Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על רכב מיני/סופר מיני באיזור 30-40K

Johnny187
שימו לב! השרשור הזה בן 4657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אני מעוניין לקנות רכב לאמא שלי בסביבות ה30-40K. הוא חייב להיות אוטומט.

לפי מה שראיתי יש הרבה יונדאי גטס בקטגוריה הזאת, ובעיקר כאלו מהשכרה.

מה אתם אומרים על אופציה שכזו? (פחות מעניין אותי צריכת הדלק.. יותר חשוב לי אמינות)

ובלי קשר לגטס, האם יש רכבים נוספים שכדאי לי להתמקד עליהם.

כיום יש לה קליאו 2001 שעושה בעיות והיינו רוצים להעיף אותה.. אם מישהו מכיר איזה מקום טוב לעשות בו טרייד אין באיזור כפר סבא אני אשמח אם הוא יכול להמליץ לי על אחד כזה...

תודה מראש לכולם,

יוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה רכבים מעניינים, אם אתה פוזל לכיוון של 323.

לדעתי רכב די משתלם ם ביחס למחיר שלו ושנתון זה אופל אסטרה 2005.

אתה יכול להביא אחת עם קילומטרז לא גבוהה, רמת איבזור גבוהה מאוד(ג'אנטים, 6 כ"א, מחשב דרך, גג ועוד כמה דברים)

סביב ה 40 אלף, לדעתי עסקה משתלמת, הבנתי גם שהדגם הרובוטי עושה 1:13 שזה לא רע, רק תעשה לפני נסיעה על רובוטי תראה שמתאים לך.

ולגבי אמינות ותחזוקה של הדגם הנל קשה לי להגיד לך, לא מזמן מישהו כתב בפורום הכללי סיכום על האסטרה, בשורה התחתונה הוא מאוד מרוצה. תחפש.

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה אני אבדוק את זה...

ומה בנוגע ליונדאי אקסנט? שנת 2005-2006, משהו כזה..

עדיף על הגטס? מה שבאמת חשוב לי זה אמינות הרכב. אחרי הקליאו שיש לי לא בא לי על בעיות בגיר ותקלות מחשב כל חודש מחדש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האקסנט מרגישה קצת זולה, לגבי האמינות שלה תבדוק בפורומים.

מה שכן הדגם הזה היה בצבא בשימוש יד נרחב וגם היה בליסינג די הרבה.

זה די פגע במחירון, הרכב הרגיש דיי חלש.

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקילאו גיר אוטומטי?

אם כן הוא יודע בחוסר אמינות שלו,

לי ניראה שעדיף להתמקד ברכבים יותר פופולרים מאשר האסטרה,שכן הרכב לא הלך טוב בארץ ולכן חלקי חילוף כניראה תצטרך לרכוש מקורים.

במחיר שלך יש לך את הפוקוס מודלי 2006 לערך,גטס לא רעה,לא חסכונית אך אמינה למדי,אולם לדעתי שווה להוסיף כמה אלפים לאזור ה 40K ולרכוש רכב משפחתי.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקילאו גיר אוטומטי?

אם כן הוא יודע בחוסר אמינות שלו,

לי ניראה שעדיף להתמקד ברכבים יותר פופולרים מאשר האסטרה,שכן הרכב לא הלך טוב בארץ ולכן חלקי חילוף כניראה תצטרך לרכוש מקורים.

במחיר שלך יש לך את הפוקוס מודלי 2006 לערך,גטס לא רעה,לא חסכונית אך אמינה למדי,אולם לדעתי שווה להוסיף כמה אלפים לאזור ה 40K ולרכוש רכב משפחתי.

כעיקרון הרכב לאמא שלי.. והיא באמת לא צריכה רכב גדול. רצוי אפילו שיהיה קטן. הדבר שבאמת מפחיד אותי במכוניות זה הגיר.. כי כמו שציינתי אני סובל מזה עכשיו.. סתם עשיתי גוגל על "גטס בעיות גיר" וזה החזיר לי כל מני תוצאות שלא עושות לי תחושה טובה.. זה כאילו שהרכב שאני מתכוון לקנות מבחינת השנתון זה בדיוק "תקופת השיפוץ" ויש שם מצב גדול לנפילה... בגלל זה נראה לי שירדתי מהגטס.

כעת אני מתכוון לבחון את האופציה של אקסנט סביבות שנת 2007/6..

תודה. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...