Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומיאו מיטו

scoop9
שימו לב! השרשור הזה בן 4657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אני ביום רביעי קבעתי נסיעת מבחן למיטו אוטומטית ורציתי לדעת אם יש פה חברה שמכירים את הרכב או אנשים בעלי מיטו שרוצים לחלוק חוות דעתם.

בנוסף רציתי לדעת כמה גמישים החברים באלפא כי הבנתי שלא ממש הולך להם טוב בטח לא עם הדגם האוטומט...

בכל מקרה אשמח לחוות דעתכם ואפילו תמונות לבעלי הרכב...

תודה

שי

POLO TSI 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום לכולם.

אני ביום רביעי קבעתי נסיעת מבחן למיטו אוטומטית ורציתי לדעת אם יש פה חברה שמכירים את הרכב או אנשים בעלי מיטו שרוצים לחלוק חוות דעתם.

בנוסף רציתי לדעת כמה גמישים החברים באלפא כי הבנתי שלא ממש הולך להם טוב בטח לא עם הדגם האוטומט...

בכל מקרה אשמח לחוות דעתכם ואפילו תמונות לבעלי הרכב...

תודה

שי

הולך להם דווקא יפה מאוד עם המיטו.

לגבי מחיר אתה יכול לחתוך להם 10K

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הולך? בשנים האחרונות סמל"ת עברו מכ-60-80 אלפות בשנה למעל 500, כשהגידול עקבי ומתמיד. הייתי אומר שהולך להם לא רע בכלל דווקא.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי על המיטו אוטומט באופן צפציפי אז נתוני היבואן באופן כללי לא מעיד על הרכב הספציפי הזה. מעבר לכך שאלפא ממה ששמעתי נמכרת במחיר הרבה פחות מהמחירון כיד שניה ואין לה שוק טוב בכלל.

עכשיו לגבי הרכב מישהו יכול לעדכן אותי לגביו? מישהו בעל מיטו אוטומט או עם נסיון באלפות...

POLO TSI 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות יש בשפע באינטרנט ובאתר היבואן. התיבה היא תיבה רובוטית כפולת מצמדים בשם TCT (שוות ערך ל-DSG של פולקסווגן ושות').

מה עוד תרצה לדעת?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוות דעת לגבי הרכב והגיר שמעתי שהוא לא הכי מהנה האוטומט כמו הDSG וכמובן מישהו שהזמין אם הם גמישים או מה כדי להוסיף לרכב תוספות.

התהגות כביש שלו אם מי שקנה אותו מרוצה ממנו?

פשוט ממה ששמעתי נתונים אוטומט הם לא מכרו המון. רציתי לדעת מאנשים שיש להם ניסיון איתו ליותר מנסיעת מבחן.

POLO TSI 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשום בפניך: TCT = DSG. אני מקווה שבזאת סגרנו את הגולל על סוגיית מידת ההנאה שתיבת ההילוכים הזאת מספקת לנהג.

מה כדאי להוסיף? כדאי לשדרג את הרכב לתלתן ירוק, אבל זה עולה לא מעט. בתקציב צנוע יותר יש חבילת ספורט, אבל אם אין לך גם את התקציב הזה, פשוט קח אותה כמו שהיא. גם ללא התוספות אתה תהנה ממנה מאוד.

האם ביצעת נסיעת מבחן? לא יותר פשוט לקבל את הרושם בעצמך על רכב שהולך לעלות לך כ-140 אש"ח, מאשר לקרוא חוות דעת של אחרים?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש חוות דעת לטווח הארוך ולא ל15 דקות של נסיעת מבחן. מעבר לכך האוטו עולה 150 ולא 140 בגלל זה רציתי לדעת כמה הם גמישים ואיזה תוספות הם רלוונטיות ומה סתם בזבוז. בקיצור חוות דעת מבעל רכב.

