Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עדיף? מברגת בוש 12V או של יונדאי 14.4V אימפקט+2 סוללות?

תימני אחלה!
שימו לב! השרשור הזה בן 4659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב!

בחנות כלשהי היה מבצע כזה: מברגת אימפקט יונדאי 14.4V עם 2 סוללות במחיר של 349 ש"ח - HD3144, ובו בזמן הייתה להם גם מברגה "רגילה" של בוש 12V במחיר הרגיל שלה-גם 349 ש"ח.

מה עדיף? (בגדול אני מעדיף יותר את הבוש-שם מוכר יותר בכלי העבודה)

תודה.

תן חיוך ;) הכל לטובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב!

בחנות כלשהי היה מבצע כזה: מברגת אימפקט יונדאי 14.4V עם 2 סוללות במחיר של 349 ש"ח - HD3144, ובו בזמן הייתה להם גם מברגה "רגילה" של בוש 12V במחיר הרגיל שלה-גם 349 ש"ח.

מה עדיף? (בגדול אני מעדיף יותר את הבוש-שם מוכר יותר בכלי העבודה)

תודה.

תלוי מה הצרכים שלך

אימפקט לא תמיד טובה להכל

אי אפשר למשל לקדוח איתה , והברגה עם דפיקות לא טובה להכל ככה שתלוי מה השימוש

חוץ מזה הייתי הולך על בוש

הייתה לי אחת של יונדאי אמנם דגם ישן אבל זה היה זבל

mustang 67 GT, 302 engine t5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצרכים הם צרכים ביתיים בעיקרון. זה יותר להברגות ולא לקדיחה,לקדיחה וכו' יש לי כבר משהו יותר רציני של בוש. פטישון שעלה לי 1200 שקל.

תן חיוך ;) הכל לטובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מה הצורך שלך, אם הוא ביתי אני נאלץ להעדיף את היונדאי, בשני המברגות מדובר במוצר נחות (הסדרה הזולה של בוש שנלחמת במוצרי המדבקה )

כשהבעיה העיקרית שלה היא הבטרייה, שעולה כמו מברגה חדשה,ביונדאי אתה מקבל 2 בטריות מה שנותן לך זמן עבודה ארוך יותר (בעייתי מאוד בבוש) כך שאם השימוש הוא בייתי אני הייתי קונה את היונדאי, או מכפיל את הסכום וקונה בוש אמיתית.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה.

האמת שהם עשו את זה לפני כשבוע את המבצע הזה ויש מצב שיחזור שוב.

נסה סתם לחפש למשל בזאפ מברגות ותראה בצד את הפרסומת שלהם (משום מה) עדיין מפורסם,אע"פ שהתאריך עבר.....

למשל פה: http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=h-handicrafttools&db463282=1112103

שם החברה הוא "מ.נ.מ הכל לתעשיה".

תן חיוך ;) הכל לטובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להעיד שיש לי פטישון מצוין של בוש, אבל לצרכים הביתיים הוא הרבה יותר מדי. לקדוח בקיר דיבל 6, משהו לתליה, המכשיר חזק מדי, מזיז את הידיים, ולעתים החורים לא יוצאים מדויק כי המכשיר חזק מדי.

אולי תלמד מהטעות הזאת שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חולק על ידידי המלומד. גם אני קניתי פטישון בוש משובח, 2-26 DRE, ויכול להעיד שהכלי הוא תענוג - גם אם מדובר בקידוח דיבל 6 מ"מ בקיר בלוקים (ולא רק קידוח 24 מ"מ בבטון, שכבר עשיתי בהצלחה). אין דבר כזה כלי טוב מדי. הכלי הוא אמנם כבד וגדול יותר ממקדחה סינית, אבל פה מסתיימים חסרונותיו (בעצם, חוץ מהמחיר :?).

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלי טוב מידי אולי לא אבל כלי שלא מתאים לעבודה כן.

לא ניסיתי לקדוח עם פטישון דיבל 6 בבלוקים.

נראה לי נוח יותר להשתמש במקדחה פשוטה בשביל זה.

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובל,

יש לי (טוב נו, במשפחה) פטישון ישן, בן 15 שנה בערך, 420W של בוש, מהסדרה הכחולה. דגם ישן. ממש מוצלח לקידוחים עדינים בקיר. היד לא רועדת. הוא מתחיל "לדפוק" כשיש מגע, ולא יש איך שלוחצים על כפתור ההפעלה.

בפטישון שלי השתמשתי כבר כמה וכמה פעמים ולפחות ב-3,4 פעמים, החורים "בורחים". היום, אחרי נסיון עם הכלי, הייתי קונה משהו עדין יותר אולי אפילו מהסדרה הירוקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי ספק, מהלב, מניסיון אישי, ממליץ על הבוש הירוק.

לאחרונה בעקבות מספר שירשורים כאלה החלטתי לבדוק מתי נקנתה המברגה PSR12V הירוקה שלי- 5 שנים חלפו להם. עובד כמו גדול!

מומלץ בחום.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום אני יכול להגיד שאני ממש לא ממליץ לקנות כלי עבודה שאין לו בטריית לתיום.

על כלים של יונדאי באופן כללי אני ממש לא ממליץ , ובכללי במוצרים כאלו אני חושב שצריך לקנות משהו טוב , המכשירים האיכותיים מחזיקין שנים רבות ונותנים עבודה טובה .

לאחרונה רכשתי סט של מקיטה , אימפקט + מברגה 18v :twisted:

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע, הסוללות של בוש מחזיקות יותר זמן מאלו של יונדאי.

קח בחשבון שכנראה שהיונדאי תהייה כבדה יותר ולכן פחות נוחה לעבודה.

SUBARU FORESTER SH

ALFA ROMEO 156 TS2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...