Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אפשר לייבא אלפא 159 ביבוא אישי?

shay hugi
שימו לב! השרשור הזה בן 4654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, כבר כמה זמן שאני מחפש לקנות אלפא 159 ידנית יד שניה, אבל פשוט אין כאלה בארץ.

מצאתי אחת, בצבע לבן אבל בלי סאן רוף כמו שאני רוצה והוא דורש עליה יותר מהמחירון וזה גם ככה מעל התקציב שלי.

השאלה היא האם יש אפשרות לייבא את הדגם מחו"ל לארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי אם אתה עושה את הפרוצדורה לבדך או נעזר בחברה המתמחת ביבוא אישי(הינומה מוטורס וכו)

יש תקנות מסודרות לגבי זה,תתחיל לקרוא על זה ותחשב לך את העלויות המשוערות(אתה אמור לשלם מס לפי המחירון כאן,עלות משלוח וכו)

מאיפה אתה רוצה ליבא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי אם אתה עושה את הפרוצדורה לבדך או נעזר בחברה המתמחת ביבוא אישי(הינומה מוטורס וכו)

יש תקנות מסודרות לגבי זה,תתחיל לקרוא על זה ותחשב לך את העלויות המשוערות(אתה אמור לשלם מס לפי המחירון כאן,עלות משלוח וכו)

מאיפה אתה רוצה ליבא?

לא איכפת לי ממש מאיפה.. הכי זול ייצא לי מאיטליה, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על זה:

http://www.iaroc.org.il/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=7828&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=159+3+2

מקווה בשבילך שהיא עדיין לא נחטפה וסאן רוף כבר תעשה לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה אותו רכב. שים לה שהבחור עדכן היום בפורום אלפא ב16:00 שרכש את הרכב.

כנראה אוטודיל טרם הסירו את המודעה מהאתר שלהם / מיד 2.

mx-5, audi a4, alfa 159.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכישת רכב 2009 היא גבולית מבחינת התקנות ויש לבדוק טרם היבוא את תאריך הייצור של הרכב ע"מ שלא תצטרך להחזירו כלעומת שבא.

אפשר לייבא רכב עד שנתיים מיום ייצורו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הרכב הוא חדש או משומש, וטרם חלפו 24 חודשים ממועד ייצורו.
    אם מועד ייצורו אינו ידוע, טרם חלפו 24 חודשים מהמועד שבו נרשם לראשונה לתנועה בדרכים במדינת חוץ.

אסור שיחלפו 24 חודש בזמן שהוא נרשם במשרד הרישוי בישראל, לכן יש לקחת טווח בטחון של חודשיים שלושה , כלומר רכב שגילו בעת הרכישה יהיה לא יותר מ 21-22 חודש

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להביא אתה כמובן יכול, המחיר לדעתי יהיה גבוה יותר ממה שתעלה אחת כאן.

כנס לאתר הזה ותתרשם:

www.mobile.de

:|

לא ממש הסתדרתי עם זה, אבל תודה בכל אופן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...