תודה

נ.ב- הנסיעת מבחן שבוע הבא אבל רציתי לקבל קצת תובנות וטיפים לפני שאני ניגש לשם להגיע עם הגישה הנכונה

POLO TSI 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי שלאלפות החדשות יש דווקא בעיות גיר לא מעטות...

אלפא קצת איבדה מהדרך שלה לאורך השנים האחרונות.

ארבעה סאאבים בטייסת: 9-5 2002 2.3 טורבו 185 סוסים שוודים באורווה, 9-5 1999 2.3 טורבו 230 סוסים ולבסוף שלי 900 1997 2.0 ידנית ומטורבתת בעלת 230 סוסים באורווה עם פאק אחד בייצור: אדומה! 900 1995 2.3 קבריולט עם עוד 150 סוסים לנשמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי שלאלפות החדשות יש דווקא בעיות גיר לא מעטות...

אלפא קצת איבדה מהדרך שלה לאורך השנים האחרונות.

אין לאלפא שום בעיית גיר.

זה שהיא איבדה את הדרך זה נכון

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חולה על אנשים ששמעו. מעניין שאף אחד לא מפרט מה בדיוק הוא שמע. ה-TCT למשל הוא גיר חדש לחלוטין - לא חושב שמישהו היה יכול לשמוע עליו משהו בכלל.

לגבי איבוד הדרך - תעשו לי טובה. הטיעון המפגר הזה חוזר מדי דור, וכל פעם שיוצא הדור הבא פתאום הדור הקודם מוכתר כ"אלפא האמיתית האחרונה". בולשיט.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

״ שמעתי שלא הולך להם עם הtct... ושמעתי שיש בעיות בגיר .... ושמעתי שהם נסחרות בפחות מחצי במחירון ... ושמעתי ושמעתי ... ״ לפי מה ששמעת אין לך מה להתקרב בכלל למותג ( הכול בהקצנה כמובן ), גם אני שמעתי דברים כמו זה שהמיטו מכונית פנטסטית ושאחת טוב תמכר מעל המחירון ושאלפא מוכרת המון מכוניות בשנתיים שלוש האחרונות.

המחלה הזאת של ״שמעתי״ מגיעה מאנשים שלא שמו לב לשינוי שעבר מותג כזה או אחר ונשארו בדעות של שנות ה70, או שיש להם סימפטומי למותג כזה או אחר שהדעה שלהם על המתחרים משתמעת בתצורת ה״שמעתי״ שהגיר נופל באמצע האולם תצוגה שהרכב דומם ומתחיל לעשות סמבה.

זה תקף גם לגבי מותגים אחרים שרצים עלייהם שמועות שכבר חלפו עם השנים ....

בכול מקרה אין יותר טוב מלקרוא כמה כתבות בארץ/חו״ל ונסיעת מבחן טיפה יותר ארוכה על מנת להבין אם אתה אוהב או לא.

בנוסף לזה אין מה לעשות אלפא הייתה צריכה להתקדם עם הטכנולוגיה ולעמוד בקו אחד עם שאר היצרנים, ואולי היא לא אותה מכונה הנאה אל מול העבר, אבל בהחלט מכונת הנאה בהווה אל מול החלופות השונות היום (וכן יש עוד מכוניות מתוצרת אחרות לא פחות מהנות).

** Alfa Romeo 2007 GT 3.2 v6 **

**למכירה** סאב/מגברים של JBL - ROCKFORD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה גיר יש לך אלכס ידני או אוטומט?

בכל מקרה אני מחפש חוות דעת לטווח הארוך מבחינת נוחות נסיעה מבחינת האבזור מה רלוונטי?

מבחינת הגמישות של היבואן לגבי המחיר. בעיקר חוות דעת אישית של נהגי אלפא על הרכב זאת אומרת אני לא בונה על 15 דקות נסיעת מבחן. אם מישהו ככה מכיר את הרכב או לחלופין ישב בסוכנות בזמן האחרון לגבי שיקול לרכישה שיספר קצת.

תודה

POLO TSI 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...