקריטי פה זה מה בדיוק רשום על הכרטיס ומה בולט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור עוסק בתחום (סטודיו לאנימציה, ומעצב).

הדברים הבולטים שצריך לשים בכרטיס מתחלקים לשני חלקים:

1. פרטי חברה: שם החברה + לוגו + סלוגן + אתר.

2. פרטים אישיים: שם מלא, תפקיד, פרטי יצירת קשר (טלפון, סלולרי, מייל).

אופציונלי: פייסבוק, Linkedin וכד' (לדעתי לא ממש חובה, אלא אם אתה איש שיווק במדיה חברתית או משהו דומה)

מבחינת העיצוב, חשוב להבין שהמסר שהכרטיס אמור להעביר הוא: אנחנו מקצועיים בתחום א', ב', או ג'.

ולכן צריך לעצב בהתאם לתחום שלך (מעצבים, בוני אתרים וכד' - יקפידו יותר על העיצוב, כי הם נבחנים עליו. רואי חשבון פחות יקפידו על עיצוב כי הוא פחות רלוונטי לתחום שלהם)

עוד דבר על עיצוב - עיצוב יוקרתי אמור להיות כחלק ממיתוג שלם, זה משדר ללקוחות "אנחנו יוקרתיים = יקרים, מקצועיים וכד"

עיצוב פשוט יעיד על מחירים ויחס עממי יותר...

אבל שוב, נורא קשה על רגל אחת להסביר את עולם העיצוב (לא מדע טילים, אבל עדיין :))

אם אתה מעוניין לראות דוגמאות לכרטיסי ביקור מקצועיים, יפים, מדוייקים (חלקם מופרעים), אתה מוזמן להציץ פה:

http://creattica.com/show/Inspiration/popular-this-year

לדעתי, אם בעברך לא היית מעצב, יהיה לך קצת קשה להגיע לכרטיס אולטימטיבי... אבל תמיד אפשר לנסות.

אגב, מה התחום שלך? (שאתה מכוון עם הכרטיס)

שיהיה בכיף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר שני כרטיסים שמעצבת בשם דולי עשתה. שניהם היו בעלי עיצוב נקי, מרשים ומכובד. כשניזקקתי לייעוץ קיבלתי ממנה יחס ושירות מדהים. המחיר היה מפתיע לטובה.

אין לי מס' טלפון אבל זה המייל שלה: ‫[email protected]‬.

אם ראיתם וולוו 240 בפירוקיה אנא ספרו לי על כך

וגם אם ראיתם וולוו 700 או 900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • אחראי פורום
כרטיס ביקור? ב-2011?

אין פגישה שהייתי נוכח בה שלא נפתחה בלחיצת יד והחלפת כרטיסים.

הדפסתי חדשים לפני חודשיים וכבר נפטרתי מ-100 לפחות.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פגישה שהייתי נוכח בה שלא נפתחה בלחיצת יד והחלפת כרטיסים.

הדפסתי חדשים לפני חודשיים וכבר נפטרתי מ-100 לפחות.

תוכל להמליץ על מעצב טוב?

יש לי כבר כמה דוגמאות שאני יכול להראות לו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

עיצבתי בעצמי, אבל יש לי חבר מוכשר שסיים עכשיו תקשורת חזותית ועיצוב גרפי ולא יתנגד לעבודות.

אם אתה מעוניין, פנה בפרטי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותו נושא, מחפש בית עסק בתחום שייעשה לי כרטיסי ביקור מפלסטיק דק שניתן לעקם אותו (ב-00:00 בלילה קשה להסביר:oops:)

יש לי דוגמא לכרטיס כזה מחו"ל שם גם התכוונתי לעשות אבל אם יש בארץ מה טוב. עד כה, אבי לא מצא מי שייעשה לו כאלה.

מדובר על כרטיס ביקור של רופא אם זה משנה וכל מה שצריך זה שיהיה עשוי מפלסטיק. עיצוב כבר קיים.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...